Öneri Levele Göre Kapı Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURJUUVA tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

levele göre kapı sistemi gelsin mi ?

1. Evet, olmalı

88,9%
  2. Hayır, saçma bir fikir.

11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BURJUUVA

BURJUUVA User

konu 1. sayfada değil 1. sayfaya çıkması ıcın bi yorum felan yapsanız olsa iyi olur cunkı güzel fikrim :)

güncel konu ++++

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ağustos 2015
  2. Maqa67

Maqa67 User

Sanamı Sorucaz Güzel Kardeşim? :)

3. Necronator

Necronator User

Güzel fikir fakat zaten gg var yapmazlar diye düşünüyorum. Zararı olmadığı için istemeyen de girmez

4. BURJUUVA

BURJUUVA User

zaten hep yapılmıcak 10. level kapısı mesela sadece 1 kere yapılcak yanı dığer kapılarada zararı yok

Necronator bunu beğendi.
  5. kolibasili

kolibasili User

Güncel ama konu asag8lara gitniş diyorsunuz yorum yapniyonuz

6. ayrıca şeyde yapılabilir mesela ben 16. seviyeyim 1. level kapıyı tamamlayamadığım sürece 2. level kapısı açılmayacak

7. Fikrin gayet guzel fakat biraz daha emek olabilirdi yani 1. levelde 2. levelde falan filan hangi Npclerin gelecegini de yapsaydin cok daha iyi oludu oy atmiyorum fakat Gelistirilmeli diyorum.

8. Merhaba ,

+/- yada +1/-1 v.b. şekilde kısa mesaj yazmamaya dikkat edelim. Biraz da olsa düşüncenizi belirtirseniz daha iyi olacaktır.

Mesajınızı silinmiştir.

İyi forumlar.

9. kolibasili

kolibasili User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.