lf 5 mi çıktı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***UNKNOWN*** tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba oyuna 5 aydır girmiyorum lf5 mi çıktı

2. Henüz çıkmdaı ama 1-2 sene sonra çıkar gibi geliyor.

3. Daha dur lf 4 tamamlayamadım lf5 sırası mı :D

4. Merhaba ,

LF-5 çıkmadı kimden duyduysanız kandırmışlar sanırım. Çünkü daha bir çok kişide LF-4 eksik hatta hiç olmayanlar var.

İyi forumlar.

5. lf4 ilk çıktığı zamanlar bi an önce sahip olmak isteyen arkadaşlar çok para yatırıp tamamladılar özellikle sıralamadakiler full bir goli bile belki 5 saniye dayanabiliyordu, sonra kalp uçuş düzeni çıktı sonra da hercul tasarımı daha sonra da saturn gemisi, bunlar çıkınca lf4ü olanlar karşısında biraz dayanıklı hale geldik. bo3ün çıkacağı söylentisi de var lf5 de ama ikiside çok zor, lf5in çıkması, hem çok para yatırıp lf4üü fulleyenlere haksızlık hemde ben gibi lf4 karşısında 10larca kappada hercullerini fulleyenlere kalp uçuş düzenini alanlara haksızlık. bo3 diye iddaa edilen kalkanı ise hercul,kalp, saturn ve çift güçlendiricyle hayal edemiyorum bir porttan bir porta patlamdan uçarız heralde buda, lf4ünü fulleyenlere haksızlık, kısacası böyle iki yeniliğin gelmesini hem istemiyorum hemde uzun bir süre olacağını sanmıyorum. :))

6. Bu LF-5 yeniliği kaçınılma bir yenilik. Yıllar sürsede eninde sonunda bunu yapacaklar.

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevapları veren arkadaşlarımıza teşekürler kilitlenmesi uygun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.