LF4 Günü Teknik Değişim..!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

2 x LF4 günü olsun mu ?

1. Evet

85,3%
  2. Hayır

14,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Milyonlarca uriye ilk sayfadaki arkadaş gibi 3 lf4 mantıklımı ??

2. 44 epsilon +1000 anahtar= 35 lf4 .milyonlar derken 1 mil uri ise şanssız derim .10 mil uridenmi bahsediyor:?? 3 kuruşa yok öle 5 köfte

3. Bu oyunda şanslı olan bi tek sen değilsin kardeşim. 2000 kutudan 0 çekenide biliyorum merak etme.

4. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Hesaplarsak atıyorum 100 kutudan normal bir günde 5 tane lf4 çıktığını düşünelim.2 kat şans lf4 gününde ise bunun 7 olduğunu düşünelim. Sizin söylediğiniz gibi bir etkinlik olursa normalde gelen 7 lf4 14 lf4 e dönecek. Eski lf4 gününe oranla 4 lf4 fazla kazanmış olacaksınız.Sizin yazdığınız etkinlik tüm oyuncular açısından iyi olacağa benziyor ancak gerçekleştirilmesi zor bir fikir gibi gözüküyor...Yine de gerekli ilgi ve yorumu alırsa ilgili birimlere iletilir.

Keyifli forumlar

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  5. Hayır modum öyle değil. Sizin dediginiz gibi normal bir günde en fazla 100 kutudan 3 LF4 çıkar EN FAZLA. 2 Kat lf4 gününde ise bu sayı 5 e çıkar. Ama benim söyledigim etkinlik hem ihtimali hem de sayıyı artırmıcak. Sadece sayıyı artıracak. Yani normal bir gün gibi o da kaç = 3 lf4 3x2 = 6 lf4 yoksa dediginiz gibi olursa lf4 fulleyenlere haksızlık olur :)

6. sizi bilmiyorum ama bana lf4 günü 25 gamiette bir çıkıyor diğer günler hiç çıkmıyor

7. Sen öyle diyorsan öyledir canım kardeşim ;) Ama senin konunun 8 hayır benim konumun ise 26 evet oyu aldıgına dikkat edelim lütfen :)

yusufersin bunu beğendi.
  8. cok mantıklıda 2kat fazla lf4 verırse busefer çıkma olasılığını 2 kat dusuruler kas yapalım derken goz cıkarırız

9. benim konumla alakası yok zaten o fikirde benim değildi ama sen fikirlere karşı saygın olmadığı için Gereksiz yazarsan bakalım aynısı sana yapılırsa nasıl olacak
    konunu yarıştırmak istiyorsan yarıştıralım

Son düzenlenen: 14 Haziran 2014
  10. DraydiBoy

DraydiBoy User

sonuna kadar arkandayım !

11. Destekliyorum kardeşim

12. Destek .......güncel.........

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Haziran 2014
  13. Kesinlikle EVETTT !!! Çünki ben lf4 gününe inanmadığım biri olarak darkorbitin bizi aldatması olanaksız bi durum bu oyum +++

14. Sağol kardeşim destegin için haydi beyler evet oyu nu 100 yapmamız lazım !

15. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

lf4 lerini fulliyenlere haksızlık olur derim, adamlar 1 lf4 için belki yüzlerce kutu açmıştır siz burda 1 kutudan 2 tane lf4 çıksın diyorsunuz bence kesinlikle olmamalı bunu en baştan yapsalardı birşey demezdim ama birçok kullanıcı şuan lf4lerini fullemiş durumda şimdi kalkıpta bunu yapsalar onlara haksızlık olmuyacakmı ??
    NOT:1 lf4 üm tek var ona rağmen oyum olumsuz

___________CAN bunu beğendi.
  16. güncel.......

50 evet. Güncel. Adminim gerekli yerlere iletirmisiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Haziran 2014
  17. Hidrata

Hidrata User

konu güzelde kardeş sen mantığı çok yanlış anlamışsın :D aslında 2kat artıyor şans ama o gün normalden daha fazla kutu açınca normla bir günmüş gibi geliyor ilk bir saatte çıkardın çıkardın yoksa ugrasma derim ;)

18. İşte o yüzden bende böyle birşey olsun istiyorum. Bulan tam bulsun :) Asıl sen konuyu yanlış anlamışsın :D

19. Gözünde fazla büyütüyorsun. Her havocu full olan full lf4 değil. Bizim serverde tonla full havoc var çoğunun 15 den fazla lf4 ü yok. Konuya gelirsek neden olmasın arkadaşların gelişimine katkısı olur +1

Gülüp geçmeyin arkadaş haklı kutuların içeriğini görebilen oyuncular var. En iyi örneği TR3 ün eski BELA klanı 30 anahtarda 30 LF4 çıkaranlar tanıyorum, TR3 te olmasa bile

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Haziran 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.