Öneri ''lazer atışına renk tonajı uygulama sistemi''

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -=[...DISTURBED...]=- tarafından 23 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

lazerlerimizi renklendirelimmi ?

1. yattı kafama evet .

oy sayısı 4
    44,4%
  2. gerek yok hayır.

oy sayısı 5
    55,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar birçok şekilde uygulama düşündüm lazerlerin rengi için ama çok yorucu olduğunu farkettim en iyisi bu şekilde olacak diye düşünyorum ..
    hadi başlayalım şu sisteme!!
    arkadaşlar herkesin lazeri var kiminin çok kiminin az lazerlerimize renk değiştirme olanağı gelsin,
    bunun bedelide her zamanki gibi uridium veya credi olsun..
    düşünün abi bi şöyle bi gökkuşağı renginde lazer,toz beyazında pamuksu görünümlü renkler,takımınızı simgeleyen renkler,sizin sevdiğiniz renklerin olabileceği bir sistem kötümü olurdu ? bence bu sistem gelmeli oyuna şahsen gelsin ilk işim siyah beyaz yapmak :D
    madem görünüşe çalışıyor adminlerimiz ?dimi yapsınlar bunuda ?
    nasılmı olacak lazerlere renk seçimi olacak butonlar gelsin bu hangar bölümünde olablir
    adıda lazerler olabilir oraya tıklayıp renk seçebiliriz.sonra çıkıp bir beşiktaşlı gibi,galatasaraylı gibi,fenerbahçeli gibi,TÜRKİYE'li gibi sıklar çoğalabilir..bu lazerler bide tasarımlar ile birleşirse varya tam kombin olur tadından geçilmez valla...
    öneri benden destek sizden arkadaşlar :D desteklerinizi bekliyorum gitsin bu konular oraya :)
    saygılarımla..

2. Bence olmamalı, çünkü her zamanki o efsane mavi yeşil kırmızı renkler değişmemeli ve bu fikrin olacağını sanmıyorum :)

JuNiOr__ߣΔCK bunu beğendi.
  3. değiştiren yok renkleri, o renkler bana hitap etmiyor ben gemimim siyah beyaz sıkmasını istiyorum misal yada bana hitap edecek bir renk ile kişişelleştirmek bu düşünce ile hareket ettim.

4. Pek beğenmedim kusura bakma :)
    Mavi yeşil ve kırmızı renkleri seviyorum

5. ne mavi yeşil kırmızı renkleri arkadaşlar. full gemim var ve artık cubi keserken kırmızı sıkmaktan bıkıp x4 lüyorum. birde 3d oyunda lazerlerin güzelliğini görebilmek için gemiye tam yakınlaştırma yapıyorum etraf görünmüyor.
    artık baska renkler olmalı

-=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünün aşağıdaki kuralına göre konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır.

Bölüm kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.