Öneri Level up_Reward ( LEVEL ODULU )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. evet olmalı

oy sayısı 76
    73,8%
  2. geliştirilmeli ( fikirler yazın)

oy sayısı 18
    17,5%
  3. hayır (hayır demeden once yazın çozum olmazsa hayır dersiniz)

oy sayısı 9
    8,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KİNG3598

KİNG3598 User

ama ne zaman
    bize şimdi lerde lazım
    gemim çalın dı yeni açtım tr 6 da 1-3 e giriyorum bir tane devo kesiyorum düşman gemiler anında öldürüyolar adamlar 50k 60k vuruyor ben 2k nasıl baş edeyim onlarla kasılamıyoruz 4-1 e gidiyorum pvp ye uri kasmaya ztn çıkış yok ordan savaşta hemen kesiyorlar nasıl oynamamızı bekliyorlar şimdi herkes ful nerdeyse bu mesajı yetkili kişiler görür inşallah

2. Bu konu çok tartışıldı fakat asla bir sonuca ulaşılamadı...

3. ama fikir begenildi oduler begenilmedi bigpoint ekipi aslında oduleri kendisi yazabilir ama fikir tabanı olumlu oduler berbat :D

4. GSemre987

GSemre987 User

ödülleri abartmışsın bilader sen

5. ama bigpoint ekipi duzeltir die yazdım o sadece fikir

6. Olmalı güzel olur

7. aynen ödüller olursa oynama istek artar

8. Çok güzel bir öneri ellerine sağlık dostum ama ödüller geliştirilmeli.

9. Konu güzel de kafama takılan bir şey var yazmışsın hatta da tam anlayamadım.
    Şimdi ben 22 levelim bana sadece 23 olduğumdan ödül verecek? Yoksa hepsinimi verecek?

10. Şimdi oyunun durumuna göre ödüller yetersiz veya dağınık mı desem işte öyle bir şey ama fikir güzel.

11. hepsi verilecek Adalet önemli :)
    forumdaki çogu konu fikir olarak verilir öduller degiştirilebilir ben en az olabilcek miktarı yazdım :)
    teşkurler :)
    geliştiriz :)
    Ayrıca konuyu ben unutmuştum hatırlatıgınız iyi oldu.

12. GREED

GREED User

KEsinlikle olmalı ama mesela adam 20 levelse 20 levele kadar olan ödülelri almalı +1 :)

yılmaz749749 bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

İnanılmaz derecede yazım hatası var. Biraz daha özenli yazarsan iyi olacağı kanaatindeyim. Fikir güzel. Oyum da olumlu. Lakin 25 levele yaraşır bir ödül olmalı. Mesela 50.000 RSB gibi. Nede olsa 25 level yapmak inanımaz zor. Yani ödüllerin biraz daha geliştirilmesi gerek.

yılmaz749749 bunu beğendi.
  14. az çok duzeltim :)

GREED bunu beğendi.
  15. ben 17 levelim ve 1 ile 16 leveller arasındaki ödülleri alamıcam mı

16. çok para veriyor klan kasasından asıl çarpma atarsin öyle

17. WolfWar

WolfWar User

Olmamasına zaten şaşırıyorum :D +1

18. anakin5555

anakin5555 User

+1 ama lf4 sans
    olsun,