Leonov DMG-LEO01 MODÜL

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KeNBLoCK tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

Merhaba arkadaşlar etkinlik yeni geldi ve bende leonov modülü aldım %60 isabet vuruş ve %160 roket hasar modülü aldım ve sonra ekipmanda %20 isabet vuruş %30 roket hasarı gösteriyor neden böyle oldu ???

[Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.] % 60 isabet vuruş % 160 roket hasarı

[Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.] % 20 isabet vuruş % 30 roket hasarı

kimse modülü almasın adminler bizi kandırdılar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2020
  2. %150 cok sacmaydi degisecegi belliydi ama bir isi yapiyorsaniz tam yapin, her zamanki gibi bir yerdeki yaziyi degisip diger tarafi unutmuslar, sen yine sukret gercek parayla da almis olabilirdin.

3. lllecelll

lllecelll User

ooo parayla alanı düşünemiyorum :D:D

4. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

şükretemiyorum sıkılmaya başladım oyunnda

5. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Forumu takip ediyorum. Arkadaşlar yazdı açıkladı böyle böyle oldu diye. Orta da bi kandırılma yok, sizin eksikliğiniz arkadaşlar kusura bakmayın

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Etkinlik SSS'inde belirtildiği gibi,
    Ortada herhangi bir kandırılma durumu bulunmamaktadır. Bahsetmiş olduğunuz durum birleştir kısmında görsel bir hatadır. Raporlanmıştır ve en kısa sürede düzeltilecektir.

Forum içerisinde kullanıcıların link paylaşımı yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız. Mesajınıza nasıl görsel ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

şuanki modülü aldım işe aramadı %20 lazer isabeti ve %30 roket hasarı diyor ama bi roket atıyorum aynı vuruyor yükseltme olmuyor hata var modülünde

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Durumla ilgili gerekli denemeleri gerçekleştireceğiz.

İyi forumlar.

9. tikiçocuq

tikiçocuq User

aynen modül işlevsiz hatalı işe yaramaz her zaman olduğu gibi söylenen başka gelen başka :)

10. zalim

zalim User

böyle bir hata var ise e posta ile yada oyun içi mesaj ile oyuncular bilgilendirilebilir. Bu zor olmasa gerek böylece yanlış alımların önüne büyük olasılıkla geçilmiş olunur.

lllecelll bunu beğendi.
  11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Yukarıdaki mesajımda belirtmiş olduğum gibi etkinlik rehberinde ilgili bilgilendirme mevcuttur.
    İyi forumlar.

12. oyun içinde birleştir kısmında mimesis etkinliğine özel yeni gelen modüller ile ilgili bir yazım hatası var birleştir kısmında diminisher gemisi için olan kalkan modülü %40 kalkan yazıyor fakat ekipman kısmında %25 verdiğini gördüm aynı şekilde leonov içinde %60 artırılmış lazer isabeti ve %150 lik gibi bir roket hasarı arttırma yazıyor ama ekipmanda bu oranların %20 lazer isabeti ve %30 roket hasarı yazıyor hangisi dogru bilmediğim için burda konu açma gereksiniminde bulundum.

13. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2020
  14. dmg le001 için hata düzeltildi mi?