Duyuru Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●M●ÜC●A●H●İ●T●B●E●Y● tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Dgncnsrtz

  Dgncnsrtz User

  açık bir şekilde oyunda inanılmaz bir lag olduğu bellidir özellikle akşam 21.00 dan başlayarak sabah 5.00 civarına kadar. yan gelip yatmak bu problemi çözmüyor. durduk yere patlıyoruz kapı yapılmıyor. ben tr5 te oynuyorum ve bu böyle...
   
 2. Konuyu tam 1 hafta önce açtım. Hala lag sorunu devam ediyor. Bu teknik ekip TR serverlerının lag sorununu 1 haftadır çözemiyor mu?
  Ama şunu da unutmamak lazım lag sorunu başlaması 1 hafta olmadı.
   
 3. Eveet nerde kalmıştık.Şu yeni harita geldiğinden beri 22:00 den sonra resete kadar oyun felç duruma geçiyor. Oyunu bıraktım ben beyler seprom atıp cıkıyorum hiç girmedim lag varmı diye gerek görmedim sizde öyle yapın niye uğrasıyoruz gelin online maç atalım
   
 4. nonono20

  nonono20 User

  Maalesef ne kadar uzulsekte, isyan etsekte çözümü yine do dan beklemek zorundayiz. Bu süreçte daha fazla sinirlenip zarar görmektense, müsait oldukça akşamdan önce oynamaya, akşam zamanlarında ise kendime daha fazla vakit ayırmaya karar verdim. Tabii ki pazar günler nasıl olur bu görmek lazım.

  Bir kez daha hatırlatmakta fayda var;
  Güncelleme ve fikir havuzunda ikinci bir reset için konu açmış bulunmaktayız, katılan arkadaşların desteklerini bekliyoruz.
   
 5. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Oyunda hiç bir şekilde hilecilere karşı taviz verilmemektedir. Her ne kadar uzun süredir banlama yapılmasada, en kısa sürede bu hilecilere karşı gerekli ceza uygulanacaktır.

  İyi forumlar.
   
 6. Kendiniz söylüyorsunuz "uzun süredir banlama yapılmasada" bunun nedenini açıklamak zorunda oyun yapımcıları hayır kullanmak serbestse bizde kullanalım böyle bi skandal olamaz, kişi sayısı düşecek diye çekiniyorlarsa zt o kişiler oyuna para yatırmıyor gerek duymuyorlar birşey kaybetmezler.
   
  takemyhard ve ZERATAŞTAN bunu beğendi.
 7. Yaa ne hikmetse bu lag hiç saatini şaşırmıyor. Lag yine başladı. Ne olacak bu halimiz.
   
  ZERATAŞTAN bunu beğendi.
 8. Evet dün aynı saatlerde yaşanan sunucu kaynaklı geçikmeler başlamış bulunmaktadır ve sunucu bildireyim tr1 ve tr5 sunucusu...
  nedense kimse ilgilenmemekte ve bu sorunları göz ardı etmek de diler.Her zaman ki gibi gene anlamı boş kelimeler yazacaklarına dikkat çekerim...
  İşleri bu ne beklersin ki ...
   
 9. uzun zamandır oyuna sadece gizli harita denemesi yapmak için girdğimden ötürü fark etmiyodum da bugun ayrı bi lag var 3-1 3-2 arasındaki git gel atla bile ayrı bi lagı yaşıyor şuan
   
 10. Sorun geceleri başlıyor sabah resette düzeliyor gecede reset atsanız ne olucak sanki oyunu oynayamıyoruz resmen tr2-tr3 ve özellikle her hafta cumartesi gecesi çok yoğun bir lag oluyor bu sorunların acilen çözülmesi gerek oyunu istediğimiz vakitte oynayamayacak mıyız?
   
 11. -AYLER-

  -AYLER- User

  zamanımı ayırıp burada oyun oynuyorum sayenizde onu da yapamıyoruz bi reset atmak çok mu zor rezillik ya
   
 12. oyun oynanmayacak vaziyette.buna bir çözüm bulmanız lazım bu böyle gitmez.haftasonları akşamları oynanmıyor.
   
 13. gene lag var anlaşılan bu oyun da yetkili bir birim yok oyunu denetleyıp sorunlara çözüm bulan
   
 14. gece kapı yapmak için girdim. Resmen reillik abi bu ne ya boşuna indirim süresi gidiyo ben hakkımı helal etmiyorum.
   
 15. PAİN

  PAİN User

  client bi bendemi açılmıyor?
   
 16. Sadece hafta sonu değil hafta içleri tr1-tr5 gece 22.00 sabah reseti arası oyun resmen çöküyor. Oyundan soğudum. Gece görev yapacaz sakin diye giriyoruz ama oyun pert.
   
 17. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Sizlerden ricam teknik ekibin sorunu çözebilmesi için HAR dosyasın alarak support ekibine göndermeniz olacaktır. Bu sayede sorun kısa sürede çözülebilir.

  Buradan nasıl HAR dosyasın kayd edileceğin öğrenebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 18. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Teknik ekibe durumu iletmemiz için lütfen burada anlatılan yöntem ile birlikte HAR dosyası alarak gönderiniz. Bu sayede sorunun mümkün olan en kısa sürede çözülmesine destek olabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 19. Merhaba Modlarım,

  Bu sefer lag daha erken başladı.
  Yine diğer serverlarda kasma ve 1 gram lag yok.
  Forum ekibi size lafımız yok.
  Ama,
  Yanlış anlamazsanız eğer tabiri caizse bu teknik ekip sizi takmıyor. Sizin yaptığınız raporlamaları ya da geri dönüşleri.
  10 gündür konu açık.
  Ama bir gelişme kaydedilmemiş.
  Burada size faturayı kesmiyoruz.
  Ama bunun sorumlusu kimdir?

  İyi forumlar.

  Ek olarak,

  İnsanlar bu gece hades için; vip+indirim paketi+%50 TP + ŞP desteklerini çekti. Ama 1 hadesi max 15 dk yerine zor bela 1 saatte yapacak. En önemlisi oyun oynamak için ayırdğı zaman heba olacak. Bunun hesabını kim verecek.
   
  MRDOCTOR23 ve Düzenbaz bunu beğendi.
 20. the_flood

  the_flood User

  peki biz bu HAR dosyalarını gönderdik,support ta inceledi ve dedi ki örneğin ' bir kısım veri akışı doğru iken bir kısım ise kesik kesik geldiği tespit edilmiştir.' bu cvp neye tekabül ediyor bizim ya internet yada pc de sorun var. oyun desteği için de dahil olmak üzere biz binlerce liralık makineler alacaz yada yapacaz ,sınırsız internet yapıcaz bunlar bize sizde hata ver diyecek öyle mi?
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.