Geri bildirim Lag ve Bağlantı Sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BUKANN tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Benzer sorunlar yaşıyor musunuz?

 1. A)evet

  oy sayısı 34
  100,0%
 2. B)hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyun içerisinde yaşanan /-Lag, Bağlantı, Birleştir ve Diroit Düzen değişikliği sorunları raporlanmıştır. Benzeri konu içerikleriniz tarafımca raporlanması adına tek konu başlığı altında toplanılmıştır.

  İyi Forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2020
 2. agdas394

  agdas394 User

  sayin support tekni̇k eki̇bi̇ si̇ze bi̇r şi̇kayeti̇mi̇ i̇letmek i̇sti̇yorum 2 gündür droi̇t uçuş düzeni̇mi̇ deği̇şti̇remi̇yorum rsb ard arda sikilmiyor uzun süre beklemek gereki̇yor buda büyük sikintilara yol açiyor oyunda lag gi̇bi̇ bi̇rşey var ama tam lag dei̇l belli̇ başli şeyler çok geç tepki̇ veri̇yor lütfen bugün i̇lgi̇leni̇ni̇z oyunu kötülemek i̇çi̇n dei̇l i̇yi̇leşti̇rmek ve düzeltmeni̇zi̇ ri̇ca etmek adina bu i̇leti̇yi̇ yaziyorum
   
 3. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Forum Kuralları gereğince tamamı büyük harften oluşan mesaj içeriği ve konu başlığı yasaklanmıştır. Bu sebepten ötürü mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Sorunlar raporlanmış olup; hafta sonu yaşanan genel bir sorundur.

  İyi Forumlar.
   
 4. raporlandıda ne yaptınız ne başardınız ne zaman bir etkinlik gelse berbat oluyor oyun oyuna girilmiyor birleştir yok kapıda patlıyorsun safi stres daha ne olsun
   
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Elimizde olan yetkiler sınırınca ancak bu işlemi yapabiliyoruz. Belirttiğim gibi teknik müdahale yetkimiz bulunmamaktadır.

  İyi Forumlar.
   
 6. 1-5 aşırı yoğun şu an büyük savaşalr dönüyor birde hades manyağı 1-2 klan var bi hadese giriyolar bota atıp aman yarabbi cumartesi akşamdan sonra oyuna girmiyorum pazar gece 12 ye kadar hades dönüyoarlar bi çıkıyolar hadesten gece 12 de oyun narmale dönüyor kimsenin oyun zevkiine karışılmaz amenna ama bu kadar hades manyaklığı onlar dahil herkesin oyun zevkini yok ediyor adamın alta 10 20 milyon farkı var hala hades sokuyor ilginç bi server açıkçası
   
 7. Nestof

  Nestof User

  Arkadaş gerçekten şaşırılacak bir platform burası ya. Her pazar da değil her gün aynı şeyler yaşanıyor. Oyunda bir şey değil birden fazla şey bozuluyor. Her seferinde milyon tane şikayet yağıyor. Ancak siz moderatörler anlamsız bir şekilde oyun çok iyi bir haldeymiş gibi cavaplar veriyorsunuz. Sadece burada ki konuşmalar için söylemiyorum bunları diğer konulardaki cevaplarınız da dahil bu yorumlarıma, bu konuya denk geldiği için buraya yazıyorum. Her moderatör aynı cevapları yazıyor. Elimizden gelen imkanlar bunlar, sorun rapor edilmiştir, biz de gönüllü olarak çalışıyoruz. Eyvallah kardeşim saygı duyuyorum siz de gönüllü olarak çalışıyorsunuz benim gibi benden beter bir sürü insanla siz uğraşıyorsunuz. Tamam da kardeşim kimin elinden geliyor bunlar kim yetkili raporlamak dışında elinden bir şey gelen bir yetkili yok mu burada bu kadar kişiye cevap verebilecek.

  Adam konu açmış "Darkorbit bitiyoru mu?" diye. Tartışılmış işte herkes kendi şikayetlerini söylemiş sitem etmiş. En son bir moderatör gelip. hepsine bir iki kelime değiştirerek oyunun ne kadar iyi durumda olduğunu söylemiş. Hayır kardeşim siz ayrı biz ayrı bir oyunu mu oynuyoruz? Size özel bir sunucu mu var acaba anlayabilmiş değilim.

  Burada çalışan, cebine 5 kuruş girmediği halde insanlara yardım etmek amacıyla vaktini harcayan herkese saygım var. Ancak bir yerden sonra çoğu sorunu görmezden geldiğinizde ya da diyecek bir şey bulamadığınızda biz de gönüllüyüz, bizim yapabileceklerimiz bunlar gibi cümleler söylemeniz gerçekten sinirimi bozuyor.
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Hafta sonu yaşanan sorunlar herkesi ağır etkilemektedir. Bunun farkındayız.
  Ciddisiniz sanrıım :D cevaplarımı okuduğunuzdan emin misiniz? Yoksa algı oluşturmaya mı çalışıyorsunuz??
  Cevaplarıma tek tek bakabilirsiniz. Oyuncu görüşümü dile getiririm. Görev sınırımca sorun olması durumunda işlem yaparım. Hem yasaları uygulayıp hemde insanlara yardım etmek oluyor.
  Genel bir durum dışında benim üzerimden örnek verir misiniz?
  Bu konu içeriğini oluşturan oyuncunun neden bahsettiğini veya cevabı veren moderatör olarak neleri kastettiğimi anlayamamışsınız.
  Genel olarak yetki sınırlarımız var bunu biliyorsunuz değil mi?
  Elimizden gelenlerin de sonuna kadar yaptığımızı?
  Bunlardan haberiniz yok ise neden itham ve atıf yapıyorsunuz?
  Konu içeriğinde tartışma ortamı hedefiniz mi var?

  İyi Forumlar.
   
 9. Nestof

  Nestof User

  Amacım kesinlikle tartışma amacı oluşturmak ya da birini suçlamak değil. Bahsettiklerim de sadece bu konuyla alakalı değil, bu zamana kadar gördüğüm cevaplara karşın en son buraya rastladı sitemim. Sizin yapmış olup olmadığınızı bilmiyorum rastladığımı belirtiyorum.

  Hafta sonu boyunca oluşan durumlar herkesi ağır etkilemektedir demişsiniz. Bu durumun her zaman yaşandığını uzun süreli bir oyuncu olarak onaylarsınız diye düşünüyorum. Kendi adıma konuşmam gerekirse ben ne zaman oyuna girsem bu sorunlarla karşılaşıyorum oyun laglanması birleştirin çalışmaması güncelleme kısmında takılmalar ve daha niceleri. Her seferinde bunları belirtiyorum ve raporlandı diye bir geri dönüş alıyorum. Ancak hiçbir zaman düzelmiyor. Darkorbit Teknik Ekibinin tek yaptığı şey sorunun geçmesini beklemek oluyor. Evet biliyorum bu konular hakkında sizin bir bilginiz yok elinizden gelen sadece rapor etmek. Bu konular hakkında gerçek anlamda bir bilgisi olan yetkili yok mu bu forumda.

  Güncelleme

  O bahsettiğim konuda siz cevap yazmışsınız. Örnek olarak orayı verebiliriz. Bir çok haklı sitem varken anlamsız bir şekilde oyunun iyi durumda olduğunu anlatmaya çalışmışsınız. Katıldığınız nokta olsa bile onu da sanki silah zoruyla onaylıyormuşsunuz gibi hissettiriyorsunuz.
   
  Son düzenlenen: 8 Kasım 2020
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,
  Görev sürem boyunca durum genel ve cevabı sabit olmadığı sürece aynı mesaj içeriğini kullanmadım.
  Evet, çifte kapı ödülü tekrardan Pazar günü olduğundan beri sorunlar tekrardan başladı. Bunu zaten belirtiyorum.
  Cuma gününe kadar bu yönde sorun yoktu. Cumartesi olduğundan itibaren diroit düzen sorunu başladı, peşine birleştir vs.
  Belirttiğim üzerine; yazılımsal müdahale yetkisi bulunmadığından dolayı yalnızca raporlama işlemini gerçekleştiriyoruz.
  Hafta sonu çalışmayan bir birim olduğundan dolayı sorunların hafta sonu olması oyun sistemini sıkıntıya sokmaktadır.
  Herkesin bilgi mercii bölümü aynı olduğundan dolayı en yetkili durumu bulunmamaktadır. Hiyerarşi açısından en yetkili kişi Takım Lideridir.

  İyi Forumlar.
   
 11. Nestof

  Nestof User

  Bahsettiğim optimizmi çok güzel bir şekilde örneklemişsiniz. Sanarsın hafta içi böyle problemler olmuyor gibi konuşuyorsunuz birleştirme sorunu neredeyse her gün her saat yaşanan bir sorun. Hafta sonu olduğu için iki katına çıktı ancak sorunlar sürüsüne hafta içleri de devam ediyor. Yani bu sorunlar çifte kapı ödülünün pazar gününe geri alınmasıyla alakalı bir durum değil. Darkobit Teknik ekibinin, Darkorbit yöneticilerinin sorumsuzluğu ve umursamazlığı sebebiyle bu sorunlar uzun süredir çözülmüyor.

  Takım Liderinin bu tarz konularda sizden fazla bilgisi varsa belirli açıklamaları yapmaya çalışabilir. Hiç kimsenin böyle bir yetkisi yoksa Türkiye Forumunda ya da serverlarında, nasıl işlediğini bilmiyorum ancak yetkililer olarak toplu bir dilekçe yazarak bu tarz bilgileri alabilecek bir yetkili atanmasını isteyebilirsiniz. Ha Darkorbit ekibi bunu bile sağlamıyorsa; oyuncuları umursamıyorlar, darkorbit bitiyor, N/A elindeki oyuncuları da soğutmak istiyorlar gibi yorumlar alındığında lütfen bunların tersini kanıtlamaya çalışmayın.
   
 12. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Bilmediğiniz konu çerçevesinde uyarmak isterim ki ithamın cezası bulunmaktadır. Takım Liderinin konu cevaplama gibi bir durumu bulunmamaktadır. Yoğun iş yükü sebebi ile Forum Moderatörlerini görevi Konu cevaplamaktır. Yani kısaca burada bulabilceğiniz en yetkili kişi şuan da benim. Onun dışında evet hafta içi bu yönde sorun bulunmamaktadır. Olması durumunda da hızlı müdahaler gerçekleşmektedir. Sizin anlık sorunu genel bir sorun olarak değerlendirmemeniz gerekmektedir. Sorunlar çözülüyor. Ancak yeni içerikler yeni sorunlar ile birlikte geldiğinden düzelmediğini düşünmeniz oldukça doğal bir durum.

  Tekrardan bu tarz konularda bilgi alabilceğiniz en üst mercii şuan da benim. Bilgi dağılımı eşit olup. Gizlilik sözleşmeleri gereğince paylaşılan bilgilerin tamamı açıklanmamaktadır. Ülke Takım sorunu da olduğundan dolayı dilekçe durumuna da gerek bulunmamaktadır.

  İyi Forumlar.
   
 13. Kaç yıldır aynı sorunlar, aynı sorunlar. Lag, pencere açılmaması, bot ve oto kullanımı, oto hedefleme ve kamuflaj görme. Hadi bir ayda çözemezsin anlarım. Ya burada yıllardan bahsediyorum, yıllardan. Sırf bu sebeplerden dolayı, uzun zamanlı olarak bir kaç kez bırakmışlığım var oyunu. Tekrar başladık oyuna belki düzelmiştir diye ama gene aynı, gene aynı. Harika bir başarısızlık örneği oldu bu oyun :(
   
 14. simdi bu sozde N/A darkorbit merkez ekibi oyundaki bu sorunlari bilmiyorlu lag lari olari bunlari bug kullananlari evet hepisini biliyor ama niye hala israrla oyun sorunlarini cozmeyeceyiz ve sadece etkinlik uzerine etkinlik geirip oyunun icine edecegiz diyorlar bu ne casma bir merkes ekip hepisi N/A...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Kasım 2020
 15. Nestof

  Nestof User

  Gerçekten şaşırılacak bir platform, ne diyebilirim ki başka. Hatalarınızı söylemek, yanlış yaptığınızı düşündüğümüzü belirtmek bile suç haline gelmiş.

  İyi forumlar dilerim.
   
 16. Agır_TR

  Agır_TR User

  yav admınım bu darkorbit bi çözemedi şu lag olayını artık of ofof diyorum
   
 17. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Lütfen mesaj içeriğinizi daha uygun bir şekilde oluşturunuz.
  Gayet kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde sorunlarınızı veya gidişat durumlarını belertebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 18. CCSpectrum

  CCSpectrum User

  Sorunun ismini lag ve bağlantı olarak değişmek nasıl bir anlayıştır bilemedim. Hala droid düzeni değiştirme, rsb kullanamama, ema atamama ve geliştir sorunları devam etmekte gerekli ve tatmin edici bir açıklama gelene kadar konuyu güncel tutacağım.
   
 19. ZAHİЯ

  ZAHİЯ User

  ebedi kapıdayım 60 dalgadayım dışarda hafif yağmur yağıyor bir yandan kahve içiyorum oyun dondu patladım
   
 20. CCSpectrum

  CCSpectrum User

  yağmur yağması sonucu yere düşen damlaların serverlara yolladığı dalgalanmalar yüzünden oyun donmuştur
   
  ZAHİЯ bunu beğendi.