Geri bildirim LF4 Geliştirmesi Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 23 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Üşenmeden okursanız sevinirim uzun ama detaylı bir açıklama oldu oyunun ve gidişatı hakkında ve neden böyle olduğunada deyindim.

Simdi sunu diyecegim siz benim gercekten ciddi olduguma inandiniz mi ? :D Sizle kac gundur makara geciyorum adamlar ciddiye almislar birde :D Sadece basit bir sakaydi bu kadar laf etmenize gerek yoktu bana :)

Simdi aslinda yeni LF-4 lerin gelmesine bende karsiyim cunku hasarlar zaten yuksek dahada artacak ,he PVE icin kabulum fakat pvp icin olmamaliydi 350 k dp 600 k kalkana tek atan adamlarla karsilastim yani.

Simdi ne diyim bi anama sovmediginiz kalmis. :) Kac gun guldum varya siz hareketlerimi dusuncelerimi bilseydiniz zaten buna karsi olduğumu anlarsiniz :)yorumlara bakinca hala guluyorum adamlar ciddiye almis ya :D Hic mi anlamadiniz ?

Şimdi bakın bu LF-4'leri fullemenin başından beri zor olacağını biliyordum sadece tepkinizi ölçtüm yakın zamanda bunlara indirimler gelecektir.

Bazıları diyor ki işte yok fulleyemedi yok baktı zorluğu anladı yok işte sesi çıkmadı felan özetleyecek olursam;

1) Bu aralar sadece haftada 1 kere oynuyorum bu oyunu.

2) Özel hayatımda ki işlerin yoğunluğundan dolayı oyunda olamıyorum.

3) Açıklamaları başından beri okudum sadece yukarıda belirttiğim gibi nabız yokladım tepkileri ne olacak diye.

Bu arada;

Oyuna yeni 175 milyon canında bir yaratık geleceği yeni haritaların , kalkanların ve roket atarların geleceği söylenmekte ve ayrıca pvp haritaları , x3 haritaları ve 5-1 kaldırlacakmış.

Ayrıca

Cerrah , Pusat , Tartarus geldiği günden beri gelmemesi taraftarıydım halada öyleyim oyunda denge bırakılmadı maalesef yeni LF-4'lerde uçurumu dahada artıracak bunun farkındayım.

Şimdi şunuda değinmesem olmaz;

Oyun geliştiriciler bunları piyasaya sürdümü ? Sürdü , şimdi ben fullemeyecem bunları istemiyorum eski LF-4'lerden devam edecem diyen sadece kendini kandırır. İlla ki herkes bunları sonunda fulleyecek çünkü alanları görenler zayıf kalmak istemeyecekler.

Yani ne kadar söylesenizde boş takmıyorlar ki bizi neyin kafasındasınız ?

Hammerclaw gelecek o dahada beter yapacak. Bazı arkadaşlar bu yeni LF-4'ler gelmesin ama hammerclaw gelsin diyor ne komik değil mi ? :D

Birde dengeden bahsederler :D

Siz ilk önce denge istiyor musunuz ? Onu bir söyleyin sonra neyin gelmesi gerektiğini tartışırız ;)

Sonuç olarak halk ne görmek isterse onu izler sizde aşırı güçlenmek istemiyor musunuz ? Alın birbirinize tek atın diyor almanlar.

Siz bu tür yenilikleri destekledikçe çook fazla beteri gelecek demedi demeyin. Oyuna burgu , halka ve çark gelmeden önce savaşların daha uzun sürdüğünü hatırlatmak isterim.

Cerraha , pusata ve tartarusa evet dediniz geliştiricilerede çok güzel bir alan oluşturdunuz bunların gelmesinin en büyük sorumlusuda sizlersiniz yani şimdi gelipde yok dodge viper LF-4 leri destekliyor diyede forumda yaygara çıkarmayın.

Ooo çok güzel gemi bak çok hızlı kimse kesemeyecek beni zihniyetiyle bunları aldınız geliştiricilerde bunlara yönelik yani benim tabirimle tek atmaya yönelik yeniliklerle yeni şeyler çıkarmaya başladı ;)

Bunların gelmesinin sorumluları sizlersiniz ben gelmesin dediğimde bana demediğinizi bırakmamıştınız alın şimdi mutlu mesut kullanın ben yine her zaman dediğimi diyeceğim bunun olacağını sizlere YILLAR ÖNCE belirttim tabi siz bana inanmadınız :D

Neyse kendi kanınızda mutlu mesut boğulun ben yinede mutluyum sonuçta en azından haklıyım diyebileceğim :)

Şimdide kalkanların geliştirmelerini bıraktım çünkü buna geliştirme yapsam yine boş olacak çünkü yeni gelenlerin absorbesi daha fazla olacak.

Sizlere tam 4 sene önce demedim mi ? LF-5 ve BO-3 tipinde malzemeler gelecek dedim tabi o zaman ne dediniz ?

"Dodge git ne içtiysen banada ondan getir"

"Ahahaha ne diyor lan bu ?!"

"Kardeş südünü iç"

Dediklerimin hepsi çıkıyor yine söylüyorum BUNLARIN GELMESİNİN TEK SORUMLUSU SİZLERSİNİZ ! Şimdide yalvarmayın.

Adamlar fiyatları neden yükseltiyor sanıyorsunuz ? Dünyanın bugu kullanıldı adamlar o kazanç açığını kuru yaş fark etmeksizin acı acı herkesin cebinden söke söke böyle aldılar almayada devam edecekler taa ki oyuncu ve yönetim uzlaşmaya giderse bitecektir.

Yeni LOW bugu , Seprom bugu , ve Yeni LF-4 bugu çoktan çıktı bazıları bunu öğrenmek için ts ts dolaşıyor buradada vardır şimdi.

Siz düzgünce oynadınız mı bu oyunu yıllardır ben düzgün oynadım gemimde ne mixer kullandım nede aimbot nede ölümsüzlik hilesi nede PROXİUM bugu ! Hiç birini kullanmadım !

Tabi tek atacam derdinden sizler yıllarca kullanılmayacak hile hurdayı oyunda kullandınız ama dodge a gelince çamuru atmayı ihmal etmediniz ne diyeyim çamur atan sonunda kendi çamurunda saplanır kalır.

Bu dediklerim geneldir yani sırf alıntı yaptıklarıma demiyorum.

Hadi selametle :)

Dodge viper :)

org2BordoGüç bunu beğendi.
  2. oyunu bırakmıyorum ama ne vip ne de uri alıcam oyunda köklü bir değişiklik olacağı kesin. değişiklikler olana kadar uri kasıp gemide bekliticem ne zaman köklü bir değişiklik olursa ona göre uriyi harcarım. şuan oyuna herhangi bir yatırım yapmanın mantığı yok. Bir de yeni lf-4 için lgf kaldırıldı diye yazanlar olmuş bende birliştirmede lgf istemeye devam ediyor.

3. Bende onu gördüm şimdi kardeş onu yazan benim gözden kaçmış.

Şimdi şunu belirteyim vip çeksende çekmesende bir şey değişmeyecek adamlar dahada sıkacaklar ipleri :D

Bizden bir heyet oluşturulup bu yöneticilerle irtibata geçmesi gerekli anca böyle düzelir.

Diğer ülkelerin forumlarındada etkin halde olmalıyız.

BS.Pegasus bunu beğendi.
  4. Şu an bu oyuna o emeği kimse vermez .Emek vermeye değecek oyuncu kalmadı. gidebildiğimiz yere kadar gidicez, olmadı bir yerde hepimiz bırakıcaz. Zaten oyunda köklü değilşiklik olunca ya tekrardan daha iyi yerlere gelecek ya da köklü bitecek. Bize düşen görev beklemek deriö :)

5. Bazılarımızın inadını anlamak gerçekten çok güç maalesef ki çamur atmak için inanılmaz derece çaba gösteriyorlar.

Bu kadar yüzsüzlük olmaz...

Gözümde bu arkadaşlar şunlardan ibaret;

Klavye komandoluğunda başarılar dilerim arkadaşlara...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2017
  6. elektro

elektro User

ben sadece düşüncenin yanlış olduğunu ilerde bunlarında değişebileceğini kimsenin yanlış bişey yapmadığını sana göstermek istemiştim yoksa sana çamur atmak babında hiç düşüncem olmadı sizleri ve bu oyunu sevmesem bu foruma gelmem yinede yanlış anlaşıldıysam özür :)

JUPlTER bunu beğendi.
  7. Saolasın kardeşte yani asıl hesabım bannlı şu an burada yazmakta çok sıkıntı oluyor.

Ben yıllardır burada savaşını veriyorum bu dengesiz geliştirmelerin oyuna gelmemesi için destek bulamıyorum üstüne böyle arkadaşlar tarafından çamur atılıyor üstüme.

Bir anama sövmedikleri kalmış adam özelimden girmiş hayatımdan çıkmış yani (sözüm abrek'e)

Alt tarafı şaka yani hadi forumda aktif bir üye olmasam tamam diyecem tanımıyorlar ama aktifim yani baya aktifim hadi istisnalar olabilir ama forumu sürekli takip edipde bu tür şeyler söyleyen inanlardan şüphe duyarım.

Ben senelerdir böyle şeylere karşıyım ama sesimi duyan yok.

8. elektro

elektro User

burası hepimizin toplanıp bilgi paylaşımı yaptığımız sorunlarımızı paylaştığımız bi forum ama tartışma yapıp sorunları büyütmemeliyiz sadece katılıyorum veya katılmıyorum demek yeterli bence belliki abrek arkadışımızız bu konuda baya içerlemiş haklı olduğu yerlerde var hani :) ama birbirimizi kırmaya gerek yok sende haklısın

9. Yeni güncelleme ile kapılardan düştüğü idda ediliyor düşüren varmı yoksa herkes benim gibi okadar kapı yapıp hiç düşürmedi mi ?

10. haklsıın o kadar kapı yaptım hiç düştüğünü görmedim 4 kappa yaptım pazar yine boş

11. İşte bahsettiğimiz olay bu kandırılıyoruz. Bizim onlara değil onların bizim yatırdığımız paraya ihtiyacı var

12. Hazır UBA etkinliği varken Uba bugu kullanmak lazım :D:p

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bugsuz bir uba için elele :)

14. Karşıma benden kat kat düşük birinin çıkmasını gördünüz umarım:)

JUPlTER bunu beğendi.
  15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu gibi durumlarda video çekerek supporta yollayınız,nasıl yaptıklarını izah ediniz çözüme faydası olur.

Bu yeni paketlerde eklendiğinden uba'nın adilce yapılması hepimiz için önemli:)

İyi forumlar.

16. Bu sezon öyle geçmeyecek gibi :D

romentus bunu beğendi.
  17. Kebirifai

Kebirifai User

Selam Arkadaşlar
    Şu gelinen duruma inanamıyorum .Yeni oyuna başlayan birisinin halini düşündükçe bu darkorbit yöneticileri hiç sormuyor mu kendilerine bu iş nasıl olacak bir gemiyi fullemek ne kadar maliyet gerektiriyor? Arkadaş serverleri gezin bakın görün oyuncu var mı yok mu ? Oyun bana göre böyle giderse bitme noktasına gelir.Elbette oyun kendini yenilesin gelişsin ama bu şekilde oyuncuları hiçe sayarak değil.Şöyle bir yorumlara bakıyorumda gelen her şeyden etkinlik olsun,oyuna kalıcı yenilik olsun hiç kimse memnun değil okumuyormusunuz kardeşim? Neredeyse %90 oyuncular eski günleri yad edip duruyor.Bu işe bir çözüm bulmassanız ki eleştiriler kulağınıza girmiyor.Ne diyelim gittiği yere kadar.....

Darkorbit tükürdüğünü yalamaz buda kalıcı kardeşim.Bu is nereye gidecek merak ediyorum.Kimseyi dinlemiyor adamlar yaptıkları yeniliği beğenen bir tane oyuncu var mı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2017
  18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tüm mesajları okuyoruz ,şikayetleri linkleri ile birlikte raporluyoruz endişeniz olmasın.

Sizlerden gelen bildirimlerle daha iyisini yapmak için tüm ekip mücadele veriyor,seçenekler üretiyor.

Eleştirmekle birlikte çözüm önerileri de sunarsanız daha sağlıklı iletişim olacaktır.

İyi forumlar.

19. floppy43

floppy43 User

çok abartmışlar yaa bu kadar olayı büyütmelerine yada abartmalarına gerek yok normal 1 tane lf4 karşılığında yeni çıkan lf4 lerden versinler o kadar abartmaya gerek yok yani kısacası cılkını çıkarmışlar yada 2 tane normal lf4 karşılığında yeni çıkan lf4 lerden versinler daha kolay olur kim o kadar şeyle uğraşır ki ? hele bi bakın ki uğraşan var mı varsada bunun için kafayı yemesi lazım birşeyi çıkardığınız zaman abartmayın bezdirmeyin yoksa bir anlamı bir değeri kalmıyor

birde üstüne üstelik 750 tanede araştırma dosyası istiyor ben o kadar araştırma dosyasını hayatta verir miyim ? ona vereceğime MAYIN ARGESİ yaparım ondan hayırlı mayın argesi birde mızrak uçuş düzeniyle mayın dizdiğin zaman adamın üzerinden 300 BİN küsür hasar çıkıyor onları yapacağıma mayın argesi yaparım daha hayırlı olur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Mart 2017
    WolfWar bunu beğendi.
  20. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Son 2 yıldır hiç bir yeniliği beğenmediğim gibi buda maalesef saçma ve para kazanmaya yönelik bir çalışma olmuş.

Nede olsa B$GPO$NT değil mi şirketin adı. Ne olsa bekenir. Maalesef düzenleme lazım. Chatte daha 100 lerce Normal LF4 lerini fulleyemeyen insanlar varken, birde bunlar çıktı. Anlıyorum oyunun para kazanması lazım ama bizler hayır kurumu değiliz karşılığını almadığımız bir şeye asla para yatırmayız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş