Geri bildirim LF4 Geliştirmesi Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Görevler yuzunden biraz problemli fakat buna bir duzenleme gelecektir.

Basta bu gorevlerin miktarini bilmiyordum ve sadece 1 gorev alabiliyoruz bundan dolayi cabuk biter dedim.

Fakat yinede vaz gecmedim 2 hafta sonra baslayacam.

2. yan yattı çamura battı :p:p:p hani bize beyninizi kullanın diyodun ilk başlarda biz kullandık sıra sende :D:D

3. Yeni gelen güncellemeyle dediğime çıktı ama ;)

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Arkadaşlar unutmayın oyundaki olaylar oyunculara göre gerçekleşir. Oyunda kimse şikayet etmeseydi bu yeni gelen paket gelmezdi. Sizin isteğiniz 3 - 5 hammdde miydi? Kimse yapmazsa biraz daha indirim yapıcaklar. Hemen 2 hammdde verdiler diye yapmaya başlamayın..

Darion26 bunu beğendi.
  5. 2 ay sonra birleştirden çıkar kutulara veya kapıya girer aha buraya yazıyom 9 yıllık tecrübe var burda...
    boşa hammadde günlük dosyası harcamayın normal oyununuza devam edin ya kutuya,ya kapıya koycaklar...

6. Arastirma dodyasi olayi kalkmis ;)

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,
    Nereden gördünüz lgf kalkmış diye:)
    İyi forumlar.

8. nasıl bir güncelleme geldi orasını anlıyamadık değişen ne oldu peki.

9. Kapilardan artik 3 madende dusmeye basladi + montajda lgf olayi kaldirilmis

10. romentus

romentus User

Emin misin? şimdi girdim görev yaptım lf-4 hala 400 dosya istiyor! Bendeki maden sayıları 40/160 82/300 250/350 civarı yaklaşık 2 hafta sonra ilk lf-4ü alabiliceğim sanırım :)

11. Almayın kesın degişiklik olacak yine sabredin :D

12. İlginc lgf gozukmuyor bende.

13. bu geliştirmelerin çok uzun süreceğini hesaplamış yazmışsınız ama türkiye 1 oyuncularından bir tanesinde 17 tane var kendisi gösterdi nasıl yapmış olabilir acaba imkansız değilmi yada 2. sırada olduğu için onların bir ayrıcalığımı var ????

14. ÇORBACI

ÇORBACI User

tr1 serverinden herşey beklenir 7/24 kapı açıp yaratık kestiyse yapmıştır belki.

15. romentus

romentus User

Açık kullanmadan yapması imkansız. Supporta bildirmelisin!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Şöyle bir hesap yapalım.
    Lf-4 için sürekli kappa (kronos veya delta yapmaktan daha kolay ve mantıklı) yaptığını varsayalım.
    100 kappa 15 (%15 düşme şansı) maden paketi bıraksa.
    Bu 15 maden paketinden ancak 1 tanesi (%5 düşme şansı) kyhlon denen haftalık görevden elde edilebilen maden olacaktır.
    1 lf-4 için 160 kyhlon gerekiyor:
    2 haftalık görevden 80 tane kyhlon toplamış olsa
    Sadece 80 tane kyhlon madeni için yapması gereken kappa miktarı 80x100=8000 kappa
    bu sayıda tr1de kappa yapan var mı tabiki yok
    en fazla kappa yapan dahi 700 tane yapmış o da kaç sene de yapmıştır siz düşünün.
    Bir de kyhlondan ayrı olarak 300 tane günlük görevinden düşen maden de var onu hesaplamaya gerek duymuyorum:cool:

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Her kim olursa olsun elinizdeki bilgilerle lütfen supporta yazıp inceleme talep ediniz.

Kimsenin ayrıcalığı yoktur.

Son güncelleme ile kapılardan düşme oranı arttırılmıştır ancak onun hesabını,karşılaştırmasını support daha iyi yapabilir.

Montaj kısmında gereken malzemelerde çubuğu biraz aşağı kaydırınız,göreceksiniz:)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Mart 2017
  17. ÇORBACI

ÇORBACI User

Hiç hesaplamadım 1 lf4 için kaç maden gerekiyor nasıl yapılıyor umurumdada değil ama şimdiden bazı oyuncular 10 küsür tane yaptıysa bi açık bulup yapmıştır o açığıda klandakilerle paylaşır yakında çoğu elit oyuncuda bu silahlar olur normal kasılmaya çalışan yıllarca yapacam diye uğraşır bugla açıkla yapanlar 1 ayda yapar cezada almazlar alsalarda rsb bugunu kullananlar gibi göstermelik birşeyler verirler

18. Sırf şu kendini akıllı sakan D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R adlı kullanıcıya yorum yapmak için foruma girdim.

Kendini çok mu zeki sanıyorsun sen o_O Yaptığı yorumlara bak hele yüz tane yorum atmış.Sanki herkesin lazeri çöp oldu da kendisi bir karlı çıktı bu işten.

Konuya yorumum ise berbat bir güncelleme.Zaten devamlı olan birşey gerçi bu.Siz lf3 dizmek için uğraşırsınız önünüze lf4 sürerler.Onları dizersiniz bu sefer lf5 çıkar, 6 ,7 ,8 diye gider ki oyuna para akışı sağlansın.

Ben sadece oyunu vakit geçirmek için oynuyorum.Oyunda bir yerlere geleyim çok güçlü olayım diye derdim yok ama yeni oyuncuların kendi haritalarında sürekli kesilmeleri saçmalık.

Buna sınır getirin mesela : Belli bir seviye farkı olan oyuncular birbirine saldıramasın.Mesela 10 levele kadar o oyuncuya hiçbir düşman oyuncu saldıramaz.

Yeni oyunculara kapıları iyice kapadınız.Adamlar fullenmişler gelip ilk haritalarda acemi pilotlara tek atacak kadar işsizliğe düşmüşler.Yeni oyuncuların en az 3 harita boyunca güvenli bir şekilde oynayabilmesi lazım ki gelişsinler.

Hep ileriye hep ileriye biraz arkadakilere ve yenileri düşünün.Ayrıca sürekli olarak hasarın artmasına yönelik güncelleme yapmayın.Bu yapılan güncellemeler oyunculara yine aylarını harcatacak olduğu için hiç sevilmeyecek.Yeni silah getirip eskileri çöp ettirmek yerine yeni bir evren veya harita ve görevler getirin.Yeni kapı yeni tasarımlar getirin.

Silahlar bu yönde gelişiyorsa kalkanlara da güncelleme getirin.

Tamam mı :cool:

Son düzenlenen: 5 Mart 2017
  19. ABREK

ABREK User

Tüh ayıp oldu forumun akıl küpüne laf etmişsin; adam daha duyuruyu adam akıllı okumadan düştü buraya, her mesajın altına özetle şunları yazdı; ben şöyle akıllı davrandım, ben böyle zekiyim, benim dediklerim oldu, ben çok akıllı davrandım, ben ben ben benim benim işte ben ben ben vs. her cümlenin sonunda sırıta sırıta. Yemin ederim şuraya yazasım kalmadı artık. Oysaki yarım yamalak okuduklarını anlamamıştı bile. Bir aya deli gibi kasacam dedi, fulleyemesemde baya lf4 yapacam dedi, sonra iki aya çıktı, daha sonra neyseki modun biri bu bir etkinlik değil kalıcı felan dedi de tam anlamasada olayı sesi biraz kesildi. Buradaki birçok arkadaştan maalesef yaşlı biri olarak sürekli sadece kendinden bahsedip yetmezmiş gibi kendini akıllı sayanlardan uzak durulması gerektiği diğer arkadaşlara ve malum arkadaşa naçizane tavsiyemdir. Becerebiliyorsanız kendinizi övmek yerine yaptıklarınızla ve konuştuklarınızla aklınızı ortaya koyun ki sonrasında övgü kendiliğinden gelir. Lütfen kendi kendinizi övmeyin, övgüyü hakedin. Yoksa yukarıda birçok örnekte görüldüğü gibi fasulye ve kendini nimetten sayma durumları sıklıkla yaşanabilir.

Yeri gelmişken hoşgürünüze sığınırak biraz daha uzatayım; Bu dinlemeden sürekli kendinden bahsetme durumlarının karşı cinsle olan kısmı vardır ki o daha da içler acısı, karşınızdaki/karşınızdakilere konuşma fırsatı verinki diyalog olsun, adam yerine koyduğunuzu dinlediğinizi hissettirin. Ben, ben, ben, benim, benimki vs. diye arızaya bağlarsanız üç vakte kadar zıpawn diye tekmeyi yiyip asosyalliğin tadını çıkarırsınız. Hee baktınız kaave söylediğiniz arkadaş bu muameleyi size yapıyor, orayı derhal terk edin. O varlıkla da zaruretler dışında görüşmeyin.

Şimdi bu lf4ler konusunda baştan beri çok tepkiliyim daha önceki mesajları okuyan arkadaşlar varsa bilirler. Yukarıda belirttiğim sebepten ötürü epeydir yazmıyordum. Bir keresinde yazdığım gibi bu alıştırma sürecinin kararsız lf4lerle başlayıp son çıkan ve şimdilik çok zor elde edilebilen üçlemeyle devam ettiği ortada. Öyle birden bire yeniler kolay elde edilebilir olsaydı arkadaşlarımla beraber oyunu bırakmıştık bile. Bazıları girmiyor artık bu arada. Bu kan kaybının genele yansıması elbette korkunç olacaktı ki bunu elbette bp tahmin edebiliyor. Geçen gün başlayan kapılardan taş paketi düşme durumları herkesin tahmin edeceği üzere geliştirilecek değiştirilecek vs. tepki sesleri azaldığında da parayı veren düdüğü çalar paketleri çıkacaktır. Şöyle böyle derken geliştirdiğimiz lf4lerin telafisinin unutturulacağı süreçte ilerliyoruz. Arkadaşlarımla beraber ortak kanımız oyunun sürekli daha çok para koparmak için kendini baltaladığı yönünde.

Zahmet edip okuyan arkadaşlara teşekkür eder, mümkünse kapılara sıkışıp kalmadığımız bol eğlenceli oyunlar dilerim. Bir de bol oyunculu, bol savaşlı dolu haritalar dilerim. Her yıl nadasa bırakılmazki, haritalar tarlaya dönüyor.

Son düzenlenen: 5 Mart 2017
  20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Birbirimizle aynı fikirde olmayabiliriz,karşımızdakinin fikirlerini beğenmiyor olabiliriz ancak lütfen hakaret boyutuna ulaştırmadan sakin ve seviyeli şekilde fikirlerimizi ifade edelim.Buna dikkat edersek sevinirim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş