LF3&İRİS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YaRRoC tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YaRRoC

YaRRoC User

Beyler ya bu oyunda kasmak çok zor bea .. adam açık arttırmada 70 milyon koyuyor irise lf3 daha beter .. benim klanda iş yok adam mail tıyorum cevap bile gelmiyor .. ya millet bu kadar credıts i nasıl kasıyor ... sureklı bişiler keserek olduguna inanmıyorum vallahi ... bi yardımcı olun bea gorev yapamıyorum slot kesemiyorum 1000 lazer her boss başına :S dusnun artık rezalet :S

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence klanınızdan ayrılmanız gerektiğini düşünüyorum çünki üyeleri ile ilgilenilmiyorsa ve credi biriktiği halde yardım edilmiyorsa o klan size göre değil bana kalırsa siz klandan çok iyi bir online arkadaşa ihtiyacınız var sürekli birlikte kasılabilecek bir arkadaş inanınki size klandan daha çok yarar sağlayacaktır ve ben gelişme aşamasında olanlara kendiminde yaptığı gibi eski haritalarda kasılın leonov kullanın malzemelerinizi bu gemi ile yaptıktan sonra vega yada goli alın önerisinde bulunuyorum ve her zaman yazdığım şey ise kendinizi sıkmadan zamana bırakarak zevkle oynanması yönündedir ergeç zaten alınacaklar alınıyor birde pwp haritalarında her ne kadar sıkıcı da olsa kutu toplayarak gelişiminize katkı sağlamaktır kamufle ile rahat 1-2 saatte 3 bin küsür uri toplayabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.