lazerler ve seprom

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve doprettin tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. doprettin

doprettin User

merhaba,
    lazerler seprom ile beslenemiyor şu an. chatte de konuşanlar var. bu bir yenilik mi yoksa giderilecek bir arıza mı?

2. uzayl80

uzayl80 User

vah vah düzeltme yapayım derken arızamı yapmışlar sepromu en fazla 1 milyon sepromla besliyon daha fazla olmuyor zaten

3. doprettin

doprettin User

dediğinizi anlamadım. depo maks 3000 seprom alıyor bende. maks 3000 seprom besleme ile 30k lazer besleyebiliyorum. 1m seprom beslemek nedir?

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Gelen güncelleme ile lazer, roket, kalkan ve hızda tüm madenlerde geçerli olmak üzere 1.000.000 beslemelik sınır getirildi. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.
    Şöyle anlatayım, 3000 sepromu lazere beslediniz ve 30 bin atış oldu. Aradan 2 gün geçti skylabda seprom doldu ve tekrar gemiye 3000 seprom attınız ve lazere beslediniz. Toplamda 60 bin atış oluyor. Bu şekilde oyuncular biriktirebiliyor.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2019
  5. doprettin

doprettin User

hah teşekkür ederim, toplamda 1m üzerine çıkamıyoruz, şimdi anladım. bende 1m üzeri var o yüzden eklemiyor anlaşılan.