Lag ve Bağlantı Sorunları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve #DaffyDuck tarafından 25 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. BAY*SÖRF

  BAY*SÖRF User

  TR3 den sevgilerle... :S
   
 2. bu ne iştir arkadaş yav ne oyuna girebiliyoruz ne kasabiliyoruz yeter artık yav millete garazinizmi var arkadaş
   
 3. seyfo123

  seyfo123 User

  2 hesabım var 2 sinede giremiyoruz biz yazıyoruz siz merkez ekibe topu atıyorsunuz sizin merkez ekip ne iş yapıyor arkadaşım
   
 4. Sözde kapı dönecektik ama yine yalan oldu. Bu haftayıda boş geçtik.
   
 5. azkaban

  azkaban User

  yine etkinlik ve yine kapıda patladım ve oyuna giremiyorum, yine gemi sıkıştı kapıda, kaybettiklerimizin telafiside 1-2 günlükle olmaz artık, zamanımızın telafisini kim yapacak, eğlenmeye geldiğimiz oyundan sinir olarak çıktığımız moral bozukluğunun telafisini kim yapacak, kısaca sizin baştan bir revizeye ihtiyacınız var yoksa oyuncu kalmaz.
   
 6. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  TSİ 13:00'dan beri yaşanan lag ve bağlantı sorunu raporlanmıştır. Teknik ekip çalışmalarını sürdürmektedir. Saat başından itibaren yaşanan bağlantı sorunu azalmıştır. Oyun içerisinde aralıklar Lag sorunu devam etmektedir.
  Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Lütfen Forum Kuralları çerçevesinde mesaj içeriği oluşturunuz.
  Chat ve Forum Kanalı farklı mercilerden oluşmaktadır. Chat kuralları kesin ve net olmasına karşın, Forum Kanalında insiyatif kullanmak mümkündür. Chat banınızın haksız olduğunu düşünüyorsanız Support Takımımız ile iletişime geçiniz.
  Gerekli raporlama işlemlerini üstlenen Takımımız bulunmaktadarı. Yardım teklifiniz için teşekkür ederim. Gerekli raporlama yapılmıştır.
  Resmi Forum Kanalında bot ismi paylaşmak ve bilgilendirme yapmak yasaktır. Lütfen bu kurala uyunuz. Mesaj içeriğinize uyarı notu düşülmüştür. Tekrarında gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
  Belirtmiş olduğunuz yenilikler oyuna yeni bir hava katmıştır. Onun dışında belirtmiş olduğunuz "daha önceden korsan haritaların da olan yaratıklar baskın yaptı" İstila etkinliğidir. Mesaj içeriğinizde Merkez Ekibe karşı yöneltmiş olduğunuz ithamlardan dolayı uyarı notu düşülmüştür. Tekrarında gerekli işlemler yapılacaktır.
  Açmış olduğunuz konunuz benzeri ve aynı amaçla açılmış olan Lag ve Bağlantı sorunlarının belirtildiği konu ile birleştirilmiştir. Konu açarken lütfen Forum Kanalında olan konuları da takip ediniz.
  Mesaj içerikleriniz tarafımca düzenlenmiştir. Uyarı notu düşülmüştür. Tekrarında gerekli cezai işlemler uygulanacaktır.
  Tamamı büyük harften oluşan veya tamamı kalın yazı sitili ile yazılmış mesaj içerikler Forum Kanalında yasaktır. Bu sebepten ötürü gerekli düzenleme işlemi tarafımca yapılmıştır. Lütfen tekrarında bu tür yazım sitili kullanmayınız.

  Tekrardan belirtmek isterim ki gerekli raporlama işlemi yapılmış olup, Teknik Ekip çalışmalarına devam etmektedir.

  İyi Forumlar.
   
 7. FANTOMARI

  FANTOMARI User

  siz oyunu indirile bilir felan yapmayın direk silin gitsin kaç yıldan beri bir arpa boyu yol almadı oyun hep geriye gidiyor sonucularınız cöp anca biz keriz gibi güçlendirici vip cekelim hep boşa gitsin biraz utanmanız olsun bu oyuna para yatıran insanlar var ve paralarını geri istiyor.biz telefi istemiyoz biz paramızı istiyoruz.
   
  kubiates41 bunu beğendi.
 8. N/A
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2020
 9. #DaffyDuck

  #DaffyDuck User

  Sen öyle diyorsun da adminler elinden geleni yapıyor ayıp değil mi böyle bir şey demen?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2020
 10. N/A
   
 11. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Forum Kurallarına uymayan üslubunuzdan dolayı; Gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

  Gerekli geri bildirim için teşekkür ederim :) .

  İyi Forumlar.
   
 12. _-Thanatos-_ merhaba güzel insan o kadar oyuncu var ve herkes şundan kesinlikle şikayetçi artık bize etkinlik getirmeyin her getirdiğinizde çuvallıyorsunuz tabiki senin için demiyoruz _-Thanatos-_ admin ama sizlerde artık gereken yerlere bunları bildirin etkinlik istemiyoruz biz lag istemiyoruz sadece sürükleyici bir oyun zevki yaşamak istiyoruz her defasında aynı problem niye neden admin bu oyun için etkinli kgetiren bilgisayar mühendislerimi diyeyim artık kodlyucularmı diyeyim neden işlerini tam yapamıyorlar neden ?
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Daha öncesinde Takım Liderimiz tarafından Türkiye Serverindeki oyuncuların; Lag ve Bağlantı sorunları çözülene kadar etkinlik istemediği yönünde talebi iletilmiştir. Ancak Etkinliklerin serverler arası olduğundan dolayı, böyle bir olayım mümkün olmadığını belirtmek isterim.

  İyi Forumlar.
   
 14. Oyun gerçekten kapanacak mı neden çözülemiyor bu sorun kaç etkinlik?
   
 15. #DaffyDuck

  #DaffyDuck User

  Adminim 3 haftadır kuiper gününü bekliyorum havoc için umarım şu lag düzelir :(
   
 16. CEZA16

  CEZA16 User

  aldıgımız vip + indirimlerin yapamadıgımız kapıların etkinliklerin telafisini nasıl vereceksiniz ? her zamanki gibi 1 2 gün işe yaramayan destekler ilemi yoksa 1 2dkda yapabildiğimiz 1k lazer roket ile mi ? nasıl bir sorunmuş ki her x2 gününde her etkinlikte veya gün içinde lag oluyor ama hiçbir zaman chate birşey olmuyor oyun komple kapanıyor chat hala aktif kalabiliyor insanların sabırlarını mı sınıyorsunuz. ya köklü bir şekilde yapın ya kapatın millet rahat etsin. sizin kötü ekibinizin sorunlarını çekmekten bıktık günde 2 3 saat oynayıp keyif alacagımız yerde sinir krizlerine giriyoruz.
   
  -fatih-12- bunu beğendi.
 17. NaokoTe

  NaokoTe User

  Umarım bu lag sorunu bug yapanları banlıyorsunuz diye oluyordur. Ayrıca var olan desteklerimiz oyuna girmediğimiz için süresi biter mi yoksa öyle mi kalı tekrar girene kadar? Ve giremediğimiz süre için telafiyi nasıl yapacaksınız?
   
 18. titans___

  titans___ User

  yöneltmiş olduğum ithamlar sadece bir teori hani yaka silme hareketi vardır bu oyun için düşüncelerimi anlattım bende sizin için kendime uyarı notu alıyorum fikir hürriyeti ifade etme özgürlüğü bunda bu kadar cellalenmek tehdit edici konuşmanızda hoş değil ben sadece aklıma geldi bu kadar sinir edici bir etkinlik sunuyorlar ne olmuş alt tarafı sanal oyun neyin peşindesiniz baskıcı insanların burda oyunu oynayan bir oyuncunun fikirlerini ifade etmesine bu kadar tepkiler alıyorum gerçekden geçmiş bir etkinlik ve hala hatırladıkça bunu hangi akla uyarak yaptılar anlamyorum geldi geçti hayatta olmazsa olmaz değil bu oyun aklınız da bulunsun bunu da not alın bence bu şekil üstten konuşmanız nedir siz burda yetkilisiniz sade işinizi yapın sorunları iletimle görevlisiniz beğenmediğniz oyuncuyu legal olmayan oyun programları kullanmaya ityorlar diye oyuncu hakkını savunmak istemem rahatsız olmanızı anlamadığım gibi bu şekil not olarak aldım demeniz bence sakin olun bu iddda bir çok oyuncunun düşündüğü bir idda hayat da olmuycak şeyler değil adam emniyet müdürü uyuşturucu satıcısına makam aracını vermiş yasaklar da gezssin diye hani sade hayatı oyun olan biri değilseniz bilirssiniz oyun bu kadar sorun için size çok teşekkür ediyorum ve oyunun yapımcılarına o zaman rahatsız lık verdiğim için kusura bakmayın .
   
  SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
 19. Geçen hafta 3 günlük %50 tp-şp kodu verdiniz. Oyundaki sorunlardan dolayı kullanamadık. Telafi olarak 1 gün eklemişsiniz ve onu da kullanamıyoruz. 3-4 haftaya, verdiğiniz ödülü kullandırmadan geri alabilirsiniz. Tebrik edilesi bir tüccar kafası!
   
  SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
 20. Getirmeyin kardeşim diğer sunucularada getirmesinler bu ne böyle bıktık artık 2 gündür oyuna giremiyoruz yine destek filan aldık oyun yok çift şans geldi oyun yok bıktık artık getirmesinler biz her seferinde bunun ceremesinimi çekicez yav !!!
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş