LF3 Birleştirmesi.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve EzzCooL tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

LF3 ler iş görür hale gelsin mi artık ?

 1. Evet !

  78,6%
 2. Hayır !

  21,4%
 1. EzzCooL

  EzzCooL User

  Arkadaşlar hepimizin elinde 100lerce gereksiz lf3 lazerleri var bu lazerler envanterimizde gereksiz yere duruyor. Bu lazerleri tekrar değerlendirmek için lf3 lazerlerini birleştirip lf4 yapsak nasıl olur ?

  Mesela 20 LF3 = 1 LF4 gibi birleştirme açılsa ? LF3 sayısı ve birleştirilmesi için yanına eklenmesi mantıklı olur dediğiniz hardwareları yorumlarsanız sevinirim .
   
 2. MrWho

  MrWho User

  Lf 4 ler ne işimize yarıyor ki sanki:rolleyes:
   
  EzzCooL bunu beğendi.
 3. EzzCooL

  EzzCooL User

  Gelişim evresinde sonlara gelen oyuncular için pek önemli birşey değil belki ama orta ve alt sınıf oyuncular için iş görecektir diye düşünüyorum .

  Ayrıca LF4 değil sadece gereksiz LF3 lerin herhangi farklı birşeye birleştirebiliriz.
   
  Saldırı-Hattı bunu beğendi.
 4. Düz LF4 de çok işlevsel değil ama fikir mantıklı.
   
  EzzCooL bunu beğendi.
 5. Birleştirme konusunda size katılıyorum ancak lf3 lerin 20lf3=1lf4 şeklinde değil de 10lf3+çeşitli kaynaklar+uridium+vip=1 promethus lazeri yada 20 lf3(her seviye için 5/2 oranında artış)+1lf4=1.seviye lf4 gelistirmesi daha makul olabilir.

  İyi Forumlar. :)
   
  EzzCooL, ateistkeci ve *-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
 6. oyunun envanterinde ciddi bir yeniden kulanılabilirlik(resuability) sorunu var. oyunun kendi kaynakları oyun için kullanılamıyorken, oyuncular emeğinin karşılığını aldığını nasıl hissedecek?
   
  EzzCooL bunu beğendi.
 7. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Index bölümüne eklenmesinde bir sıkıntı olmadığı kanaatinde bulunarak oyuncuların envanterlerindeki bir süreden sonra kullanmayacağı LF-3 lazerlerini LF-4 lazerine dönüştürme fikri hoş geldi ^^

  İyi forumlar.
   
  EzzCooL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş