Duyuru Lav Aegise Eklenti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 25 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Hayır yani gelipde yok senin buzun yok sen bundan istiyorsun gibi bir yorum attın yalan mı şimdi ?

Adam tartarus alsın buzu atsın sende aegisle at adam haritayı 5 kere döndürür dolaştırır üstüne bununla yetinmez sürekli vur kaç yapar durur.

Bu çok sinir bozucu bir durum işte.

2. Goliath oyunun bir numaralı gemisidir,siz istesenizde istemesenizde bu böyle.
    Allah aşkına şu yazdıgına inanıyomusun sen aegis kullanıyosun diye pusat cerrah tartarus noob gemisi oluyo arkadaş çok güzel söylemiş madem kacıyolar diğer gemiye gececeksin yakalıcaksın bu kadar basit.Vegada aegisin yanında çöp oluyo sen ona pro gemisi diyosun,aegisten güçsüz tasarımlar pro gemisi oluyo güçlüler noob,yokya.İşine gelmiyo diye noob gemisi diyosun alıpta kullanmayı beceremediğin için olmasın.

3. Pusatı bende kullanıyorum ?

Özellikleri çok op olan bir gemi.

Tartarus kullandım Özellikleri çok op olan bir gemi.

OP olan gemiler noob gemisidir bunu bilmiyorsan oyunculuğunun ne kadar iyi olduğunu düşün derim.

Düz vega pro gemisi düz goliath pro gemisi Aegis pro gemisi ( her yiğit kolay kolay insanları ayakta tutamaz)

Oynamayı beceremediğin için mi demişsin ? Oynadığımı bir gün olsun gördün mü ki bu yorumu yapıyorsun ?

Tartarus noob gemisi neden mi ? Aşırı derecede hızlı.

Pusat noob gemisi neden mi ? Aşırı derecede hızlı.

Cerrah noob gemisi neden mi ? Aşırı derecede hızlı.

Bir kere bu saydığım gemiler vuruşları biraz daha üstde + hızı var. Sadece vuruşu olsa tamam pro gemisi olur fakat hız her şeyi değiştirir.

Goliathın sentinel , spectrum gibi tasarımları pro gemisidir.

Vegance tamamen pro gemisidir canı az hasarı ortalama hızı ortadır 540 hıza sahip bir gemi yakalayabilir yada kaçırabilir kesinlik yoktur.

Dengeleri yok eden her gemi noob gemisidir.

Dengeler eşit olursa olay pro işine döner neden mi ? herkes eşit derecede olur bileğinle kazanırsın.

Sonra Türkiyeden oyuncu bekle buyrun...

Aşırı güçlü olan şeyler oyun camiasında genelde noob sınıfı silah item olarak adlandırılır nedeni ise adam öldürmek kolay + ölmüyorsun + bilek gücü 0.

Örnek vereyim bir fps oyunu oynuyorsun diyelim elinde TYPE 88 LMG ağır makinalı var bu silah o kadar iyi ki sekmiyor , mermisi 300 tane , çok seri ateş ediyor , hasarı yüksek vs bu silahla zaten herkesi avlarsın çünkü bilek gücü gerektirmiyor noob silahıdır.

Hangi oyuna gidersen git çok aşırı OP olan şeyler genelde bazı odalarda yasaklıdır noob itemi diye geçer.

Aegise çok güçlü diyorsunuzda adam ortalama 200 k vuruyorsa zaten bastığı can boşa gider anca pro bir oyuncu Aegis kullanıyorsa ayakta kalır.

Son düzenlenen: 29 Eylül 2016
  4. Eyyüp47

Eyyüp47 User

ya kardesim sende tartarusla gez o zaman.ne diyim sana ben baska...

GREED bunu beğendi.

5. Tartarusda noob gemisi ben savaşlarda denge seven birisiyim.

Adam bana x3 sıkıyorsa bende x3 sıkarım :)

6. Sana göre saçma olabilir benim düşüncem bu.

Vs de x4 sıkan adama X4 sıkarım rsb atmam.

Tartarusu yinede almam çünkü dengeyi tamamen yok ediyor.

Konuya yeni güncelleme gelmiştir;

Lazer yuvaları kaldırılmıştır

Eklenenler;

+1 jerenetör yuvası eklenecek.

%5 dp , tp ve şp

%7 hasar bonusu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2016
  7. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Üslubunuzu düzeltiniz.

Başka bir uyarı olmayacaktır, bu üçüncü uyarımdır.

Sonraki uygun olmayan mesajda cezai işlemleri uygulayacağım.

Lütfen diğer oyuncuların konularına saygılı olun ve daha etik şekilde fikrinizi belirtin.

İyi forumlar dilerim...

Flood yapmaktan kaçınınız.

Şimdilik mesajlarınızı birleştirdim, dikkatli olalım lütfen.

İyi forumlar dilerim...

8. *** lf4 te noob silahı tamammı havoc hercules bunlar noob ekipmanları sen kullanma pro

9. GREED

GREED User

Tamamdır yeter ben başlattım durdurun artık kavgayı.

10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuzu düzeltin, saygı çerçevesinde fikirlerinizi belirtiniz

iyi forumlar...

GREED ve .NefeS. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.