LF-4 ler hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve cяσcσ∂ıℓℓε°¹[KGB] tarafından 8 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar birleştir kısmından güçlerine bakmama rağmen gemiye lazerleri taktığımda güçlüden düşüğe göre sıralıyor gibime geliyor ve tereddütte kalıyorum. Elimdeki lazerlerin gemi - diroit - pet dağılımlarını sizce nasıl yapmalıyom
    17 Adet - Prometheus
    4 Adet - Dağıtıcı Lazer III
    3 Adet - LF-4 Magma Sondası
    2 Adet - LF-4 Yansıma Sondası
    1 Adet - LF-4 HiperPlasmoit
    5 Adet - LF-4 Kararsız
    çok fazla LF-4

10 diroit
    20 lvl pet
    3 yuvsit yuvam var

Yuvsit dedim de aklıma geldi bu teknoleji geldikten sonda pete yakıt dayanmıyor bir porttan diğerine gidene kadar bile 300-500 yakıt harcıyor bu işe bir çözüm buluması gerekiyor diye düşünüyorum

Son düzenlenen: 8 Kasım 2020
  2. yazdığın gibi sadece en üstteki dagıtıcıyı en alta koy sıralama o şekilde. magma,yansıma,hiper,lf4,dagıtıcı

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Diroitlerinize Prometheus Lazer Toplarınızı dizin. Yanına Yansımaları dizin. Geri kalanları geminize dizin. P.E.T. Yuvsit Yuvaları Isı Seviyesi 4-5 olmadığı sürece aktif olmaz. Bu sebepten ötürü önceliğinizi diğer slotlara verin. Dağıtıcı ve kararsız LF-4 kullanmayın. Prometheus Lazer Toplarınızı tamamlamak için uğraşın. Gelişim açısından ilk önce irislerinizi 16 seviye yapın.

İyi Forumlar.

4. teşekkürler kilitleyebilirsiniz

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Serin mi buralar :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.