Geri bildirim Lag ve Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 22 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. TR-3 lagdan pert oldu.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 2. oyna giremiyorum oyunda sorunmu var
   
 3. sscglory

  sscglory User

  evet şuan kendileri aşırı laglı :)
   
 4. TR 4 - 6 da o durumda , sanırsam tüm serverlarda lag var . Şuana kadar ki en ağır laglardan biri olabilir , modlar en kısa sürede raporlarlar umarım .
   
 5. bende giremiyorum bağlantı sorunlarından sebep oyuna acil reset atılmalı internetimde hiç bir problem olmadığı halde 11 bin tl lik notebook kullandığım halde yine oyunda laglar donmalar olluyor çerez temizlesem aynı temizlemesem aynı değişen hiç bir şey yok 3 gemidede aynı bağlantı sorunu olması son derece anormal bir durum internet olarak süperbox kullanıyorum diğer sağlayıcılar tercihim değil
   
 6. sscglory

  sscglory User

  chat de raporlandıgını söyledi raporlanmış yani
   

 7. Oyunda ya bot taraması var yada çok sağlam bir yerden DDOS yiyorlar.
   
 8. M-A-Y

  M-A-Y User

  Lagı bırak oyuna bile giremiyorum
   

 9. Oyun hakkın rahmetine kavuştu :D
   
 10. sscglory

  sscglory User

  millet daha yeni tyrannos centuriona kavuştu kafayı yerler :)
   
 11. Daha önce de buna benzeyen bir lag olmuştu ve uzun sürmüştü , o zamanda senin söylediğin gibi düşünmüştüm ama düzeltildikten sonra öyle bir taramadan bahsetmemişlerdi . Tabi bu taramalar gizli oluyorsa bilemem , umarım dediğin gibidir .
   

 12. Tarama olması daha muhtemel gibi , DDOS olsa şu an foruma dahi giremiyorduk , %99 bot taraması var ki gizli olmasıda muhtemel çünkü bu tip bir şeyi neden açık edersin ?
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 13. UCB

  UCB User

  oyuna giremiyorum
   
 14. Belki de bug kullananlar için yeni bir ban dalgası gelecektir , pozitif düşünelim pozitif olsun böyle bir şey bekleyelim bari . Şu bugla tyrannos alanlar henüz cezalandırılmamıştı değil mi ? Tyrannosu dükkana koymanın ardından o haksız kazananların cezalandırılması çok şeker olurdu :)
   
 15. sscglory

  sscglory User

  oyuna giriyor şuan
   

 16. Bugcular için bu kadar büyük tarama yapmalarına gerek yok olmazda , bug kullanımı olduğu zaman sistemlerde olağan üstü durum için log fonksiyonları (metotları) veya bunlar için yazılmış classlardan türetilen objelerle loglar toplanır.

  O loglarda DB'den çok rahat çekilir yani yine oyunu bu kadar kastırabilecek bir şey olmaz.

  Bot taraması demem şundan , bot taraması olması için gemilerin tamamına bakmaları lazım yani log gibi değil bütün seyir defterleri inceleniyor , ortada çok büyük bir data olduğundan dolayı işlemeside haliyle zordur.
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 17. Benim bu konularda senin kadar bilgim yok , hani bugların tespiti de botlar kadar zaman alabilir ya da sunucuyu kastırır diye düşünmüştüm , umarım söylediğin gibidir , bot taraması daha da harikulade bir durum olur <3
   

 18. Şu oyuna girebiliyorum bakalım önümüzde ki süreçte yine gidecek mi ?

  Umarım bot taramasıdırda tüm botçular şutlanır.
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 19. aimable

  aimable User

  Seyir defteri incelemek için oyunu kapamak gerekmez ki.. Oyun yazılım üstüne yazılım, yamalarla genişletilen bir oyun her türlü ara ara çökme normal. kutu koydular geçen gün sonra kalktı , belki problemden dolayıdır, bir güncelleme ile gelir yine birşeyler bence
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 20. Se7en

  Se7en User

  her hafta aynı problem bıkdık
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.