LF4-Geliştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TSUNAMI™ tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

merhaba arkadaşlar kafamı uzun süredir meşgul eden bir sorunla karşı karşıyayım sizlerinde fikrini almak istedim. :)
    22 lf4 , 10havoc'a sahibim ve diroitlerde 16.geliştirme seviyesinde . ilk başta Kappa kapısına heveslendim çünkü hem hercules hem lf4 şansı çok cazip geldi , fakat , 5 kappada eli boş dönünce rotayı değiştirip Alfa-Beta-Gamma kapılarına yöneldim . amacım Uridium'u biriktirip 15 adet LF4 ü 16.geliştirme seviyesine getirmekti , bu da yaklaşık 1.050.000 uridium ediyor(%30indirim ile).fakat bununda bir dezavantajı var o da var olan LF4ü geliştirmek yenisini bulmaktan daha zahmetli ve daha yüksek meblağ istiyor . şu anda 250.000 uridium biriktirdim . oyunda sadece palladium topluyorum ve kapıya basıyorum , ice meteroid ve ya çılgın cubikon olmadığı sürece 5-3'den çıkmıyorum . o_O
    peki siz olsanız bu durumda hangisini tercih ederdiniz ,
    şansınız döneceğini düşünerek Kappa yapmayı mı ?
    Uridium kasıp LF4 geliştirmeyi mi ?

beni biraz aydınlatırsanız sevinirim :oops:

2. Merhaba ,

Şansın ne zaman güleceği , iyi yada kötü olacağını bilemeyiz. Hiç umutsuz açayım gitsin dediğimiz kutudan LF-4 yada tasarım çıkabilirken çıksın diye canla başla açtığımızdan çıkmayabiliyor. Bence hem kutu ile hem kapı ile şansımızı denemeye devam etmeliyiz.

İyi forumlar.

3. Uridium kasıp LF4 geliştir .

Berke bunu beğendi.
  4. Berke

Berke User

Ben olsam uridium kasıp lf4 geliştirirdim. Kappadan eli boş dönmekte var :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.