.Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ησямℓι̇ƒєє tarafından 1 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyun için sizce bir şeyler yaparlar mı

 1. evet

  oy sayısı 8
  8,4%
 2. hayır

  oy sayısı 87
  91,6%
 1. emperyan

  emperyan User

  SMS özeti : Erkan gemi PvP de kaldı. Beni ara.
  Teşekkürler bakalım ne zaman açılacak :D
   
  goliat0, ezineliYahya ve memat155 bunu beğendi.
 2. hahaha :D
   
 3. zalim

  zalim User

  sabah aynı akşam aynı hiç geçmicek mi bu lag yeter artık.
   
  lllecelll bunu beğendi.
 4. haksız kazanç mı resmen dolandırıcılık!! tabii haklı sebepleri varsa onu bilemeyiz
   
  zalim bunu beğendi.
 5. Qeyff

  Qeyff User

  gereksiz yere abartmayın lütfen burada cevap veren kişi teknik ekipte olan biri değil yada oyunun sahibi değil buradaki kişi kendi bilgilerini size aktaran kişidir lag varsa herkeste var size özel değil oyunun sahibide ha lag var aman banane demiyor sonuçta buradan para kazanılıyor burada hayır işi yapılmıyor ticari bir amacı var adamlarda bu sorunu çözmek için uğraşıyor
   
 6. crazytr123

  crazytr123 User

  İşte bu oyun sizin gibiler sayesinde bu halde. Bir tepki göstermeyi bile beceremiyorsunuz. Bırak tepki göstermeyi şu saçma durumlar karşısında dahi savunuculuğunu yaptığın hiç bir şey yapmayan, oyuncuların maduriyetinin umrunda dahi olmadığı bir ekip. Sen hayatında kaç tane oyun oynadın bilmiyorum ama bu oyun bu kadar senedir sayenizde ayakta kalmış tebrik ederim. Devam edebilirsiniz.

  Hayır sanki çok güzel oyun keyifi sunuyorlarmış gibi bir de sürekli yüzde 300'ler yüzde 400'ler avantaş paketleri bilmem neler. Olay sanki kopara bildiğimi koparayıma dönmüş. Düzeleceği falan yok. Her gün %300 mü olur.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2020
 7. İyi günler arkadaşlar bakın ben 1 saatti günlük görevlerimi anca bitirebildim demek istedigiö şu bu tr4 tr 6 bi restart cekin sistem kendine gelsin sizdem ricam siz yapamıyorsanız merkeze gönderin. İyi forumlar.
   
 8. Türkiye ekibi olarak görevi bırakın hep beraber, olmuyorsa grev yapın bu nedir biraz savunun bizi arkadaş.
   
 9. concolos

  concolos User

  kardeşim giderimisin oyunumdan lütfen. çık git burdan seninle aynı lazeri sıkmak istemiyorum
   
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konu başlığınız ve mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum kuralları gereğince başlık ve mesajın tamamı büyük harf ile yazılmamalıdır, bu konuda sizi uyarmak zorundayım.
  Reset atma yetkisi Ülke Takımların da olan bir yetki değildir. Reset atma yetkisi Merkez Ekibin elinde olan bir yetkidir. Gerekli raporlamalar Takımımızca yapılmıştır. En kısa sürede çözülmesini umuyoruz.

  İyi Forumlar.
   
 11. inşallah admin
   
 12. artık görevlerimi yapamıyorum sistem cok agır
   
 13. evlat gir bi bak bakalım alaman serverlerinde aynı sorun var mı?
  ben baktım aslında senin yerine serverleri açık oyun çalışıyor. Sonra tekrar düşün. kim neyin farkında kim ticaret yapıyor. Sen ne durumdasın kimleri savunuyorsun. Verdiğin parayı hiç saymıyorum. aylık 30 lira kimin umrumda değilde. Harcadığın vakit o kadar gereksizse bişey diyemem.
  Bu yeni bir problem değil. 5 senedir bu oyunun durumu böyle vakit vakit sinirden oyunu bıraktım. Ama çevremde bu oyunu oynayan bir çok insan olduğundan yine girmek zorunda bırakıldım. Her oyuna girdiğimde bu ülkeyi temsil eden yönetime saymadığım kötü söz kalmadı.
   
  Son düzenlenen: 2 May 2020
 14. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,
  Kullandığınız uslup konusunda sizi uyarmak zorundayım, devamı durumunda gerekli cezai işlem yapılacaktır. Oyuncu herkes gibi fikrini beyan etmiştir. Bizim buradaki amacımız sizin hakkınızı savunmak iken haksız ithamlarda bulunduğunuz dan dolayı ayrı bir üzgünlük içerisindeyim. Takım olarak elimizden geleni yapmaktayız.
  Kullandığınız üslup konusunda sizi uyarmak zorundayım, tekrarı durumunda gerekli cezai işlem uygulanacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 15. biz donmayı bırak giremiyoruz çözüm bekliyoruz
   
 16. hayal_et

  hayal_et User

  oyun bağlanmıyor
   
 17. crazytr123

  crazytr123 User

  Kusura bakmayın. Benim maksadım size karşı ithamda bulunmak değil. Ama ulaşabildiğimiz tek merci sizken bu sitemlerin hepsi size geliyor. Supportta ilettiklerimizin cevabı da türkiye ekibinden geliyor. Bu ithamların asıl ulaşması gereken yer orası.
   
 18. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz... Para, karşılığında mal ve hizmet almak içindir. Hizmet veren kişi parayı alır işi odur çünkü. Burada tepkisini dile getiren kişileri cezai yaptırımla tehdit etme hakkınız yok operatör kişiler size söylüyorum. Ayrıca kraldan çok kralcılık yapıp boş yere bu haksızlığı savunan kişilerde nasıl bir adalet terazisi varsa şirazesi kaymış...

  Ben oyunda vıp ya da herhangi bir ücret karşılığında hizmet satın alırken ' ya param çıkışmadı, cebimde akrep var,cüzdanı evde unutmuşum, pazartesi getirsem olur mu ' demiyorsam sizde bu oyunun düzelmesi için can hıraç çalışmak durumunudasınız SANIRIM !!!
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2020
  zalim, lidermuhendislik ve kupsan bunu beğendi.
 19. Oyun iptal
   
 20. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır, bu konu hakkında sizi uyarmak zorundayım.
  Kullandığınız uslup ile ilgili sizi uyarıyorum, tekrarı durumunda gerekli cezai işlem tarafımca uygulanacaktır.
  Bizler birer oyuncu olarak gönüllü bir şekilde çalışmaktayız, herhangi bir ücret almamaktayız. Oyunu düzeltmesi gereken mercii Merkez Ekip ve Yazılımcıları olup onların "can hıraç çalışması" söz konusudur.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş