LF4 Günü Teknik Değişim..!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

2 x LF4 günü olsun mu ?

1. Evet

85,3%
  2. Hayır

14,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. coder545

coder545 User

tr3 teyim bende , adama zeusu kac kutuda buldun dedim 1 kutuda buldum kutu icini gosteren program vardi dedi ama kapandi simdi onlar. bi yenilik olunca saglam klanda olan yasiyo, tum hile ve buglar bu adamlarda.klan vergi bugu seprom bugu kutu hilesi bunlarin hepsinden saglam klanlar yararlandi aninda fullendiler.

2. Kullandığını burada açıklayanlar bann yiyor haberin ola...

3. haklısın kardeşim tamamen haklısın bot u bende kullansaydım smdı 10tane en az 10 tane lf4 um olrdu ha smdı kullanmadım hiç hemde ne oldu ? onene gelen kesiyor bizi adam gibi kasılamıyorzda oyunun buna bir el atması lazm artk bune ya son yıllarda oyunu batırdılar artık hiç bi zevk alınmıyor oyundan neymiş gemi tamiri ücretsizmiş basta 500 urimizi keserek zaten büyük bi hata yaptılar oyundan bıkıyorm bu gidişle bırakıcam ama emeğimizede yazık paramız yokki adam gibi gidip uri çekelim yok işte yok parası olmayana da az baksn bu oyun artk yeter etti herbişeyi paraya döktüler resmen diyorlarki para yatırmayan oyundan .......... olsun gitsin ve yenilikler getiriceklermiş çoğu yalan sadece DAHA ÇOK URİ HARCATMANIN YOLLARI
    GoliAvcısı53 e destekk!!!

4. Evet en son lf4 gününde yaşadım bunu bence direkt x2 Lf4 vermeli.

5. valla lf4 için kutu açan biri değilim ama uğraşanlarında hakkı yenmemeli.+1

6. ***cmst***

***cmst*** User

Valla ben LF 4 için ugrasıyorım 350k uri harcadım kutulara ama şimdiye kadar bir tane bulamadım bu fikri destekliyorum

7. modum sizlerde destek olsanız hiç fena olmaz...

8. Bence bu daha mantıklı 1 yada 2 tane zaten çıkıyor Böle olursa 4 tane almış oluruz Hemde 2 kat lf-4 şansından dah güzel bir lf-4 etkinliği olur bu

9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Fikir güzel ancak daha önceden bu tür para yatırarak lf4 almış kişilere haksızlık olur diye düşünüyorum.Ayrıca ilk mesajınızda bizlerin bilemeyeceği yerlere deyinmişsiniz.Kıytırık vs vs hakaretler içeriyor.Onları silmelisiniz.

İyi forumlar

Güneyyy bunu beğendi.
  10. Güzel fikir dediklerine kesinlikle katılıyorum.

11. katılıyorum lf4 gününde 100 kutu aldım 70 ini açtım birşey çıkmadı ertesi gün rastgele 1 tane çıktı

100 kutuda 5 yada 7 lf4 iyimisiniz siz modum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2014
  12. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Ben iyiyim siz kendinizi düşünün :) Bakın orada ne demişim:

Keyifli forumlar

13. zeus gününde 130 kutu açacam sizin dediğiniz lf4 çıkarsa sizden özür diliyeceğim

14. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;
    Anlamak istemiyorsunuz sanırım ben orada varsayımdan bahsettim siz ciddiye alıyorsunuz :)

Keyifli forumlar

15. ben sizin dediğiniz ihtimali sevdim modum :D

16. BN sadece 5 kutuda 1 lf4 çıkardım sans isi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.