lazer,roket ve jenerator güncelleme de yeni adım.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **CANAVAR** tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bu fikir yada güncelleme yapılsınmı ?

1. evet yapılsın.

93,2%
  2. hayır yapılmasın.

6,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben evet dedim ancak çok mantıklı arkadaşın yazdıkları o yüzden olumsuza döndü oyum.

2. Tam burada hislerime tercüman oldun kardeşim ...

3. seprommum 1milyon olabilir buda :D neyse sen bu 1milyon sepromu cok goruyosun sanirsam demekki bisey gormemişsin adamlr bugdan 10milyon yapmis ben kullansam kullancak olsam niye 1milyon yapayim bikere yapsam kalkani roketide fullerdim.ama anlaya bileceğini sanmiyorum.

4. ben o cevabi yaziyi vadideki sahine arkadasimiza yazdim bence sen iyicebi forum kullanmayi ogren yukarda bakarsan onun yazisini alinti yapip cevaplamisim sana yazan yok yani :D

5. Fevkalade bir fikir. bence de olmalı boşu boşuna kaynaklar gidiyor bu şekilde. +1

6. Kardeş bencede bu fikir olmalı çünkü sevkiyat modulunden seprom alıyorum lazere filan koyuyorum yetmiyorlar o yüzden premeriumu gönderemiyorum.

7. beğendiğinize sevindim özelliklede kalkan jeneratorlerimi seprom ile taşladığımda oyundan çıkıp giriyorumki bitmiş haliyle kalkanlar çok zayıf oluyor premeriumla taşlasam bile hemen patlıyorum bu fikir olursa çok iyi olur diye düşündüm.

8. Bu aşırı harika bir fikir kardeşim bu yapılmalı +! ! :D

9. Merhaba ,

İmza bölümünde video bulundurulması imza kurallarına göre yasaktır. En kısa zamanda kaldırınız.

İyi forumlar.

10. on numara 5yıldız fikir :) bence güçlendiricileri içinde olsun çift le kapıya girmek falan sıkıntı boşa zaman gidiyor kapatıp girelim mesela etkinleştirme tekrar kapatma falan olursa iyi olur

11. Güzel fikir +1 destekliyorum.

12. yani kaptma seçeneği güzel olur her zaman bunun olmasını istemişimdir gerektiğinde açıp kullanmak daha güzel olurdu

13. çok güzel bi fikir kardeşim destekliyorum

14. Ancasin

Ancasin User

Kesinlikle +1

15. çok iyi fikir :D . Ama kötü tarafı ve kötü niyetli kullanımı olabilir. Gerçekleşecekse kısa yolları olmasın , o zaman hepten suistimal edilir . +1

16. güzel fikiruzaylıya seprom harcamak istemiyorum

17. Nasıl kötü niyetli kullanacaklar?

18. Sonuna kadar destekliyorum süper fikir. +1

Kardeş uriyle gönderir zor değil .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Temmuz 2014
  19. Baskına giden UFE gemilerin sepromları bitmezse artık portaldan çıkılmaz olur. hep 60-70k atarlar artık .

20. aynen bu yönünü düşünmemiştim evet oyu verdim ama bunu düşününce olmaması gerektiğini düşünüyorum -1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.