Duyuru Lf4 çıkmama sorunsalı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1 hafta içinde 400 tane kutu açtım 1 tane lf4 çıkmadı 1 tane tasarım çıkmadı hayır anlamıyorum oyun bukadar zor olmamalı 400 kutuyu açmak için bile 10 saatimizi veriyoruz 1 lf4 bukadar zor olmamalı bizede yazık azcık emeğimizin karşılığını alım oyuna okadar para yatırıyorum indirim paketinden tut vipine hiç biri eksik olmaz e bi okadarda uridyum alırım çokmu şey istiyoruz ya birtane lf4 çıksın ya çıksınki bizi oyuna biraz daha kenetlendirsin ama böyle oldukca oyundan soğuyor insan...Herşeyi geçtim 400 kutudan nasıl bişey çıkmaz....günlük görevlerden anahtar verilen görevlerden alıyorlar oyuna yeni başlayanlar tek kutuda venom lf4 çıkarıyorlar ki bunu yapan çok ama çok oyuncu var biz oyuna tonlarca para yatırıyoruz saatlerimizi veriyoruz bitane lf4 çıkmıyo şu sene içerisinde 2000 den fazla kutu açtım bitane lf4 çıkmadı artık burama kadar geldi yahu ne yapalım gecemizi gündüzümüze katıp 7/24 kutumu açim 10 milyar tane kutumu açim ? anca öylemi 1 tane lf4 çıkarıcaz bukadar zor olmamalı oyun tamam herşeyin bir zoru vardır ama bukadarda zor olmamalı artık 600 tane kutu açıp lf4 çıkaranlar bile olamıyo yazık değilmi bu adamlara hadi parasını kutusunu geçtim adam buna zamanını veriyor ona acıyın artık....

konuyu umarım doğru yere açmışımıdır yanlış yere açmışssamda kusura bakmassınız artık

*F*U*R*K*Λ*N*™ ve FLemFRΣΣ® bunu beğendi.
  2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Dikkatimi çeken birşey var oyuna para harcayan oyunculara kolay kolay lf4 yada havoc yada hercules çıkmıyor çıkmadıkcada uri almaya devam ediyoruz ama oyuna para harcamayan çakallık peşinde koşan bugla botla uri kasanlara herşey çıkıyor.

3. aynen bende onu açıkladım ve son zamandır bu dikkatimi oldukca çekti oyuna para harcayıp binlerce tl para yatıranlara hiç bişey çıkmıyo ama oyuna zerre para yatırmayan kişiler daha günlük görevlerden aldıkları 1 anahtarla lf4 ve tasarım çıkarıyor e hani adalet ???

4. skayra1

skayra1 User

aynen bendede o sorun var. suan kutulardan toplam 7 lf4 bulmusum yaklasık 13-14 ay içinde ve ortalama her bir lf4 maliyeti 1.2 milyon veya biraz daha fazla uri. suan dukklanda 1.5 milyona satılsın hiç kutuyla ugrasmam.Çünkü kutu bende sinir katsayısı yükseltiyor. artık dayanıyorum bu kadar şanssızlık vakasına zaten bu gidişle yakında bu oyuna para yatırmayı bırakacam. Zaten cıkmayacaksa neden kendi paramla PC basında gunlerimi harcayıp aynı zamanda birde bir suru zamanımı bosa harcayım diye düşünüyorum 10-15 gundur... Suan butun gemiler ve elit tasarımlar zaten var. droid ler tam ve hepsi 16 lvl olur bu hafta sonuna kadar. Bundan sonrada 2-3 yıl sonra satısa sunarlarsa satın alırım dukkandan...

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Oyunda ayrımcılık yapılıyor büyük klanların admini varsa etkinliklerde o klanın üyesini veya üyelerini kazanmış ilan ediyorlar.

Lf4 ilk çıktığında daha çok çıkıyordu. Mavi kırmızı kutu çıkardılar tamamen yalan. 40 mavi kutu aldım 4-2 de açtım 0 lf4 verdiğimiz paranın hakkı verilmiyor.

Hakkıyla oynayanların çarları kapatılıyor adalet midir bu ?

Low da bug yapanlar milyonlar götürüyor ama cezai işlem yapılmıyor...

Adam oyuna yeni başlamış 1 flax goli çavuş kapı yapmamış adamın elinde venom var...

6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar bizlerde sizler gibi bu sıkıntıları yaşıyoruz birde şöyle düşünelim.

Lf4 sık sık çıkıyor herkes kısa bir süre içinde lf4lerini tamamlıyor ardından bizleri neler bekler sizce oyun oynanmaz bir hale döner.Ayrıca yeni başlıyanlarla eski oyuncular arasında dengesizlik fazla bir durumdayken bu tür ekipmanların çok çıkması beklenemez.Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

İyi forumlar

7. katılıyorum bende zeus ve lf4 günlerinde toplam 800 civarı kutu açtım.. 1 lf4 :)
    geçen yıl 500 kutuda 3 tasarım 7 lf4 çıkarmıştım...

8. aynen benimde burama kadar geldi 1 lf4 için 1.5 m uri maliyet oluyor bana e bari dükkana koyun 1.5 m ye direk alim hem kendim yorulmam hem zamanım gitmez...

dediğimi anlamadın demek istediğim şu biz her kutudan lf4 çıkarlım demiyoruz öyle olsa tabi oyunun bir dengesi kalmaz ama bu oyuna milyarlarca para yatırdım bari bunun karşılığını alim 1 lf4 istiyoruz bukadar zor olmamalı ne yapalım 1 lf4 için 1 milyon tane kutumu açalım ?

her şeyi geçtim daha adam goli 1 flaxlı elinde venom 1 lf4 var nerden çıkardın diyorum günlük görevlerdenki kutudan demiyormu işte orda bitiyorum...

skayra1 bunu beğendi.
  9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu konuda haklısınız birşey diyemeyiz ancak bir yerde şans içeriği işlemekte.Yani yeri gelir sizede 10 kutuda 1 lf4 çıkar yeri gelir 400 kutuda hiç çıkmaz bu konuda elimizden gelen birşey yok.

İyi forumlar

10. skayra1

skayra1 User

Hocam tamam kabul ediyoruz bu lf4 olayı sakız gibi dagıtılsa oyun cıkmaza girer. Ben bu server ilk acıldıgında oyuna girmiştim. yaklasık 1 ayda full lf3 8 droid ve droid gelistirmeleri, jeneratorler yani anlıyacagınız herseyim tamdfı. oyunu biraktım baska bir oyunla ugrasıyordum. sonrasında bu oyuna tekrar girelim dedi arkadaslar. tamam guzel hoş. girdik basladık. suan arkladasların hicbiri yok. hepside bu lf4 olayından dolayı oyunu birakti. ben yaklasık 10 -11 aydır tek basıma direniyorum bu oyunun şans olayına fakat olay Dama deme seviyesine geldi. Yaklasık 18 aydırda aralıksız satın almalar yapıp aynı zamanda oyunu oynuyorum. boş işlerlede ugrasmadan devamlı uğrasıyorum bir şeyler katabilmek için gemime . Hal bu iken suan 18 aydır gemime katabildigim tek sey 7 tane LF4. baska hiç bir sey yok. Siz olsanız isyan etmezmisiniz. 18 aylık emek, para stres ve sadece 7 lf4 . bence bu oyunun şans olayını tekrardan degerlendirmesi gerekmektedir.nerdeyse full oynamama ragmen, para harcamama ragmen ,Savas gidemiyorum, kendi haritamı koruyamıyorum, bana saldırana cevap veremiyorum. LF4 şart ama oyun lf4 vermiyor. tabi daha once alanlar bulanlar hallediyor her işi. GG yapıyorum ordan bile bise cıkmıyor. belliki bir sorun bir engelleme var sistemden fakat kime yazsam , o iş şans işi bir daha dene diyor. biz nasıl oyundan zevk alacagız, ne zaman bu iş hallolacak ne yapacagız ?

11. okadar güzel konuşmussunki aynı durumdan aynı durumdan muzdalibilim benimde 9 ayda yapabildiğim sadece 3 lf4 düşün 200 kutuyu saymıyorum o 3 lf4 ü de artık 20 kapı yapıp aldım

ve herşeyi geçtim 2 kat lf4 günü diyorlar lf4 çıkma şansı %0000.0000.001 ken %000.000.0002 ye çıksa ne farkeder yine koca bir hiç yine koca bir yalan ....

Son düzenlenen: 21 Ocak 2015
  12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar kappa kapısından %25 şansla epsilondan %25 şansla ve hades kapısından şansınız dahilinde lf4 elde edersiniz.

Şöyleki dediğiniz gibi oyunda her üyemiz full lf4 değil.Bende değilim takım arkadaşlarım adminlerimde değil oyun sistemimiz bu.Lf4 her servere aynı zamanda geldi herkesin verdiği emek dahilinde elde ettikleride fazla.

Yani sizin yaptığınızın 2 katını yapanların lf4 sayısı daha fazla benden daha fazla emek verenin geliştirmeleri daha fazla diyebilirim.Ne ekersen onu biçersin cümlesi dahilinde :(

İyi forumlar

skayra1 bunu beğendi.
  13. skayra1

skayra1 User

hocam ben katlayıcı bile alıyorum ve gunluk toıplamayla yaklasık 16 saat oynadıgım oluyor aralıksız . yeme içme işlemlşeri pc basında ve yaklasık 150 bin uri veya biraz daha üstünde bulabiliyorum.aylardır durum boyle ve düşün yani ne kadar uri bulduıgumu bu özel günler için. sonuç 1 gunde sıfır olunca insanın pc yi kaldırıp atası geliyor. 2 ay önce lf4 2 kat zamanında 2 lf4 buldum vallahi insanın cocugu olsa bu kadar sevinirmi bilemiyorum. her 500 tanede, her 1000 tanede 1 tane bulacagımı bilsem olaya yine iyi niyetle bakarımda olmuyor iste. 3 milyon uriyle alıyon anahtarları sonuç sıfır. sonra biri 2 tane actım diyor 1 lf4. deliriyorum sonjrasında oyunu kapatıp yeni oyun arıyorum netten.

Modum Koronos kapısında hiç puanım yoktu 2 gün ,icinde kronos kapısını tamasmen actım ve butun gg leri arka arkaya hiç uyumadan yaptım yaklasık 1.5 günümü aldı bu işlem. arkasına kronosuda yaptım. kazandıgım tek sey gg lerden gelen birazcık uridiyum ve lvl 18 olamam. baska hiç bir şey vermedi o kadar yaptıgım gg :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2015

14. Karanlık s-modun dedikleri doğru aslında yinede emeğimize yazık ona bişey demiyorum ama şöyle yaptım skyra1 arkadaşım artık kutu açmıyorum çünkü 1.5 m uri yatırıp 0 lf4 gibi sonuç elde edince dahada açmamaya karar verdim...ve bundan sonra kappa yapıyorum maliyeti 150 bin uridiuma geliyor ve her 3-4 kapıda birde veriyor bazen arka arkaya 2 kere verdiğide oluyor ve bana göre daha avantajlı seninde bunu yapmanı öneririm artık kutu kesinlikle ama kesinlikle açmıcam yok işte yok kutudan bişe çıkmıyor bana

skayra1 bunu beğendi.
  15. Atlantik

Atlantik User

ERDALBAGGA Tamamen haklısın. Oyun malzemelerinin şansla elde edilmesi tamamen saçmalık. Hep para ile kutu al hemde şansa çıksın. Milli Piyango alırım yerinde olsam..o daha avantajlı....Neticede oyun bu Parası ollan malzemeyi alır olmayanda biraz çabalar sonra alır.

16. saturn tasarımıdamı çıkmadı ? peki

aynen bu milli piyango oynasan daha avantajlı 3 tane milli piyango tututururum ama 1 tane lf4 çıkaramam

17. skayra1

skayra1 User

yok hocam ya. o kadar sey yapıyorum cıakr diye dusundum. gg bitti ben 45 dakjka belki hangarda gizli bir yere vermiştir diye aradım durdum. hatta sinirimden supporta yazı yazdım nerde benim satuıurn diye . hahahha

18. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar oyunda lf4 elde etmenin tek yolu değil bir çok yolu var kutulardan elde edebilirsiniz mavi ve kırmızı kutular var onun yanında kapılar var yani bir yerden elde edemediyseniz diğer yolları deniyebilirsiniz kutu dediğiniz gibi şans olarak az ama elden gelen birşey yok :)

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.