Duyuru Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●M●ÜC●A●H●İ●T●B●E●Y● tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Phoenix

Phoenix Guest

Merhaba,

Eminim ki alınıyordur. lakin haftada iki resmi rapor ve de devamlı açılan iç hata biletlerine rağmen neden uzadığını bende anlamak istiyorum. keşke elimizde sunucuya erişme yetkimiz olsa da her haftsa sonu günde 2 değil 12 defa reset atabilsem veya hatayı inceleyebilsem.

Birde şunu da eklemek istiyorum;Türkiye'deki internet alt yapımız malesef ortada, yağmur yağar hız düşer, kar yağar hat gider. Gayri resmi kaynaklardan aldığımız bir bilgiye göre yurt dışı çıkışını sağlayan portların bir kaçı malesef devre dışı kalmış. Uzun süredir de bu durumdaymış. Bununda bir etkisi vardır diye düşünüyorum.

iyi akşamlar dilerim.

2. Lag sorunu yaşıyormusunuz arkadaşlar, biraz ara vermiştim dun saat 23:00 den beri oyundayım şuana kadar uykusuzluktanda gerbiricem ama lag görmedim oyun oynanabilir durumda var mı sorun sizlerde

3. adminmm raporlayın allahınızı severseniz bir girin chate bakın lagdan geçimlimiyor 1 sn arayla donuyor ve kesilmiyor plss!!

4. TR1-TR5 de berbat durumda

5. atalay7689

atalay7689 User

önüne gelen msgo dan geliyo tabii oyuna giriş sorunu normal oluyo zaten hep sorun vardı birde onlar bindirme yapınca hepten giriş problem oldu hadi gecmiş olsun gece 2 ye kadar böle devam eder oyun yabancı servarlardada giriş sorunu var hepten ayvaa olmuş :D :D

6. kemanci016

kemanci016 User

kolay gelsin iyi aksamlar tr5 serverinda acayip bir lag var saat 10dan sonra başlıyo bunun hakkında bir çalışma yapılıyomu yoksa hiçbir oyuncu böyle laglı bir oyunu oynamaz oyundan soğumaya başlıyor insan

7. Aliens

Aliens User

Evet, bende şok oldum. Cumartesi ve Pazar normaldi de Pazartesi olmasına şaşırdım. Felaket gecikme yaşanıyor.

8. Modlar bi iletirseniz sevinirim.. Telafi ödülü istiyoruz. Bu ödülü dengeyi bozacak bir şey olarak(lazer,günlük vs) yani ekipman cpu vs olarak değil uri olarak istiyoruz ve aşırı bir çoğunluk var bunu isteyen umarım dikkate alırsınız. Gece 22:00 saatlerinde başlayıp kesintisiz sabah resetine kadar,bazen 4-5'e kadar aralıklarla 5-10 saniye giren lag yüzünden kasacağım/kasacağımız urileri kasamadım/kasamadık. Ne yapılacak bu konuda?

9. gerçekten atık bıktık ya kesinlinle düzelmesi lazım uri kasamadım dün görevleri yapayım diye girdim ve lagdan hareket bile edilmiyordu geri sarıyor sürekli telafide kesinlikle verilmesi lazım

10. HSWCloud

HSWCloud User

tr2 de lag var, oyun oynanmıyor.

11. Ya Allah'tan korkun,Bu kadar insan size her gün mesaj yazıyor,Oyun aksam 21:00 den sabah resetine kadar pert. Oynanmayan oyun yapmışsınız.İnsanlar akşam bir kaç saat eğlenip oyundan zevk almak istiyor,ama gel görki değil eğlenmek değil stres atmak sinir küpü olup çıkıyor.Tabi çıkarken sükunetle çıkmıyor insanlar.Verdikleri harcadıkları emeğin,zamanın,paranın böyle vurdumduymaz yönetim ve iş bilmez yazılım ekibi yüzünden heba edilmesine yok sayılmasına bayağı bir hayır dua ederek oyunu kapatıyorlar.Yorum silmekle haklı sitemleri cezalandırmakla olmuyor adminler. Bu tavrınızı Almanyaya gösterinde şu oyuna akşam 21:00 de bir reset daha atsınlar.

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Öncelikle telafi ödülü verip vermeme merkez ekibin inisiyatifindedir, bizler sizlerin taleplerinizi iletiyoruz fakat karar mekanizmasına müdahale edemiyoruz.

Forum takımı olarak bizlerin yetki ve sorumlulukları arasında teknik problemlere müdahale değil, forum düzenini sağlamak bulunmaktadır. Bizler sizler ve merkez ekip arasındaki bir köprüyüz, ve sizler gibi birer oyuncuyuz. Lütfen yorum yaparken bunları gözardı etmeyin.

İyi forumlar.

13. Özellikle akşam saatlerinde başlıyor. Bu saat oldu hala devam ediyor. Sabah resetinden öncede düzeldiğini sanmıyorum. Reset ile oyunun kendine geldiğini düşünürsek gün içerisinde 1-2 tane daha reset atılması çok iyi olabilir

14. uzayl80

uzayl80 User

lag sorunuyla ilgili isterseniz binkere rporlayıp gönderin çöüzümü olmuyyor işte resetlede olmuyor servarlar değişecek hızlı servarlar olacak servar birlesdirmeside çözüm değil mod... sizin göreviniz burdan abuk subuk yazanları banlamak zaten ayrıca sizileri hem darkodan hemde big poişnt tel. yoluyla mailyoluyla şikayet ettim hakkımı sonuna kadar savunacam bilesiniz önce oyun içi sorunlara cözüm bulun öle gelin bizlere bizlerde diyelim modlar işlerini düzgün yapıyor helal olsun diyelim ama bunu dedirtmiyorsunuz !!!

15. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle üslubunuz konusunda uyarmam gerekiyor, lütfen biraz daha sakin olunuz. Forum takımı olarak bizlerin görevi 'oyun içi sorunlara çözüm bulmak' değildir. Öncelikle buradan yetki ve sorumluluklarımızı öğrenin aksi halde bu tutumu devam ettirdiğinizde ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar.

16. uzayl80

uzayl80 User

mod burası cözüm bulunmak için olan forum değilmidir oyuncular sorunlarını foruma bildircek yada suporta merak etmeyin hakkınızda gerekli olan şikayetleri ilgili makamlara yazdım zaten ayrıca sizlerin sakin ve anlayışlı olmanız gerekiyor adilde olacaksınız hak yemieyceniz asabi tavırla bizleri oyundan forumdan soutamazsınız ok uslübüm şuan gayet düzgün hakret yok kural dışı ihlal yok cezaayıda şuan gereksiz gerkesizbluyorum sizlerle hertürlü tartışrım sizlerden fazla emegim vardır forumda

17. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle iyi niyetimiz ile ilgili şüpheniz olmasın, eğer iyi niyetli olmasaydım aşağıdaki kuralları ihlal ettiğiniz gerekçesiyle sizi banlardım. Bizler sizler ile merkez ekip arasında iletişimi sağlıyoruz, ''oyunda lag var, iletin '' diyorsunuz iletiyoruz, fakat kimse bizlere yani forum takımına '' bu lag sorununu çözün '' diyemez. Evet bir şikayetiniz var biliyoruz, sizleri anlıyoruz çünkü hepimiz sizler gibi oyuncuyuz, haritalarda npc kesiyoruz,savaşıyoruz, kapı yapıyoruz. Sizler foruma girip şikayet etmeden bizler raporlama işlemini yapmış oluyoruz bile. Fakat teknik problemlerin çözümü forumda değildir.

İyi forumlar.

18. uzayl80

uzayl80 User

modum şizlerden bir şüphem yok neyse problem yok konuyu kapattım gerisini darko yada bigpoint haleder zaten dediklerimin sonuna kadar arkasındayım :)

19. Saat 10'u gösterdiği zaman lag başlıyor. Umarım şu sorunu çözerler

20. Bİloo

Bİloo User

bakın bunu 18.ekim.2018 tarihinde cevaplamışsını. Şuanki tarih 09.01.2019 değişen ney ? Ben söylim hiçbirşey. Yazık sizin beceriksizliğinizi 1 -2 saat oyun oynayıp eğlenmek isteyen insanlar çekiyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.