LEONOV BOYUTU

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÖR_SÜNNETÇİ tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar bu leonov gemilerinin boyutu çok küçük değil mi sizcede???
    adam ful+ful leonov takmış x-4 40 bin vuruyor diroit uçuş düzeni ile 30 binde roketi vuruyor (normal haritada)
    hadi bunları esgeçtim adamı tutabilsem işaretliyebilsem alıcam indiricem bi şey deil ama tutamıom çok küçük ve seri hareket ediyor..
    oyun görevlilerine sesleniyorum buna bi çare bulun bu leonovun boyutlarını biraz büyütün çok küçük tutulmuyo...
    bn adamı tutana kadar o bni indirio zaten
    bu oknudaki görüşlerinizi bekliyorumm..
    saygılarımı sunarımm...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Leonov gemisinin en büyük özelliği elit gemiler için küçük olmasıdır boyut olarak büyütüleceğini sanmıyorum büyük olması leonov için iyi bir şey olacağını düşünmüyorum.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  3. tamamda böyle eşitlik sağlanmıo ki adamı tutana kadar indirio bni hem çok küçük hemde seri hareket ediyor...
    lütfen bi gereğini yapın boyutunu mu büyütürsünüz,avantajlarınımı azaltırsınız bilmem ama böyle olmuyor haberiniz olsun..
    saygılarrrrr....

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok her geminin bir özelliği vardır. Ayrıca seri hareket etmek oyuncuya bağlıdır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.