Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DarkOrbit Yetkilileri Discord veya Twitch üzerinden bir yayın yaparak sorunlarımızı dinlesin mi?

1. Kesinlikle Böyle Bir Yayın Olmalı

98,0%
  2. Oyun Gayet İyi

2,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. karakule26

karakule26 User

aynen öyle bizde öyle diyoruz adminler ancak tazminat alsın yeterliymiş bizde para gidiyor adminler kazanıyor böyle helal mı olur haram mı olur sence ???

2. kapı yaparken gemi kapıda takılı kaldı oyunu bozdular bune yaa

3. StArDarK

StArDarK User

Gezgin paketi ile oyuna dönecem ama lag sorunları yüzünden oyuna başlamaya pek de istekli değilim. Oyun unitye geçene kadar beklemeyi düşünüyorum.

Oyunun düzelmesi konusunda bir zaman verebilir misiniz?

4. kupsan

kupsan User

Bunca insan bu oyunun pay to win olduğunu bilerekten elinden geldiğince vip üyelik alıyor güçlendirici alıyor ki diğer oyunculardan bir fark yaratabilsin. Ama gel gör ki premium üye olduğumuz oyuna giriş yapamıyoruz, özür hediyesi olarak verilen güçlendiricileri kullanamıyoruz. En azından herşey bittikten, oyun düzeldikten sonra bunların telafisini istiyoruz. Şu sonsuz internet aleminde bu kadar oynanamayan bir oyun yokken hala tahammül ederek saat başı düzeldi mi diye kontrol eden oyunculara bu ikram çok görülmemeli..

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  5. pot programları kapatılmadıgı mütdetce düzelmez bence

6. Rica etsem tekrar reset atar mısınız? Şuan TR-3 te kapıdan dahi atlayamıyorum, haritada kala kaldım. F5 atıyorum değişen bir şey yok. Teşekkürler.

7. KEJ_KEJ

KEJ_KEJ User

sen yine girebiliyosun bız TR4 olarak hiç giriş bile yapamıyoruz bağlantı kuruluyor diyo kalıyo naptıysam düzelmedi

8. bağlantı kuruluyorda kalıyo tr4 de abi bukadar büyük bi şirket bu tarz sorunlarla nasıl karşı karşıya bırakıyo oyunccularını anlamıyorum her hafta ya her hafta çözüp mağdur etmeseler bizide ne güzel olucak

9. lazoğlu34

lazoğlu34 User

tr6 olarak bizde mağdur durumdayız.

10. tr2 kapıda sıkıştık her zaman aynı muhabet oyunu bırakmaya ramak kaldı

11. ateistkeci

ateistkeci User

Ülke takımları reset atamıyor sadece merkez ekip atabilir :(

Themis. bunu beğendi.
  12. rodinya41

rodinya41 User

Bot programları ile alakası yok oyun artık tarayıcı da OLMUYOR acilen client haline getirilmesi lazım hem böylelikle illegal programlardanda kurtulmuş oluruz

13. Son iki etkinlik oyunu bozdu bukadar net oynanmayacak hale geldi artık yani amaç ne onu anlamadım 1 aydır aynı sıkıntılar çözüm yok oyunu bırakmamız için uğraşmı veriyorlar sabrımız tükendi

14. Edrahil

Edrahil User

Hiç bulaşma hocam, sinirlerin yıpranır, kendine yazık edersin.

yunus431414 bunu beğendi.
  15. ekremk

ekremk User

2 gundur oyunda hicbir sey yapamadim,vip indirim falan olsa sinirden ekrani kirardim sakin bulasma :D

16. Oyun alt yapısı yoğunluğu ,birde illegal oyuncuların yaptıklarını kaldırmıyor.Bu sıkıntıları kökten çözemedikleri için geçici çözümlerle ilerlemeye çalışıyorlar.Kendi kurduğum kapıma bile giremiyorsam artık üst tarafını konuşmaya gerek yok.

17. BuRHaN-61

BuRHaN-61 User

ne zaman düzelir bilgisi olan varmı

18. KORDON-65

KORDON-65 User

az once oyundaydm oyundan cıktım sımdıde gırmıyor sabrım tastı tasacak yeter be su oyun yuzunden ne hallere geldık

19. KORDON-65

KORDON-65 User

beyler almanya sunucuda basladım tavsıyem oraya gelın sıkıntısız oyun vve 0 lag

20. venom3443

venom3443 User

arkadaşlar oyuna girmek icin basla kısmından sonra bağlantı kuruluor lütfen bekleyin yazıor fakat hiç bir türlü oyuna giremiorum bunun sebepleri ne olabilir ???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.