ΛDİL Klanı TR6

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Revontuli tarafından 3 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Revontuli

Revontuli User

Klan Serveri : tr6
    Klanın Şirket Kısaltması : ΛDİL
    Klanın Adı : [ΛDİL]
    Üye sayısı: 1
    Vergi oranı :5
    Üyelerde Aranan Şartlar :16+ sevıye ustu

Klan Tanıtım Yazınız :Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et, ilkinin acısı bir an, ötekinin vicdan azabı bir ömür boyu sürer. Bazı idealler o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olman bile zafer sayılır. Bu dünyada bırakacağın en büyük miras dürüst ve ADİL olmaktır.

Öncelikle arkadaşlar kendı gemımı tanıtayım 18 levelim 9 ırısım 8 adet bad dıroıt tasarımına sahıbım 20 LF4 sayısız hız jeneratörü kalkan ve LF3 var 1 havoc 1 hercul su an 1.500.000 urıdıum um var 2 hafta once x3 de 1 mılyon urı cektım gecen pazarda 225 lık cektm x3 de yanı kendını gelıstırmek ısteyen arkadaşlarla bol bol kasılırız 16+ sevıye ustu tercıhımdır klanı yenı kurdum.Sizlerde oyunlarda öyle haksızlıklara can sıkıntılarına o kadar cok denk gelmıssınızdır ve bun buna klan açıklama kısmında yazarak kendı dusuncemı sızlerı sundum klanım ΛDİL klanıdır , daha once dedıgım gıbı bu dünya da bırakacağımız en buyuk mıras dürüst ve ΛDİL
    olmaktır arkadaşlar. Bu arada hesabımda 180 mil credi var günlük %5 ıle 5 mıl credı vergısı verıyorum.
    Ben raidcall kullanıyorum gelecek arkadaşlar raidcall kullanmak zorundadır oyunda hergun onlıne'm.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2016
  2. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Forum kuralları gereği mesajın tümünün renkli olması ve Ts,raidcall vs. adreslerinin yayınlanması yasaktır,Lütfen gerekli düzeltmeyi yapınız.

Konunuzu Buradaki kriterlere göre düzenleyiniz.

Keyifli forumlar.

3. Revontuli

Revontuli User

tmm admınım duzenlıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.