Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit Yetkilileri Discord veya Twitch üzerinden bir yayın yaparak sorunlarımızı dinlesin mi?

1. Kesinlikle Böyle Bir Yayın Olmalı

98,0%
  2. Oyun Gayet İyi

2,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yanlış bilmiyosam kapıyı kaybedersen eğer oyundaki sorunlardan dolayı, ozaman kapıyı sana sıfırdan veriyor supporta yazdığında diye biliyorum, ama hak konusunu bilmiyorum

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gamma kapınız tamamen patlar ise Support kanalı ile iletişime geçip kapı telafinizi alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. guilty

guilty User

Galaksi kapısı çifte ödül günü sorunun çözüldüğü, en azından bir nebze de olsa azaldığı bir günde gelmeli. Çünkü %50 şeref ve tecrübe var diye durmadan palladium toplayıp galaksi kapısı açtım yeri geldi uridium harcadım fakat sabahtan beri galaksi kapısına 2 kez girebildim ikisinde de patladım. A-B-G ve Zeta açık fakat gel gör ki hiçbirinin ne çifte ödülünden ne de %50 tecrübesinden yararlanabildik. Kapıdaki lag ı geçtim oyuna da girmiyor yüklenme ekranından sonra da bağlanamadan bağlantı koptu hatası alıyorum. Biliyorum forum adminlerinin bunu raporlamaktan başka çaresi yok fakat sizden tek ricam yazımın başında belirttiğim teklifimi merkeze iletmeniz. Teşekkürler ilginiz için.

4. hiç kimse bedavadan tatava yapmasın arkdaşlar her gün güçlendiricilerimiz ve kısıtlı olan vaktimiz bu oyunda boşu boşuna gidiyor kafalarına göre tp,şp desteği verdiler onu bile kullandırtmıyorlar

булава bunu beğendi.
  5. the_flood

the_flood User

görünen ek resetler de bir işe yaramamış...zaten son 2 ayda işe yarar bir şey de yapılmadı ya :cool:
    oyun sistemi değişirse dua edelim de hesaplar sıfırlanmasın bario_O
    ite kaka 6 ay daha böyle devam edecekler gibi görünüyor:cool:

zalim bunu beğendi.
  6. ByRipO78

ByRipO78 User

madem çalışıyorsunuz neden bu oyun bu durumda kardeşim diğer serverler çalışıyor bizim servere giremiyoruz bile girsek oynayamıyoruz demekki yeteri kadar çalışmıyorsunuz

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Biz forum ekibi olarak oyun üzerinde ufacık, yani şöyle söylim sizin geminizin adını bile bilmeye yetkimiz yok. Biz sadece raporlamak ile hükümlüyüz ve görevlerimizi fazlasıyla yapıyoruz. Eğer şikayetçi iseniz, benim bir üstüm olan @Manitu ya şikayetinizi söyleyebilirsiniz. Kim kimdir takım konusu altında manitu kimdir den gerekli şikayeti yazabilirsiniz.

İyi Forumlar.

8. NASUH_ASWA

NASUH_ASWA User

Az önce oyun lag kontrolü adına x-1 haritamdan x-2 portalına gidip atlamayı deneyecektim:) portala gittiğimde j tuşuna basmamla birlikte eternal gate'ye attı beni 1dk süre zarfında anlayamadım.Aşırı lag vardı aşırı aşırı öyle ki 15saniyelik geri sayım 40-45 saniyede doldu.Uğraşmadım zaten biraz denedim lagdan ateş edemiyordum sıksam 5 saniyede 1 sıkıyordu gemi lazeri.Kapadım istemciyi patlamışım 3-4 gündür uğraştığım emek çöp oldu az önce:D sinirlenmiyorum artık çünkü bu oyun düzelene kadar girmeme kararı aldım.İyi geceler herkese

9. -el_mundo-

-el_mundo- User

Aman fazla isyan etme bu adminlar 2 laf söyleyeni discortta falan hemen banlıyorlar :D

10. Sizede acıyorum be cidden insanlarla uğraşmak zor ,**** , bak bu adamı al yanına oturttur kendi işini tek tek ağır ağır anlat , 15 dakika sonra gelir sana az işini yap uyuma der.

Oyunda lag var , hata var , hadi tez vakit foruma girip Tr ekibe saydıralım , kellelerini alalım , ooo evet , çünkü biz oyuna yıllardır emek veriyoruz oyun hakkındaki herşeyi biliyoruz(!)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2020
    -el_mundo- bunu beğendi.
  11. -el_mundo-

-el_mundo- User

Farkındaysan arkadaşlar moderatör. Sıkça sorulan sorularları cevaplama yetkisi onlarda. Sorunları cevaplıyorlar. Eğer cevaplamak istemiyorlarsa bizim gibi solda adının altında user yazar. Ve *** dediğin diyerek küçümsediğin insanlar sayesinde bu oyun oynanıyor. Ve onların yaptığı evde kalıyorsun. Türk insanını küçümsemek senin haddine değil. İnsanlar sorunları iyi duyurulmadığından şikayetçi. Bak sana bir örnek vereyim. Discord Bug_reports kanalında dün bir lag oldu espanyol admin hemen oraya bildirdi. Ama türkiyede 10 gündür lag var orada geçmiş var. Bak bakalım oraya bildirmişler mi? Diğer sunuculardaki adminler gibi yetkileri var. Ama 10 hatta 20 gündür tr serverin yaşadığı sorunları oraya bir kere yazamamışlar. *** oyunculardan çok değer verirlerse bu oyunda daha çok adminlere saygı duyulmaz. Yönetim istifa yazdım diye mesala süreli veya süresiz discortta ban yedim. Cahilde okumuşta süper zekalıda herkes burada aynı kimliği taşır ve eşit sayılır. O mesajı modumuz düzenlerken o kelimeleri çıkarmıyorsa benım yazdıgımıda çıkarmasın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2020
  12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar tartışmanızı sonlandırınız aksi takdirde forum düzenini bozmaktan ikinizi de cezalandırmak zorunda kalacağım. Biz moderatörler olarak sizin isteklerinizi ve şikayetlerini dinleyerek üst mercilere iletmekle ve forum düzenini sağlamakla yükümlüyüz. Lütfen konu hakkında tartışmaya yol açabilecek kelimeler kullanmayınız. Ayrıca adminlerimiz discord kanalı üzerinden değil SMS ve mail yoluyla direkt ana merkeze sorunları iletiyolar. Discordda bulunan sabitlenmiş mesajlar bölümünde bulabilirsiniz bu bilgilendirmeyi.

İyi forumlar.

13. Birincisi ben türküm canımın içi :)) ikincisi sizin şu saçma milliyetçiliğiniz kendinizi herkesten üstün görmeniz ve dünyayı tamamen kendi etrafınızda dönüyor sanmanız evet sorununuz bu ve büyük bir sorun bu , bir diğer cevabım tamam dc de dediğin gibi olmuş olabilir ama bi düşün bakalım sence bu forum moderatörleri merkez ekibe bildirimleri sadece dcden mi yapıyor ? :)))))) bide erinmeden yazmışsın dc de böyle oldu diye :))) son olarak " Ve ***** dediğin diyerek küçümsediğin insanlar sayesinde bu oyun oynanıyor" madem öyle bebeğim neden sadece tr serverinde sorun var diye yakınıyosunuz ? :D Ticari kafa ile düşünecek olursak en çok tr serveri üzerine düşülmelidir

14. -el_mundo-

-el_mundo- User

Yazdığın ve verdiğin cevap çok alakasız. Bahsettiğin şey farklı şuan anlattığın şey konuyu uzatıp kendini haklı çıkarmaya çalışmak. Modumuzunda dediği gibi tartışma yok ve konuşma sonlanmıştır.

15. dediklerini cevap verdim kardeşim :)))))

16. -el_mundo-

-el_mundo- User

Ben şöyle izah etmek istiyorum toplam oyun saatim : 15,180 kısaca 632 gün. Her soruna cevap verebilecek kadar oyun bilgim var. Sadece konuyu uzatmak istemiyorum.

17. Ya güzel kardeşim benim , bi mesajlarımı tekrar oku senin oyun bilgine tek bir laf etmişmiyim ? Ben genel olarak düşünce tarzınıza ve tr do ekibine karşı yanlış tutumunuza laf ettim . ayrıca oyun bilgisi dediğimiz şey oynanan saatle doğru orantılı değildir yani bu oyunda senden daha uzun süreli oynayanlarda illaki vardır ama bu demek değildir ki onlar senden daha bilgili

18. -el_mundo-

-el_mundo- User

Konuyu uzattıkça uzatıyorsun ne cevap bekliyorsun anlamıyorum. Dün kayıt olmussun bugün insanları yargılayıp küçümsüyorsun. Ben sana öylemi dedim ? Ben dahamı bilgiliyim dedim.Tüm herşeyi biliyorum falan mı dedim? Bu kadar oyun bilgim var istesem yazılanlara cevap veriririm dedim. Uzatma konuyu istersen?

19. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar son uyarım tartışmanızın devam etmesi durumunda ikinizi de bir süre yasaklamak zorunda kalacağım.

İyi forumlar.

20. Haklısın modum kusura bakma.
    Ben kendimi anlatamadım yada arkadaşı anlamadım
    Neyse iyi geceler , iyi oyunlar , iyi forumlar

Luminous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.