Lazer Besleme Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 29 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Az önce terör kapısındayken lazerleri promeriumla beslemeye çalıştım olmadı. sonra farkettim 1 adet beslemeyi yapıyor ama 1000 tane gibi fazla rakamları yapmıyor. Dakikalarca uğraştım yapmadı. Kapıyı beslemesiz bitirmek zorunda kaldım DO %30 x4 zarara uğrattı beni :) Şimdi baktığımda ise sarı taşla hızı beslemiş kendi kendine. Artık 10000 saat hızı beslemek zorunda kalmayacağım teşekkür ederim DO.
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Yaşanan sorun lag sebebi ile yaşanmış olabilir. F5 atıp, çerez ve templeri temizledikten sonra kapıya devam edebilirdiniz. Ancak kapıyı hiç çıkmadan bitirmeyi tercih etmişsiniz orası size kalmış olduğundan DO sizi zarara uğratmış olmuyor :) .

  İyi Forumlar.
   
 3. Yok sorun sadece promeriumda vardı prometid denedim oldu sonradan seprom denedim oldu tekrar promerium denedim olmadı. Neyse geçti artık. Konuyu kilitleyebilirsiniz.
   
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.