Öneri Lazer Animasyonları Seçebilelim

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve hayat_boş_gel_yaşa tarafından 29 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazer Efektini kendimiz seçebilmeli miyiz ?

1. EVET

90,3%
  2. HAYIR

9,7%
  1. 2010 tarihinden beri oynayan biri olarak söyleyebilrimki eskiden en büyük zevkimizz full LF3 olup
    mavi , yeşil sıkmakdı ama artık prometehus ve lf4 ler geldi artık lazer renklerimiz stabil kırmızı soluk ve bana göre kötü ses efektiyle oynamak zorundayız önerim şu ki oyuncuların isteğini yerine getirmekde çok başarılı olamamış ama uzun zamandır severek oynadıgımız bu oyunun bu özellği getirmesi ve lazer efektlerimizi kendimiz seçebilmemiz

2. Lazer efektlerini herkes kendine göre seçmesinden ise yine eski sistem full lf3 de mavi sıkmak gibi full lf4 de pro da yine farklı şekillerde ve renklerde lazer salvosu atılabilir.

ateistkeci bunu beğendi.
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme Ve Fikir Havuzu kısmına taşınmış ve İndex'e eklenmiştir. Böylece konunuz yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza eklenecektir.

İyi forumlar.

4. TersLale

TersLale User

X2 mavi X3 yeşil atmalı. 35 Pro'da bile al atıyor.

5. tryhardD

tryhardD User

aslında uzun süredir oyunda geliştirilmeyen bir yönden bahsediyorsun, o kadar uğraş sonucu elde edilen hiçbir lazer lf3 gibi özel bir animasyona ve sese sahip değil. kesinlikle el atılması lazım.

ateistkeci bunu beğendi.
  6. NoName45_

NoName45_ User

Bu güncelleme oyuna getirilirse eğer yeni ekipman getirip durmalarından daha çok sevineceğim ya.. Yenilik iyidir hoştur ama yenilikten önce düzeltilmesi gereken, dengelenmesi gereken çok şey var neyse :D

Gemimi ilk kez full lf3 ile doldurduğum heyecanı hatırlıyorum da artık mavi vuracam, o hoş sesi sürekli duyacağım diye çok sevinmiştim gerçekten. Diğer tüm lazerler bir yana, lf3 diğer yana benim için :)

Lf4'ler geldiğinden beri uzun zamandır kırmızı sıkıyor herkes ve şahsen ben de bunaldım artık. Herkes istediği rengi ve sesi seçerse ve bu diğer oyuncular tarafından da görülebilir bir güncelleme olursa bence oyunda karışıklık olabilir.

Mesela birisi mavi ya da yeşil vuruyorsa o kişinin gemisinde full lf3 olduğunu rahatça anlıyorduk. (Renkleri tamamen sallıyorum) full lf4 olduğunda sarı ya da turuncu vursun, full pro olduğunda mor ya da başka bir renk sıksın, gemideki lazerleri karışık olduğunda da kırmızı vurmaya devam etse bence daha hoş olabilir.

Genel olarak lazer renklerine ve seslerine güncelleme gelmelidir. UP.

Titan. ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  7. Bence pro lazerini fulleyince kalp atalım kırmızı kırmızı :D <3 <3

●Luciлusкα● bunu beğendi.
  8. karpuzda olur. :)

9. Bence çok absürt olur, Farklı farklı renkler göz yanılgısına sebep olur savaşlar'da diye düşünüyorum. Bunun x4'ü var, RSB'si var

10. Evet bazı mermilerin renkleri çok farklı , şuan zaten turuncu ve yeşil renk sıkan mermiler bulunuyor , kullanılan lazer topuna göre de renk olursa çok karışık olabilir , savaşlarda kim ne sıktı anlamayabiliriz . Benim de öyle bir endişem var .

Sayfayı Paylaş