Lambda LF-4 Vermedi ?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve muhbirler tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. muhbirler

  muhbirler User

  az önce lambda yaptım ama LF4 yerine 10k UCB 100 alıyordum şimdi normal 2x ödülünü aldım sadece artık belirli saatleri mi var LF4 için.
   
 2. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  öncelikle başlığınızı gerekli şekilde düzenledim.

  Normalde lambda kapısı lf4 vermemektedir. Takvimde gözüktüğü üzere Galaksi Kapısı Özel Ödüllüne denk gelip LF-4 almışsınız bu şansa bağlı olarak çıkmaktadır. Farklı farklı versiyonları da vardır. Sanırım onlardan birine denk geldiniz. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 3. muhbirler

  muhbirler User

  Modum onu demiyorum takvimde Gelişmiiş lf4 günü gösteriyor Gelişmiş lf4 çıkmayınca da ucb100 veriyor bana ikisinide vermedi sadce normal ödül olan ucb mi aldım ek olarak başka bişey yok ama oyuna girişte haberler bölümünde gelişmiş lf4 haberi yoktu bu daha öncede başıma geldi acaba belirli bi saatimi var yada resetten sonramı geliyor daha önce saat 00:01 oldumu kapı gelişmiş LF4 şansı sunardı
   
 4. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Buradaki konuya dayanarak sanırım UCB-100 ödülüne denk gelmişsiniz. Kapıyı 00.00 dan sonra tamamladıysanız ve ödüllerinizde bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen Support ekibimiz ile iletişime geçiniz.

  İyi forumlar.
   
 5. muhbirler

  muhbirler User

  burda boşuna zaman kaybetmeye gerek yok zamnaınızı aldım konu kitlenebilir :) teşekkürler
   
 6. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş