LF 4

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .koruyucu.2 tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar bir kaç kişi dediki lf4 ler korsan kutularından ayda sadece 1 gün çıkıyor

bu günler hangileridir bir yardım edermisiniz

2. Bu abidik gubidik bir söylentidir. LF4 o adamlara belki ayda 1 gelmiştir kısmetleri odur.

Her zaman bulunmaktadır ama ne yazık ki bulması BAYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bi zordur. Sen gel bu işten vazgeç sonra çok pişman olursun ^_^

3. Zor olması önemli değil ufak bi şansım varmı genede onu bi öğrenmek istedim. Teşekkürler

4. öyle bir şey yok şans bu her zaman çıkabilir, sana dedikleri ayda bir gün lf4 günü oluyor lf4 çıkarma şansını arttırıyor rastgele bir gün onu biz kestiremiyoruz ama o gün bile çok düşük ihtimal kutudan lf4 çıkarmak.

5. Teşekkürler.

6. lf 4 en değerli lazer olduğu için olabilir

7. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

bence şans diye bişe yoktur 5 kutudan 3 lf4 cıkaranı gördüm 1.500 kutuda 1 lf4 bile çıkaramayanıda gördüm dediğim gbi şans diye bişe yoktur

8. gazi söylediğin ile şans diye bir şey yoktur demen manasız oldu bida okusana :D

9. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

her neyse dediğim gibi şans diye bişe yoktur diğer konuma bakım ve oyunuma :) sze iyi forumlar dilerim...

10. Merhaba ;

Konuya gerekli cevaplar verildiği üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.