Lazer güncellemesi hasarı artık pettede geçerli!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELI•VAR tarafından 22 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Evet

69,3%
  2. Hayır olmasın

20,0%
  3. Geliştirilebilir (fikir belirtirseniz mutlu olurum)

10,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DELI•VAR

DELI•VAR User

Lazerlerimizi güncellediğimiz zaman neden petlerimizde bu özellikten faydalanmasın! Petlerimizinde lazer hasarı artsın! Lazerlerimizi güncellediğimiz zaman artık petlerdede geçerli olsun istiyoruz!

Son düzenlenen: 22 Haziran 2014
  2. evt olsun çok iyi bir fikirmiş benden +1

3. Kardeş zaten pete koyduğun lazer 2-3 tane lf3 hasarı artsa ne olacak :D Hem petin lazer hasarını arttırmak için protokoller mevcut .

4. DELI•VAR

DELI•VAR User

Kardeşim fikrine saygı duyuyorum fakat 2-3 lazer değil 7-8 lazer konuluyor zaten besleme yapanlar genellikle öyle lazerleri var petlerinde.Seprom geliştirirsen %60 atış artıyor bu kaçınılmaz bir fark oluyor. Protokol demişsin hepsini dizene kadar çok iş ve çok zahmetli uri istiyor. Uri harcamayıp pet hasarını artırma konusunu sunuyoruz size :)

5. Valla kardeş benim petim 15 level kaç tane lazer slotu var bilmiyorum ama benim petimde 3 tane slot açık :) bana yetiyo artıyo bile . Hem o slotları açması da para :D

6. bnm pet 15 lwl 2 lazer 2 jeneratör 3 modül açık. ne gerek var. petin bütün slotlarını açmak. 1mil 90k uriye bedel hesapladım. o kadar uri olsa millette gider kutu açar. ne petle ugrasacak su gibi yakıt tüketiyo zaten.

7. DELI•VAR

DELI•VAR User

Petin bütün slotları demedim petin lazerlerini dedim oda pek bişiy yapmıyor protokolle uğraşıcağına daha iyi

8. peti çoğu oyuncu kami için kullaniyor fikir güzel ama tutulcağini sanmiyorum

9. güzel fikir benim aklımanda böyle bi konu açmak gelmişti
    ve gerek yok diyen arkdaşlar P.E.T lazer koyarsanız işinize yarar hem vs lerde hemde baskında hemde yaratık kesmenizde benim petimin 5 lf3 var ve x4 3 k vuruyor ve fazladan 3k ve yaratıklardada x1 1k yani fazladan saldırı kimse için kötü olmaz!
    pet normal saldırıdırıda işe yarar sadece kamikazede değil!
    +1 :);)

DELI•VAR bunu beğendi.
  10. DELI•VAR

DELI•VAR User

Arkadaş çok iyi özetledi. Fazladan saldırı kimse için kötü olmaz. :) ;)

Desteğe devam arkadaşlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2014
  11. -onur5000-

-onur5000- User

Petimi kardeşim gibi seviyom benim pette 11 lazer 11 kalkan slotu açık besleme olsa iyi olurdu gerçekten ben destekliyorum +1

12. DELI•VAR

DELI•VAR User

Sağolasın eksik olma. Desteğe devam.

13. aynn kardeş

sen galiba yakıt bedava :D biz yakıtı kutulardan fuledik pala dışında açmıyoruz :d

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2014
  14. DraydiBoy

DraydiBoy User

saçma olur kardeşim

oyum olumsuz -1

15. besleme boşa gitcek pet 2k sıkcagına biz 20k sıkarız

16. olumlu.ayrıca petimi sadece palada kullanmıyorum ben.bu sadece bir oyun ve ben petimden en tatlı şekilde yararlanmak istiyorum.ama senin istediğin sepromların pet lazerinin vurşuna etki etmesi sanırım.ama zaten seprom ksıtlılığı var.aslında benim istediğim ise en azından vuruş güçlendiricilerinde dmg lerinde pet lazerlerine etki etmesi.ama şöyle diyebilrsin kalkan jeneratör gücüne etki etsin.buna %100 olumlu bakarım.her şeye rağmen olumlu not verdim anketine.

17. DELI•VAR

DELI•VAR User

Kardeşim öyle düşünmemek gerekir 1k bile önemlidir x1le pet 2k sıkar ve x4lede daha çok yükselir bunun neresi kötü ki fazladan hasar diyoruz sonuçta burda

18. ka
    rdeş pet lazer nerden geliyor senin geminden degilmi ewet yani petin az vurcak ve o lazer gitcek ama sen vur lazer gitce ama sen çok vurcan

19. yılmaz hiçbişey anlamadım dediğinden.petin kendine ait lazer slotlaı var.gemiden ayrı işliyor.

20. DELI•VAR

DELI•VAR User

Kardeşim seprom bu sen gidip 10 bin seprom bascak değilsin ya. O zaman petlere özel bir lazer geliştirmeside olabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.