Öneri Legend ve İnferno gemi tasarımları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ___siyah___inci___ tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bütün gemilerin legend ve inferno tasarımları 2500 civarı oil karşılığı birleştirmeye gelsin mi ?

1. evet

oy sayısı 11
    84,6%
  2. hayır

oy sayısı 2
    15,4%
  1. merhaba. legend ve inferno gemilerin bütün tasarımlarının 3000 veya 2500 oil karşılığı birleştirmeye gelmesini istiyoruz. Haritada ara sıra çıkan yaratıkları keserek kasılabilir ve herkeste bayağı oil birikti. Acaba bu fikri yetkililere iletebilir misiniz?

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Fikrinizin iletilebilmesi için konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Üyelerin Oylarını belirte bilmeleri için , Bu bölüme açılan Konulara Anket eklenmesi artık şarttır. ( Anket Eklemeyi Bilmiyorsanız ; İnceleyiniz )

Bu Bölüme Anketsiz açılan Konulara , Anket Eklenmesi için 24 Saat süre verilecek , 24 Saat içerisinde Anket ekleme işlemi yapılmaz ise , Konu Kilitlenerek Arşive Kaldırılacaktır.

Üyenin Konusunu Anket ekleyerek , tekrar açması mümkündür.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  3. çağan233

çağan233 User

kesinlikle katılıyorum, hiperplazmoid fulleyecez diye dünyanın oili birikti urge ıv den, bari şu şekilli güzel tasarımlar sarısı kırmızısı birlestirmeye gelsin artık alalım oilleri öyle çıkartalım işe yarasın bari :)

4. ++++ kesinlikle :) 1200 kutu Tüm gemi legendleri mevcut fakat dminisher bir türlü cıkmadı :D

5. Evet bende aynı sorundan dertliyim :) lava ve legend diminisher var ama argonu bir türlü çıkartamıyorum her açtıgım obsidyenden
    10.000 Uridium kazandın. yazısı görmekten sıkıldım :)

Bu dediklerinin olup olmaması tartışılır çünki legend tasarımları obsidyenden çıkıyor ve obsidyeni değerli bir kutu yapıyor bu fikir gerçekleşirse obsidyenin değeri azalacaktır diye düşünüyorum.

İnferno yönünden çok haklısın inferno gemileri ve diroit tasarımları çok güzel benim full hepsi var diroit tasarımları P.E.T tasarımı ve hitacdan çıkan tüm inferno tasarımı gerçekten çok hoş gözüküyor özellikle harekat halinde çıkardıgı dağınık partiküller gerek 2D olsun gerek 3D olsun ölümcül bir hava katıyor gemiye :) gelmesi dileğiyle " +1 "

Sayfayı Paylaş