Lag sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nonono20 tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Arkadaşlar merkez ekip elinden geleni yapmaya çalışıyor. Biliyorsunuz geçenlerde lag sorunu için bir iyileştirme yapıldı ve iyi bir sonuç aldık.Şuan tekrar başlayan problem için gerekli raporlamaya yaptık. Tüm sorunlara aynı anda bakmalarının mümkün olmayacağını düşünüyorum. İlgilendikleri problemlerin biri bitmeden yarım bırakarak diğerlerine bakmak iyi bir sonuç sağlamaz diye düşünüyorum.Örnek olarak şuan inaktif hesaplar için çalıştırılan script gibi.
    Tek ricamız var lütfen biraz daha sabırlı olun herkes elinden geleni yapıyor.

İyi forumlar.

2. kerimerim

kerimerim User

Ben bugün 3 tane kapı yaptım ara ara takılma yaşadım o da sanırım internetle alakalıydı onun haricinde kaymak gibiydi hiç sorun yaşamadım .

TroublemakeR! bunu beğendi.
  3. bugün kapılar (hades,zeta) ölüydü bildiğin bende tr3 oyuncusuyum 1.5 saat ikinci bölümü bitiremedik donmalar yüzünden ve bilerek patlaya patlaya hades kapısıda yok oldu şuan oyunu açın globala bakın herkes şikayetçi bu konuda bir çözüm bulun artık.

16.46 da rapor ettik yazmışınız saat şuan 23.01 etkinliğin bitmesine 1 saat var hala düzelecek. Pcyi kıracaktım nerdeyse sinirden :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Kasım 2018
  4. Şimdi ben kuiper yapıyorum hem bölünme kristal için hemde droit tasarımı hercules havoc vb. için..Bu hafta special galaxi gate de kuiperde droitler var.ayrıca telafi ödüllerinden de tp ce şeref güçlendircimiz de var gemilerimizde şu an..yani kapı için mükemmel bir zamanlama söz konusu.ama lag var donma var..var da var..ben şimdi bu ödülleri alamıyacağım.ve almak içinde en az bir ay daha special galaxi gate haftasında kuiper droitlerin gelmesini bekleyeceğim.Sayın modlar benim gibi stratejik düşünerek oyunu oynayan insanlar ne yapmalı şu anda ..Siz olsanız ne yaparsınız..Oyunu bırakmalımıyız. Yoksa her şeye rahmen stres ve öfke altında oyunumuza sahip çıkıp devam mı etmeliyiz.
    Birde merak ettiğim konu şu siz modlar niye hep nick secerken mitolojik isimleri (jupiter,artemis, pan,manitu vb..)seçiyorsunuz?..
    Neden tük mitolojisinden isim seçmiyorsunuz?..Türk mitolojisinden de karizmatik isimlerde mevcut oysa ki..Mesela Erlik Ülgen ya da Kayra vb...Bunları da kullanabilirsiniz..Ne de olsa burası türkiye.türk mitoloji daha sempatik durur bence..

5. sabah 9-10 da güzeldi kapılar öğleden sonra çok kötü donmaya başladı.Oyunda hiç bir sıkıntı yokken kapılar laglıydı.

furkan01adana bunu beğendi.
  6. tr6 tr4 oyunda sıkıntı var kapıdada var

7. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Öncelikle konuları birleştirdim.Sorunun farkındayız gerekli raporlamaya yaptık.Merkez Ekip en kısa sürede gerekenleri yapacaktır.

İyi forumlar.

8. Lag sorununu çözmek için test sunucuları açılıyordu test sunucusu açında bi oynayalım önümüz haftasonu

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Test serveri açıp açmama kararı Teknik Ekibin inisiyatifindedir, Forum Ekibi olarak buna müdahale şansımız yoktur. Bizler de sizden aldığımız şikayetleri zaman kaybetmeden Teknik Ekibe iletip sorunun çözümünü beklemekteyiz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Aynı konu içerisinde bir kez uyarılmanıza rağmen bu üslubunuzu değiştirmediğiniz için mesajınız düzenlenip,gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Kasım 2018
    .Paradoks. bunu beğendi.
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki bahsettiğiniz durum için haklısınız. Tekrar bir kaç hafta daha beklemek zorunda kalmak çok can sıkıcı bir durum, ilaveten verilen telafi ödüllerini kullananamak, bu durumla ilgili şikayetlerinizi ayrıca haftalık raporlara ekleyeceğim. Siz cesur pilotların yaşadığı mağduriyyetin telafi edilmesini talep edeceğiz.

Bunun dışında tüm moderatörlerimiz nickname\kullanıcı adı seçiminde serbestdir, belli kurallara uymak şartı ile (Bakınız Paradoks, Akdeniz, Hasafet, Bonibon, Azrail).

İyi forumlar.

Merhaba,

Moderatör arkadaşlarımın gözünden kaçmış olabilir, lakin bu size forum kurallarına uymama izni vermez.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 25 Kasım 2018
  11. Lag olsa gene iyi gemi kapıda kaldı 12 saattir yedi bütün destekleri ne radyasyondan hasar atlıyor ne portaldan atlıyor nede çıkış yapılıyor supporta yazdım bakarlar bir ara :D

12. -]Europa[-

-]Europa[- User

Kardeşim biz 3 aydır hesabımızın açılmasını bekliyoruz sonunda şu script i çalıştırdılar lag mış,kasmaymış adamları boş şeylerle meşgul etmeyin bırakında bi hesabımıza kavuşalım el insaf

13. Hesabına kavuşsan ne olacak oyun oynayamadıktan sonra.

14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Teknik ekibimiz sizden aldığımız geri dönüşler sayesinde problem üzerine hemen çalışmaya başlıyorlar, en kısa zamanda beklediğiniz cevabı alacağınıza emin olabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Şu an için oyunda herhangi bir sorun yoktur, dünkü problem için ise zaten çalışmalar mevcuttur.

İyi forumlar.

15. xxNamikaze

xxNamikaze User

Ben supporta yazdım forumda üst birimlere iletiyoruz yazısı görüp sonuç alamamaktan sıkıldık diye HAR dosyası istediler bu pazar yine yaparsa har atıcam supporta en azından daha mantıklı bir çözüm yolu gibi gözüktü, sorunun kaynağının tespit edilmesi ve gerekli iyileştirmelerin yapılması..

16. -]Europa[-

-]Europa[- User

arkadaşım oyuna gırıyormusun gırıyorsun lag veya sıkıntıların olsa bile oynuyorsun biz onuda yapamıyoruz

17. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sizlere Forum Kurallarımızı hatırlatmak isterim.
    Bu maddelerde de gayet açık bir şekilde belirtildiği gibi, herhangi bir probleme çözüm yetkimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden sizlerin aynı problemlerinize aynı cevapları vermemizden daha doğal bir şey olamaz. Lütfen forumu doğru amaçla kullanmaya özen gösterelim.

İyi forumlar.

18. xxNamikaze

xxNamikaze User

İnsanların supporttan değil de sizden birşey beklemelerinin bir sebebi var :) Çünkü siz tüzel bir kişi değil gerçek birer kişisiniz. supporttan daha samimi geliyorsunuz insanlara o yüzden sizinle iletişime geçiyorlar supporttansa, çaresizliğinizin yanı sıra bence bu çok hoş bir durum. Mesela ben bir gün paradox mod'a yükseldim. "Bir moderatörle sakın bir daha böyle konuşmayın, sakın." dedi korktum :D (hakaret falan yoktu sadece sert emir içeren bir üslup)

.Paradoks. bunu beğendi.
  19. haftasonundan itibaren tr2/tr3 de 3 gündür aralıksız saat aksm 10 dan sonra oynanmaz hale gelio el insaf yeter

20. nonono20

nonono20 User

Oyun berbat durumda, hareket edemiyoruz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.