LF-4 Günü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve guilty tarafından 13 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guilty

guilty User

Merhabalar. Takvimde pazar günü (12.04.2020) LF-4 günü yazıyordu fakat olmadı galiba -ya da ben fark etmedim-. Eğer olmadıysa ne zaman LF-4 günü olacak?

Omer342186 bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

12 Nisan Pazar günü LF-4 günü gelmemiştir. Bu sorundan haberimiz vardı ve raporlanmıştı, LF-4 gününün ne zaman geleceği konusunda Takvime bakabilirsiniz. Konu ile alakalı başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Freudel

Freudel User

Peki takvimde lf4 günü yazdığı için kutu açanlara nasıl bir cevabı var yönetimin raporunuza cevap verdiler mi modum?

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Önceden belirtilen takvime göre LF-4 günü olması gerekirdi, anlaşılan Bigpoint değişiklik yapma hakkını kullanmış. Bu konudan ne yazık ki bizlerde haberdar değildik. Kutulardaki şans sizinle olsun.

İyi forumlar.

Freudel bunu beğendi.
  5. Freudel

Freudel User

Sağlık olsun.

6. guilty

guilty User

Teşekkürler konu kapanabilir.

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.