Geri bildirim LF-4 Vs Unstable LF-4

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★»»MØҚҚΛ««★ tarafından 24 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeni çıkan Kararsız LF-4 biz oyuncuların baya merak ettiği lazer. Nedeni ise acaba LF-4 yine krallığını sürüdrecek mi yoksa daha üstün lazer mi geldi diye dusunuyordum bende açıkcası . Ve halada dusunmeye devam ediyorum :D Video çektim sadece geliştrmesiz 1 lazerlerle Farkı az çok gözlemleyeceğimiz şekilde video çektim umarım faydalı olur . Ancak ben hala kararsızım acaba LF-4 mü yoksa kararsız mı LF-4 İyi . AÇıkcası bu lazer kendisi gibi bizide kararsız bırakıyor :D Yorumlarınızı bekliyorum ona göre fullemeyi düşünüyorum .

hopEEE ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Eline Sağlık aslında zamanım yok admin gemisinde denemek lazım gelişmiş haliyle

★»»MØҚҚΛ««★ bunu beğendi.
  3. Konusmacı kosemde ki konumda bu konuya kendimce aciklik getirmeye calistim.

Duz halde 236 vurabilir max o degerleri droitlere takarsaniz elde etmeniz mumkundur normal lf4 droite takildiginda 400 e yakin vurmaktadir :)

Kararsiz lf4ler o kadar iyi degil.

O degerleri seprom ve guclendiricide etkilemektedir.

Yani birde guclendiricisiz ve sepromsuz denemek gerekir birde yaratiga denemek daha mantikli olur en temiz o deger gosterir.

Son düzenlenen: 24 Ocak 2017
    ★»»MØҚҚΛ««★ bunu beğendi.
  4. Diroitlere takıp vurdugumuzda daha fazla elde etmeyeceğiz mi ? Dediğim gibi dengesiz bir lazer açıkçası vslerde felan şans faktörü oluşur kullanılırsa yararı oldugu gibi zararıda mevcut . Bence diğer lazerler gibi hemende etkisiz diğerek salıverilmemesi gerekeen bir lazer kanaatimce. Evet değerleri etkileyen birçok sebep var ancak ancak biz geliştirlmeden 1 lazerki haline bakılınca sanki kararsız LF-4 kasılınca daha iyi bir etki yaratabilir .

Ne demek Modum . Elimde 2 tane geliştirmeli var şuanda 6 tanede geliştirmesiz [​IMG] Fullersem o şekilde de çekebilirim videoyu. Sizin düşünceniz nedir ? Sizce Halen Kral LF-4 mü ?

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Benim düşüncem hala LF4 klasikten şaşmam diyorum ama zaman bakalım bize neler gösterecek.

Ama yeniliklerin ardında kalmakta iyi değil diye düşünüyorum.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Dedigim gibi gelistirme guclendirici seprom gibi faktorler bu sayiyi yukariya cikartmakta.

2 gun once gelistirmesiz lf4 umu centaura taktim duz 160-200 arasinda vurus aldim.

Droitlere taktigimda ise 456 ya kadar cikti rakam. Havoc yoktu.

Benim sahsi fikrim normal hali hala normal ve stabilite yani atış etkinligi onemli bir faktordur.

Yani simdi surekli 50 k vurmak varken 1 kere 100.000 vurmanin anlami yoktur.

Bu yenilik aslinda yeni bir kalkanin habercisidir ve bu yenilik tartarus goliath icjn yapilmis bjr yeniliktir.

Neden mi dedim ? Vur kaccilarin isine yarayacak.

7. Ancak Kararsız LF-4 bu kadar değerli olsaydı bence DO bukadar basit fullenmesine razı olmazdı . Açıkçası şuanda fulluyorum ancak acaba bunda cerrah gibi mi ıolacak diye korkuyorum :D İlk başlarda cerrahta zordu elde edilmesi şimdi ise herkes çok rahat elde ediyor .Bakalım zaman neleri gösterecek umarım Oyunun dengesini bozacak birşeyler olmaz.

8. Aynen oyle olacak :)
    Darkorbitte 10 sene tecrubem var. Bir sey geliyorsa oyuna hemen sazan gibi atlamamak gerekir :) Ben bunu ogrendim.

9. Bende oyle dusunuyorum . Farklı bir konu açmak istemiyorum sizleri bulmuşken sorayım dedim .Spectruma bildiğim kadarıyla özelliğinde iyileştirme yapıldı . Ancak bir aegis kullanıcısı olarak artık aegisten soğudum . Denge sağlanması gerekirken her zaman Goliatha tasarım ve yeneilik geliyor . Aegise gelmiyor anladım da ancak bari gözden düşürmesinler. Önceden aegis kalkan basınca 5 saniye dolduktan sonra 25 ten geri sayıyordu Şimdi ise 30 dan geri sayıyor . %50 soğuma güçlendiricisi de olunca 11 den geri sayıyordu . Şimdi 15 saniye . Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba ?

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.

10. Aynen oyle bir durum mevcut acaba ben yanlis mi hatirliyorum diye hep dusundum onceden 11 saniyeydi

11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Aegis özellik sürelerinin yükseldiğine dair bir bilgi mevcut değildir.

Aegis elite diğer Aegislere göre özellikleri daha kısa sürede doluyor. Acaba kullandığınız Aegis Veteran veya normal Aegis olabilirmi?

12. Aegis elite.

13. normal fl4 daha iyi diyor herkes.Herhangi bir denemem olmadı ama normal lf4 daha stabilmiş.Öyle diyorlar :)

14. Yanlışınız var sanırım A-elite diğerlerine göre daha kısa sürede dolmuyor sadece şamandırası 5 saniye fazla . Ve kullandıgım Tasarım Elite .

15. VALEYARD

VALEYARD Guest

Aegis elitenin şamandırası daha uzun sürüyor onu biliyorum ama diğer yetenekleri normal Aegislerden daha kısa sürede doluyor diye biliyorum.

Dükkanda Aegis Elitede şu yazıyor "%50 daha uzun süreli tamir robotları, %20 daha hızlı kalkan tamiri ve %10 daha hızlı DP tamiri".

Buda diğer aegislere göre yetenek sürelerinin daha kısa olduğu anlamına geliyor.

Siz Aegis Elite de yetenek sürelerinin uzadığını söylediniz. Aegis elite için güncelleme yapıldığına dair bilgi yoktur. Yinede merkeze iletiriz bir sorun varsa düzelir.

16. Aynen onceden 11 saniyeydi simdi 15 saniye oldu bir iletin bakalim ne olacak.

17. Bilmiyorum belki benim yanlışım vardır . Ancak onceden kullandıgım tasarım A-Elite idi şimdide bu ancak fark ediyor özellik sürelerinde. Ancak iletilirse sevinirim kendi adıma umarım net bir sonuç elde ederiz :D

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  18. coder545

coder545 User

video iyi ama min max ortalamasi yetmez , 1000 kere vurup toplam verilen hasara bakmak daha saglikli olur cunku unstable lf4un vurus araligindaki her degeri ayni ihtimalle vurdugunu bilmiyoruz. ben de sahsen normal lf4un daha iyi oldugunu dusunuyorum ayriyetten yeni gelecek lf4ler kesinlikle unstable ve normalden daha iyi, tavsiyem lf4leri unstableye harcamayin yenileri gelince bakariz

19. ben 20 tene birlestirdim simdiyekadar x1 ile 1000 veya 1300 fark oynadi normali ile.35 tene koyunca insh. x4 vurursan 10-15k fark oynar diye dushunuyorum :) yani soyle soyliyim x2 29.katiyordum arti 32k felan cakiyom :) birde onlari 16 lwl yapinca bi dushunun gerisi size kalmis yapip yapmayaccaniz :)

20. videodaki müziğin ismi;

Warriyo - Mortals (feat. Laura Brehm) [NCS Release]

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.