Lazer Cephane Yetersizligi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●ĤΛZΛŔ●SΛ√ΛşçĪSĪ● tarafından 28 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

MCB-25 x2 Lazer Turu Crediyle Satilsin mi

1. EVET

2. HAYIR nedenini yorum olarak belirtiniz

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaslar bildiginiz uzere bircok lazer turu cikti lazer cephanesi hersey daha bi degisik oldu silahlar kalkanlar vb. Yenilendi yeni gemiler yeni roketler
    ● Öneri - Sadede gelirsek yil olmush 2020 Benim dusuncem şu ki bence lazer turu ( x2 MCB-25 ) Artik Crediyle satilmasi fiyat deginirsek 700 veya 1000 credi 1birimi yani
    (100.000x mcb-25 *1000c* = 100.000.000 c)

● Öneri sebebi Bircok yenilik gelmesi ve herseyin de Uridium na olmasi yani milionlarca uri milyarlarca uri gidior arge lazer kalkan yeni gemi , tasarim droit tasarimi duzen sudur budur
    Benim dusuncem boyle cunku credinin bir amaci kalmiyo .. şimdi ordan biri diycek ki acik arttirmada var yani var da 1000 birim lazere 10 15 m credi basmak akillica degil

2. hayır dedim çünkü aynı konu daha öncede açıldı her aklına gelen araştırmadan etmeden konu açıyor fikir havuzu bölümü zaten en konu kirliliği olan bölüm.

3. Oyle dusunuyorsa buraya Ugrama bu bolume acariz begenilir begenilmez bu en ust duzeyde olan karar veriri aklima geldi actim
    Arastirmam mi gerek para mi veriyolar ceza mi yapiyolar sorun ne BEGENMEZSEN okuma fikir havuzuna ugrama Demek ki gerekli konu herkez yaziyo .............

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Belirtmiş olduğunuz konunuz Burada benzer bir şekilde belirtilmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.