lazer,roket ve jenerator güncelleme de yeni adım.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **CANAVAR** tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bu fikir yada güncelleme yapılsınmı ?

1. evet yapılsın.

93,2%
  2. hayır yapılmasın.

6,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. destekleriniz için teşekkür ederim.

2. Ö123M123

Ö123M123 User

tebrik ederim gerçekten güzel düşünce

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olması gereken bir konu
    Oyum Olumlu +1

4. olumlu bakıyorum ama geliştirmelisin.daha önce bende benzer konu açmıştım.ve bunu yapmak gemiye takılmak üzere, bir cpu önermiştim.bu şekilde gelişirirsen oyum olumlu.

5. benzer bir konu daha görmüş ve detek vermiştim onda lazerler seprom besli ve sarı taş besli olarak 2 kısma ayırlmıştı.yaratık keserken sarı taşı baskın yaparken sepromlu beslemeyi kullanma olanağı sunuyordu.ben şahsen onu daha faydalı görüyorum bununda faydalı yanı hız ve kalkanları oyunda olmadığımız sürede kapatıp durdurabiliyor olmamız..buna benzer konular çok var keşke tek konuyu geliştirip bir başlık altında toparlasaydınız.hem dağınık olmaz hemde daha çok ilgi görüp merkez tarafından kabul görme olasılığı artmış olabilirdi..yinede fikir güzel..+

ım_not_normall bunu beğendi.
  6. Bu olabilir mi :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.