Level ve Uridium Kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve RobinKudin tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RobinKudin

RobinKudin User

Merhaba, yukarıda belirttiğim gibi nasıl hızlı bir şekilde Uridium ve level kasabilirim?. Cevap için şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2019
  2. Fresk

Fresk User

Şimdi geminizin özelliklerinizi vermeden buna cevap vermemiz yanlış olur. Doğru yönlendirme yapamayız. Lakin pvp haritalarında kutu toplayarak hızlı uridium kasabilirsin görünmez olmanı ve düşmanlardan kaçmaya çalışmanı tavsiye ederim.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Fresk üyemize katılıyorum. Gemi özelliklerinizi söylemeniz fikir belirtmemizde daha çok yardımcı olacaktır..

Yinede standart elit bir geminizin olduğunu tahmin ederek, kristallon, cubikon ve lordakium gibi yaratıklar keserek bence iyi miktarda uridium kasabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Prejiva

Prejiva User

Şu faktörler gelişim hızını etkiler;
    Oyuna harcadığın süre (gelişmek için gösterdiğin çaba, emek)
    Ekipmanın elit durumu (lf4, lf3, bo2, irisler vs.)
    Oyunda bir ekibinin olması (fazladan atış gücü)
    Oyuna harcadığın para VIP, katlayıcı vs. (sonuçta paytowin temalı bir oyun)
    Hedeflerin sıralı olması (yani bu şu anlama geliyor bir gün apis için heves edip urini harcadın ve sürekli kutu açtın, ertesi gün vazgeçip pete modül alma hedefi belirledin ve apis için harcadığın uriye pişman oldun. Bu yüzden hedefleri sırala ve hepsini aynı anda halletmeye çalışma.)
    not: Oyunun her alanı hakkında bilgi sahibi ol. Lazerleri çok iyi bilip de hala EMAdan yada teknoloji fabrikasından bihaber (veya ilgilenmeyen) oyuncular var. Oyunun sana verdiği her şeyi lehine kullanmaya çalış. İyi oyunlar

5. RobinKudin

RobinKudin User

Dediğin şeyleri yapıyorum skylab a ilgi gösteriyorum petime çok fazla modül de almadım. peki lf 3 ü birleştirmeden yapayım mı

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bence LF-3 için malzeme harcamayın. Açık arttırmadan çok uygun fiyatlar ile lazerleri tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. RobinKudin

RobinKudin User

Teşekkür ederim