Lazerler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ™SQUΔRΞ-SΔUSΔGΞ™ tarafından 8 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyuna 3 sene ara vermiştim tekrar başladım ama çok kafam karıştı 50 tane lazer çıkmış neredeyse :D şuan en çok kullanılan en iyi en güçlü avantajlı lazer hangisidir acaba yardımcı olur musunuz anlayan arkadaşlar ?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size her bir üyenin vereceği tek tavisye Prometheus lazeri olacaktır. Buradaki görevleri yaparak bu değerli lazerden 10 adet kazanabilirsiniz.
    Karaşimşek içeriği hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında geliştirilmiş LF-4'ler mevcut;
    Aklınıza takılan başka bir detay olursa sormaktan çekinmeyiniz :).

İyi forumlar.

3. teşekkür ederim lazer konusu için
    bir de diroit tasarımları için aydınlatır mısınız beni ? hangi tasarım daha iyi olur?
    elim de şuan da sandstrom a-elite diroit tasarımı var bu iyi midir ? ve neye yarar havoc ve herkulden iyi midir yani

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sandstorm A-Elite tasarımı görsel bir tasarımdır. Droidlerinizin görüntüsünü değiştirmek dışında size herhangi bir katkısı olmaz. Her droidinize bir istatistik bir de görsel tasarım yerleştirebilirsiniz. Yani Havoc/Hercules/Spartan takılı bir droidinize sahip olduğunuz görsel tasarımları yerleştirerek görüntüsünü değiştirebilirsiniz.
    Droid tasarımlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan, Havoc ve Hercules İstatistik Tasarımları ile ayrıntılı bilgiyi buradan, Spartan İstatistik Tasarımı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan elde edebilirsiniz.

Konu ile ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.