Geri bildirim Lag

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlueSparkk tarafından 24 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BlueSparkk

BlueSparkk User

Sayın modlarım, Şu oyuna bir kez girdiğimde mutlu bir şekilde girebilirmiyim lütfen. Oyuna girdim 4-5 haritasında dondu kaldı. cıktım tekrar girdim yaratığa patlamışım. tamir et seçeneğine bastım yine dondu. gemi tamir olana kadar 3-4 kez daha dondu. portaldan atladım yine dondu. Ultimate battle ye gireyim dedim Adamla vs atıyoruz dondu patladım, Yeniden doğdum telafi amaçlı x4 sıkıyorum adama normalde x3 le yaparım. ema attım özellik açtım yine dondu adam yine patlattı. Ekranı camdan fırlatmamak zor tuttum kendimi. bi lag sorunun çözmek bu kadar zor bi şey değil ya

2. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Konuyla alakalı Merkez Ekip'e gerekli raporlama yapılmıştır.Merkez ekip gerekli işlemleri yapacaktır. Bir süre daha sabretmenizi rica ediyoruz. Anlayışınız için ve tekrardan bilgilendirme için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

3. BlueSparkk

BlueSparkk User

Sizide anlıyorum elinizden gelen bir şey yok ama bu sorun 1 gündür yada 1 haftadır devam eden bir sorun değil. Sürekli olan bir şey. her gönderide Merkez ekip gerekli işlemleri yapacaktır cevabını alıyoruz fakat hala düzelen bir şey yok. Bekliyoruz bakalım...

4. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz . Merkez ekipte elinden geleni yapıyor .Tüm sorunlar ile sırası ile ilgileniyorlar.Tek ricamız biraz daha sabretmenizdir.

İyi forumlar.

5. neor

neor User

lag icin modlara yakarmanin faydasi yok kardes
    modlarin yaptigi forumdaki mesajlari silmek, birlestirmek vs
    olaylari o kadar

6. MERKÜR

MERKÜR Guest

Merhaba,

Bizlerin görevi forum düzenini korumaktadır, Bunun için elimizden geleni yapıyoruz Sizlerden gelen şikayetleri raporlarımıza ekliyoruz.
    Anlayışınız için teşekkürler

İyi forumlar.

7. Bu donmalardan ötürü pisi pisine patlamak çok kötü bir şey , bence lag olduğunu farkettiğin anda çıkış yap , belki geçer diye bekleyip risk almaktansa çıkış yapmak daha iyi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.