Duyuru Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●M●ÜC●A●H●İ●T●B●E●Y● tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Karalı

  Karalı User

  zaten istemeselerde indirmeli yapmak zorunda kalacaklar diye biliyorum. Yanlış yönlendirmek istemem ama flaş veya java desteği 2019 dan itiaren web'te olmayacak. Ancak tabi buna modlarımız daha sağlıklı cevap vereceklerdir.

  Bu arada bu konuda ilk çalışmalar başladı hatta bildiğimiz kadarıyla aranızda basit bir sürümü kullandınız. Bu konuda son durum nedir? Bizleri bilgilendirme şansınız varmıdır?
   
 2. Sayın modlarım şimdi bu donma her akşam var. Merak ettim diğer Sunucuların formunu orada da lag üzerine konu açılıyor mu diye.
  Almanya
  Fransa
  İspanya
  Sırasıyla girdiğim sunucular bunlar. Zaten fransa 4 server birleşti. En çokta lag sorununu Fransadan bekledim.
  Foruma girdim baktım hiç birinde lag üzerine konu açılmamış 3-4 gündür.
  Genelinde ıce - kara şimşek etkinliği - forbiden hatası üstüne konular vardı.
  Neden bizim sunuclarda lag var ?
  Neden diğer sunucular bundan etkilenmiyor?
  O kadar bot diyoruz ıvır zıvır orada da yığınla kullanan var.(Girdim haritaları dolaştım)
  Bu soruların cevabını alabilir miyim.
   
 3. Sebebi çok açık Türk olduğumuz için ve bizi takmadıkları için

  ***
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Aralık 2018
 4. .Kuasar.

  .Kuasar. Guest

  Merhaba,

  Oyun sorunları, donmaları herhangi bir sunucuya veya ülkeye kasıtlı olarak yapılmıyor. Lütfen bu düşünceden çıkınız, sonuçta bu sunuculardan bir gelir elde ediliyor. Oyun yöneticilerinin bizlere kastı yoktur. Sorunlar için çalışılıyor, kısa sürede sorunların tamamen çözülmesini umuyuruz ve bu süreçte sizden sabır ve anlayış rica ediyoruz.

  Evet, bu konuda bir çalışma yürütülüyor. Yalnız şuan hangi aşamada oldukları konusunda mevcut bir bilgi yok. Konu hakkında bilgilendirme yapıldığında sizlere duyurusu yapılacaktır.

  İyi forumlar.
   
 5. Bana o serverlarda neden lag olmadığını açıklar mısınız.
  Ben burada lagla oyun oynamaya çalışırken diğer serverlarda neden donma yok.
  Ben 1 krisi kesmek için 5 dk uğraşırken benden sakince beklememi anlayış göstermemi beklemeyiniz.
   
 6. .Kuasar.

  .Kuasar. Guest

  Merhaba,

  Bir sunucuda sorun olması diğerinde de olmasını gerektirmez. Dediğim gibi sorunların farkındalar ve çözümü için çalışıyorlar.

  İyi forumlar.
   
 7. 1 sunucu olsa size hak verebilirdim. Ama diğer sunucu forum ve oyun akışlarında sorun yok. Güllük gülüstanlık. Bence bir daha düşünün.
   
 8. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Bu durumu sadece siz değil bizlerde, moderatör ekibi olarak soruyoruz. Durumu iletiyoruz yetkililere. Takım arkadaşlarımın dediği gibi HAR dosyası göndermek sorunun kaynağın bulmak için çok önemlidir.

  İyi forumlar.
   
 9. saat 7 den sonra bu severde aşırı derecede donma var sanırım donmaların bıtmemesının sebebı bu oyunun sahıbı olmamasıdır dıye dusunuyorum
   
 10. .Kuasar.

  .Kuasar. Guest

  Merhaba,

  Konu hakkında yetkili birim bilgilendirildi. Sorun hakkında detaylı bilgi sağlamamız açısından sizlerden destek birimine HAR dosyasını göndermenizi rica ediyoruz. Nasıl yapacağınız konusunda bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 11. öncelikle arkadaşlar aramızda yabancı svde polonyada almanyada oynayan illaki vardır diğer serverlar gerçekten laglıyor mu kasmıyor mu birisi açıklayabilir mi orada oynayan, eğer öyleyse gerçekten üvey evlat gibiyiz bigpoint için demektir bu, admin arkadaşlarada sesleniyorum sizin yetkili merciye iletimde bulunma sitem etme ve taleplerinizin göz önüne alınması çok ama çok daha olası rica ediyorum gerçekten istediniz mi hani durum böyle gidip bi konuştunuz mu forum modları arkadaşlar biz öyle bişey yapamıyoruz diyecekseniz en azından TÜRK olupta aynı dili konuşup anlaşabileceğiniz ve almanya ile doğrudan iletişim halindeki ekibe demi ulaşıp durumu izah edemiyorsunuz ediyorsanız ısrar ediyor musunuz, kendiniz diyorsunuz ya bizde oyuncuyuz evet arkadaslar oyuncusunuz en az bizim kadar sitemlisinizdir o halde neden diye sormadan edemiyorum neden bitmiyor bu çile bu söylediklerimi gerçi nereye kadar okuyup ne kadar aklınızı kullanıp anladıktan sonra hazır değil gerçek cevap vereceksiniz onuda bilmiyorum
   
 12. har dosyası ney anlamadım bu sorun şuan bende de mevcut bu bu durum herkeste var. Düzelitemiyorlar. Bu oyunun sonumu geliyor yoksa?

  çektik indirimi şuan kapı falan da yapılmıyor 2 sn var oyun 5 dk yok bu nasıl iş!
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Aralık 2018
 13. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Bizlerin durumu şikayet etmediğimizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Tüm takım arkadaşlarım durumu gerekli şekilde rapor ediyor, şikayet ediyor. Eğer bizlerin işimizi doğru yapmadığını düşünyorsanız, buyrun buradan takıma katılmak için başvuru yapın. Sizlerin firkilerini en içten şekilde dinler, gerçekleşmesi için gerkene her türlü yardımı yaparız.

  İyi forumar.
   
 14. HYPERMAN

  HYPERMAN User

  alisamadiniz gitti her zamanki gibi beyler alisin artik buna resete kadar böle resetten sonra duzelir sonra yarin aksam 7 8 dedimi genen ayni cöküse gecer oyun :)
   
 15. yazımı tekrar okuyun zaten bende onu diyorum sizde oyuncusunuz sizinde şikayetçi olması gerekiyor raporlara ekliyoruz diyorsunuz ekliyorsunuzdurda doğrudur ancak neden kimse bi adım atmıyor en azından bi açıklama gelmiyor onu anlamakta zorlanıyorum gerçekten, size yazdığınız raporlar karşılığında bi geri dönüş yapılmıyor mu, ben üniverstedeyken girdiğim laboratuvarlarda verdiğim raporlarda yazdığım raporlar karşılığında hocalarımdan geri bildirim alırdım bu gerek notla gerek sözlü bi konuşmayla olurdu iş camiasındada böyledir diye düşünüyorum.bence gönderilen raporların bir geribildirimini size verilmeli bu böyle şu alındı bu gerçekleştirilemez diye bu şekilde herkes dinlendiğini anlarki eminim sizde raporlarınızın karşılığını gördüğü değeri merak ediyorsunuzdur.
   
 16. PİR78

  PİR78 User

  Bi reset atın sorun çözülsün bu kadar zor değil kardeşim para verip destek çekiyoruz son 2 saati kaldı lagtan bitiremiyoruz görevleri
   
 17. Bu arada lag yine başladı. Chatte isyan eden edene bilin istedim. (!)

  Not: Bu lag sorunu bitene kadar her gün yazacağım. Konu kilitlenmeyecek lag çözülene kadar.
   
  aLLaMe bunu beğendi.
 18. ne gariptirki botlar lağdan donmadan etkilenmiyor
   
 19. ÇAYCI.61

  ÇAYCI.61 User

  yemin ediyorum oyun kanser eder insanı kontak kapatıp bırakın gemileri hem stres olmazsın hem kafan rahat olur çekme tp şp bu kadar basit ya oyunda stres atmak için giriyoruz daha çok stres oluyoruz
   
  •MEKANSIZ•SİNAN• bunu beğendi.
 20. Hayır arkadaşım küfür mü edelim illa? ederiz sorun değil!
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.