Kutlama LF-4 Ne Sıklıkla Gelecek?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 5 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

cok guzel etk,nlik bu aradamı verılcek lambda kapılarrdan lf4 yoksa her pazar gunumu gelıcek bu etkılnık lf4 gelıstırılmıs yoksa aradamı gelıcek bılgınız varmı

2. Viraaa

Viraaa User

asiri derecede devrik cümle kullaniyosun ya:)

3. uninstable

uninstable User

Her pazar gelecek diye bir şey yok. Etkinlik takvime girmişse vardır yoksa yoktur.

4. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Öncelikle etkinliği beğendiğinize sevindik. :)

Bu etkinliğin tekrar ne zaman geleceğini genellikle her cumartesi yayınladığımız Haftalık Etkinlikler konusunda bulabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz.

5. ___Nemo___

___Nemo___ User

oooo cok guzel her hafta cumarteesımı gelcek oooo cok guzel

6. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Hayır sevgili ___Nemo___, gelip gelmeyeceğini cumartesi günleri açıklanan takvimden öğrenebilirsin demek istedim. :)

İyi oyunlar.

Minerva bunu beğendi.
  7. Rakip oyuncuya en iyi hasar veren lazer topu hangisi?

8. lf-4 magma sondası normal olarak 212 vuruyor ve oyunculara +5 hasarı mevcut , ama yine de en iyisi prometheus lazeri . Normal hasarı 210 ve 5 saniyede 1 bonus olarak +200 vuruyor

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

militaryship-3 arkadaşımızın da dediği gibi rakibe fazla hasar veren Lf4 çeşiti Magma sondasıdır. Fakat Prometheus lazerinin 5 saniyede verdiği bonus sebebiyle en güçlü lazerin prometheus olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca geliştirmeli Lf4 ler hakkında daha geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2019
  10. Peki sizler nasıl diziyorsunuz geminizi :)

Karışık mı merak ettim :)

11. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Droitlerime Prometheusları kalan slotlara ve gemiye de yaratık kesiyorsam Yansıma Sondası savaşa gireceksem Magma Sondası takıyorum. Ama önceliğim her zaman prometheuslar :).

İyi forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  12. tamamen prometeus dızıyorm hocam daha iyi oluyor, güveyle çiftli sepli 240 k kadar atıyo sadece rsb vurusu ile o yuzden prometeus

polatalemdar311 bunu beğendi.
  13. Birleştirme yoluyla aldınız galiba prometeusları değiyor o zaman.

Bende 20 hiperplamoit 24 tane kararsız full geliştirilmiş 8 magma var.

Acaba kararsızlardan vazgeçip prometeuslara yönelmem daha iyi o zaman o kadar vuruyorsa.

Prometeuslara baktım birleştirmede o kadar ahım şahım bir şey istemiyor.

Az önce dost bir gemide vuruş denemesi yaptım prometeuslar fena vuruyor hemen fullemem lazım :D

Sizede modum öneririm prometeus lazerleri :D

Son düzenlenen: 5 May 2019
    Lyngvia bunu beğendi.
  14. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Önerinizi dikkate alacağım :).

İyi forumlar.

15. evet 10 taneyi görev veriyor zatengerisini suan için sadece birleştirme yolu ile elde edebiliyorsunuz ki gelişmiş lf4 ve kararsız kasmaktan daha kolay kasması, gelişmiş lf4 için gün sınırı var 1ayda 4 tane birleştreiblıorsnz haftalık ve gunluk görevlerle ki eskiden ayda 1 tane idi bu durum, kararsız gibi şans durumuda yok herturlu alıyorsun erişileiblirliği yüksek

16. Bende de 10 tane var vuruş denemesi yaptım benim için rakibe vurdugum zaman çıkan sayı önemli kararsız magmadan daha iyi çıktı ve en iyisi diyebilirim.

Sence nasıl prometeus vuruşu?

17. hocam petimde %48 hasar protokolü ve 12 prometeus bende 36 prometeus var cyborg , dün hastalıklı iken, %20 çift ve %60 sepromlu hasar denemesi yaptık karıstırarak hepsini denk getirmeyi becerdim(pet roketler sarı5li ile) arkadas 490 bin vurduğumu söyledi, beyaz normal vurusum 80 bin 100 bin arası olurken rsb 140 170 bin vuruyordu bu rakamlar prometeusun kritik hasarı eklenmiş versiyonu değil, kritik beyaz ise 140 ile180 bin arası atıyor rsb ise 230 ile 300 bin(bu rakam cok nadir cıkıyor) genelde 260 civarı vuruyor kritik rsb,ve en son olarak 80binden sonra yazdıgım hasarlar sadece lazer hasarıdır roketleri ve 5liyi kapatarak denedik tabiki ucus düzenide burgu bilmem bu rakamlar sizi tatmin eder mi

polatalemdar311 ve Labirent bunu beğendi.
  18. Çok deli gibi rakamlar.

Oldukça başarılı lazer topu acilen hesabıma dahil etmem gerekiyor.

Bilgi için teşekkürler.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  19. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevap verildiğinden ve mesajlar konu başlığından saptığı için konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.