Geri bildirim lambda kapısı sss

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar lambda kapısı sss ine girdiğimde burayı görüntülemeye hakkınız yok diyor ? kumand merkezi arşivine taşınmış görünüyor
    DarkOrbit TR - Hata

Bu sayfayı görebilmek için ya da bu eylemi gerçekleştirmek için yetkiniz yok

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Forum içerisinde aradığınız SSS'lere buradan ulaşabilirsiniz. Lambda Kapısı hakkında detaylı bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  3. ben googledan arama yapmıstım, forum içindeki arama motorunu pek iyi kullanamıyorum yada motor o kadar iyi değil :D bilmıyorum, cıkan konu bu değildi ancak 2014 yılında acılmıs bir konuydu, sanırım eski bir sürüm falan olabilir teşekkürler baska bir wikiden ulaştım aradığım bilgilere kapatılabilir

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Güncelliğini kaybetmiş konular arşive taşınıp yerine güncelleri eklenmektedir. Daha sağlıklı sonuçlara ulaşmak için forum içerisinde arama kısmını kullanmanızı tavsiye ederim.

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.