lf4 çıkmıyooo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FeNeRLiYiK-[FB] tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet arkadaşlar 100 lerce anahtar alıyorum har hafta ama çıkmıyo çıkmıyo 6 tane lf4 var onlarda epsilonla kappadan çıktı neden kutularda bulamıyorum kaç anahtarda hangi haritada çıkıyo bu lf4 ler napmam lazım kapımı açayım yoksa cubide kasılıp anahtara devammı veya hangi kapıyı açayım nasıl bi yol izleyeyim arkadaşlar aegisim kalp elmas var

2. TheMaster

TheMaster User

Tamamiyle Şans İşidir :D
    Şansınız Kötü Demekki. Ben 25 LF4 üm.
    En Çok Pvp Haritalarında Çıkarttım.

3. takemyhard

takemyhard User

bende çözemedim bu işi...17 lvl oldum...acemiyüzbaşı oldum..arge 24 oldu...ama gemide daha birtane bile lf4 yok...iyimi???...

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

LF4 ün kutulardan çıkması tamamen şans işidir. Kapılardan çıkması da şans işidir. Ancak eğer kapılarda şansınız daha iyi olduğunu düşünüyorsanız kapı yapın derim size.

İyi forumlar...

Berke bunu beğendi.
  5. takemyhard

takemyhard User

evet iyi fikir 15 gemiye 16 irislere 8 pete 39tane kapı yaparsam ve hepsinde çıkarsa 2 yıl sonra kesin full lf4 olurum inşallah :)

Nefes bunu beğendi.
  6. Kapıda da %25 ihtimal var çıkması için. Bence çok az ama kutudan iyidir.

7. viper1903

viper1903 User

hafta başındaki x3 de 330 k uri çektin 990 uri yani vip+indirim yüzde 30 luk bi indirimm var 800 tane anahtar aldım 50 tanede kapılardan geldi 850 3 gün de 500 harcadım 3 lf4 çıktı 26 apis parcası 12 lf3 6 b2 kalkan moduller vb dün gece de apis parçalarım bitmemişte daha ama kutudan bitmişi çıktı 300 anahtarım kaldı zeus gününü bekliyorum

apis çıkana kadar bende pişman olmuştum anahtar aldığım için

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.