Leonov ile şahane roket hasarları

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •»»ÃĻΕ•ξƒ$Ąηε™««• tarafından 27 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet arkadaşlar az önce leonovum ile yeni çıkan roketleri bir test edeyim dedim sonuçlar gayet etkileyiciydi, bu heyecan verici anları sizlerle de paylaşmak istedim.

Öncelikle leonovumun roket hasar bonusları; seprom%60 + içe açı %65 + roket uzmanı 2/5 %4 + silver demon %10 + leonov 2 kat roket hasarı + DMG-LEO01 %30.

İlk roket SR-5 Kalkan emici roket: [​IMG][​IMG]

AGT500-Anti Agatus roketi npc hasarı:[​IMG]
    K-300M roketi:

[​IMG][​IMG]
    Ve AGT500-Anti Agatus roketi agatus hasarı:

Dipnot: Hasarlar 2-4 haritasında lazer vs. hariç sadece tek bir atımlık roket ile verilmiştir.

Sonuç: x-1 x-4 sınırları içerisinde benim leonovum gibi bir leonov düşman gemilerine SR-5 + K-300M + AGT500 roketlerini salladığı zaman toplamda 700.000 civarı hasar verebilir,diğer roketler hariç,diğer roketlerle bu hasar daha da artabilir.

Sonuç 2: AGT500 ile Agatus yardakçısına tek seferde 924.000 hasar vurabilirsiniz.

Dinlediğiniz için teşekkürler :) :)

Son düzenlenen: 28 Eylül 2020
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yüklediğiniz fotoğraflar gözükmemektedir. Ayrıca bir ufak hatanızı düzeltmek isterim. Leonov gemisinin bonusu sadece şirketlerin x-4 haritalarına kadardır. Bu sebeple PVP'de herhangi bir bonusu bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

3. Öncelikle yazım hatamı belirttiğiniz için teşekkür ederim PVP den kastım x-1 x-4 haritası sınırları içerisinde düşmanla karşılaşma senaryosu.
    Resimler konusunda telefondan foruma girdim,bilgisayardan farklı tarayıcılardan foruma girdim fakat resimlerle iligli bir sorun göremedim,bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

4. NoName45_

NoName45_ User

Konu güzeldi ve ayrıca emeğiniz için teşekkür ederim ama resimler bende de gözükmüyor, aşağıda belirteceğim yoldaki konuda bir resim yükleme sitesi var, ordan yapınca sorunsuz oluyordu belki ondandır diye düşünüyorum. Ben farklı siteden resim yükleyince burda resmim görünmüyordu çünkü :)

Oyunla İlgili S.S.S. > Açıklamalar / Sözlük > S.S.S. : Mesajıma Nasıl Resim Eklerim

5. Dediğiniz şekilde yaptım rica etsem tekrar bakabilir misiniz.

6. NoName45_

NoName45_ User

Evet düzelmiş şimdi :)

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Resimlerle ilgili gerekli açıklama için NoName45_ teşekkür ederim. Resimlerini artık gözükmektedir.

İyi forumlar.

NoName45_ bunu beğendi.
  8. Bu çok korkunç bir hasar :eek: Sanırım roket hasarını artıran uçuş düzenlerine bir şans vermeliyim . Bu tür konuları seviyorum ;)