Geri bildirim LF4 Geliştirmesi Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Görüşlerinizi Buraya Yazabilirsiniz.

2. "Tetrathrin – Galaksi Kapısı Haftalık Görevleri tamamlandığında kazanılır." günlük görevden geliyor yazacaktınız sanırım.

"
    • Tüm gelişmiş LF-4’ler, güncelleme sonrasında önceki LF-4'ün seviyesi fark etmeksizin temel seviyede olacak." burdan anlayacağımız gelişmiş lf4ler 0 level sayılacak. peki bu gelişmişleri montajda kullanabilecek miyiz yoksa çöpe mi atacağız.

3. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Galaksi kapısı haftalık görevlerinden doğrudur.Gelişmiş lf4 leri'de montajda kullanabileceksiniz.

İyi forumlar.

4. nur

nur User

Oyunda oyuncu kalmasın diye uğraşıyor gibisiniz. Bu yapılan yenilik delilik gibi bir şey o kadar çabalanıp yapılan ve çoğu arkadaş tarafından yapılmaya çalışılan ayrıca milyonlarda uridium harcadığımız LF-4'ler çöp sayılıyor öyle mi ? Biz oyun açığı kullananlar banlıyken oyun açığından faydalanmayanlara bir güzellik yapılıp etkinlik gelir diye düşünürken bu yapılan resmen ya parayı ver düdüğü çal (oda ne kadar para versen az gelir bu etkinliğe) yada bırak oyunu emeklerini çöpe at ve git der gibi olmuş tebrik ediyoruz sizi buradan.. Alkışlar Bigpoint'e..:mad:

5. yav ben dünyanın yaratığını kestim bifenom düşmüyor neye göre veriyor bunu bi açıklasın biri bana

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bifenonun hangi yaratıklardan düştüğüne buradan bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. ÇORBACI

ÇORBACI User

Fena bir yeniliğe benzemiyor ama genelde anlatılanlarla uygulananlar birbirini tutmuyor birde öğrenmek istediğim bizim 16 geliştirme yaptığımız lf4 lerin geliştirmeleri silindimi?

8. Gereksiz ve birçok oyuncuya oyunu bırakma sebebi olabilecek çok yanlış bir yenilik bu!:mad:

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hayır silinmiyor. Yeni lf4 leri yapmak için geminize takılı olmayan en düşük seviyedeki lf4 alınır.

İyi forumlar.

10. ABREK

ABREK User

Normal lf4 e göre çok daha kolay elde edilebilen kararsız lf4 çıkarılarak ilk nabız yoklaması yapıldı, bugün çıkanların haberi de çok önceden sızdırılarak asıl tepki yoklaması yapıldı. Millet gelsinde görelim ona göre derken gerekli tepkiyi göstermediğinden getirip bunları dayattılar bize. Tahmin ediyorum bu forumdaki yönetici ekibini pek umursamıyorlar, etkinlik başlamadan duyurusunu bile yapamadılar, ya da cesaret edemediler. Konu hakkındaki serzenişlerimizi bir başlık altında dile getirmeye çalıştık, kıyamet(hani şu a5 ebatında kağıt kadar imzası olan) efendi geldi itici bir işgüzarlıkla smile ını bırakıp konuyu kitledi.

Nasıl utanmazlık ve açlıkla ortaya atıldığı belli olmayan bir yeniliktir, yenilikler illaki olacaktır lakin insanları koyun yerine bu kadarda koymamak lazım. Bugün bin bir zahmete ve para dökerek yaptığımız işleri çöp yapacaksın, yarın da aynı aç ve soyguncu zihniyetle bunları geliştirilebilir hale getirirsin ki zaten sinyali vermişsin şimdilik geliştirilemiyor diye. Kardeşim bu nasıl bir açlıktır, hangi akılla gelişmiş lf4ümü gelişmemişle bir tutarsın, neden gelişmiş malzememi verip yenilerini en azından daha az uğraşla temin edemiyorum???

Şu yazdığımız tepkilerin geri bildirimini yapma yetkisi olupta adam gibi raporlamazsanız hepinize hakkımız haram olsun, gelip buraya bizim bir yetkimiz yok nakaratı sayıklamayın lütfen, bi zahmet taşın altına elinizi koyunda tepki görsünler.

*Soulfly* bunu beğendi.
  11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu geri bildirim konusu etkinlik hakkındaki istek ve şikeyetler için açılmıştır.

Konuyu ileteceğimizden endişeniz olmasın.

İyi forumlar.

12. Hasarlar artacak zaten hammerclav geliyor bu dahada kötü olacak umarım bu Aegis tasarımıdır...

13. Anladığım kadarıyla ılk ozel lf4 anca 20 gun sonra yapılabılecek bu nasıl bir saçmalık ya normal lf4 u 16 yapmak ındırım le vs 72 k ya gelıyo boyle yapmaya kalksan en az kapı ucretlerı felan 1 mılyon urıye yakın bedel cıkıyor +5 hasar ıcınde bu kadar para verecek varsa gülerim

Dostum okumadan bos bos cevap verme sen o 16 lf4 u 100 k ya yaparken yenı lf4 u yapmak 1 mılyondan fazla urıdıuma denk gelıyor neyın cöp olmasından bahsedıyorsun anlamıyorum ya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2017
  14. ÇORBACI

ÇORBACI User

35 lf4ü tekrar kutudan çıkartıp bide onu geliştirmeye uğraşamam sadece günlük ve haftalık görevleri oyunda yapacak birşeyler olsun diye yaparım.

15. maddlerin şekli ve şemali yok rasgele tıklayarak topluyorum auris düştümü görüyorsun fakat bunların düştüğünü gösteren şekil yok

bunu iletin lüftfen bir hatadır

1 lazer 2 tane 0 level lf4 istiyor :)gerisini sen hesap et

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2017
  16. İşe yaramaz kimse bunları fullemek le uğraşmaz
    1lf yaklasık 50 sandıkta 1 çıkıyor her sandık 1500 u 50x1500=75000 u
    35 tane lf4 lazım 35x75000=2.625.000
    birde her biri için 400 günlük dosya istiyor 1günlük dosya 300 u 400x300=120.000 u
    35 adet alacağı
    35x120.000=4.200.000
    4.200.000+2.625.000=6.825.000
    bide su istediği parcalar var onları hiç saymadım bi ton vakıt kaybıda orda gelecek
    ayrıyetten 3 çeşit var 1 çeşit almasan sadece DP ve PVP hasar vereni alsan bu rakamı 2 ile çarparsın oda 13.650.000
    ben daha gemide 1.000.000 u yu toplu goremedim
    Bide sonradan geliştirme getirirler bunlara ordanda basarız bi 5.000.000 u dan fazla
    bu demektirki bigpoint SOYGUNCU

17. Sampson

Sampson User

bu lf4 leri fullemeye çalışan arkadasların aklından şüphe duyarım bu saattten sonra :D bu kadar saçma birşey olamaz gerçekten aptal yerine koyuyolar sizde alnınızda yazılmış gibi yaparsanız harbiden ayıp yani

Duck▲ ve ABREK bunu beğendi.
  18. chatte bıraz yokladımda kımse ılgılenmıyo yeni lf4 lerle, bigpoint bizi sazan gibi atlarlar uri satışları artar sandı heralde ellerınde patlar bu lf4 ler ya gerı çekerler yada herkul havoc gibi kapılardan birine koyarlar yınede ilgi olmaz herkes oyununa bakıyo...

19. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

O kadar çok şey yazmaya gerek yok. 400 Arge dosyası, yok 10 tane ondan düşüyor 2 tane bundan düşüyor. Yok gelişmiş LF4 gelişmemiş olucak ve şimdilik bunlar gelişmiyor ( yazar burada ileride size geliştirilebilir açıp daha fazla ... demek istemiş ).

Arkadaşlar bunlar max. 217 vuruyor. 16 Lv LF4 ise 216 vuruyor. Gidin LF4 leri geliştirin. Ama şimdi herkes böyle yapacağı için ne yapacaklar biliyo musunuz? Herkes normal LF4 ile devam ederken, bunlar 1 fark var diye değiştirmiyor LF4 leri geliştirmeye açalım diyeceller. Hop yine mağdur veya .. len biz olacağız.. Birde yazmış şimdilik geliştirmeye açık değildir. 1 Vuruş için millet yönelmeyecek sonra bi açacaksınız hop bitti. Yazıklar olsun. RE - ZA - LET !

20. Eneheheheheh uzun zamandir bu yeniligi bekliyordum gelistirme tam bir para tuzagi bu yuzden lf4lere hic dokunmadim simdi bedavaya upgrade yapacam sizde yakarin durun kafayi kullaydiniz bu oyun firimasinin ne yapacagini 10 senedir kestiremeyecek kadar kör olduysaniz bir sey diyemem :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş