LF4 İçin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sa gemi goli 8 iris+apis full havoc full lf3 full kalkan full hız fucll cpu 3 LF4 var. 27 argeyim kalp uçuş düzeni var. İrisler 2 si 16 diğerleri 10 level şimdi ben lf4 için neler yapmalıyım lf4 sayım biraz az galiba bu gemiye göre kappamı zetamı (verdigi uri ve kutu yüzünden) yoksa epsilonmu ....gelen urilerle geliştirme yapıcam. Bu arada 2 kappa yaptım birinden güçlendirici diğerinden de (dün) lf4 çıktı

2. Daimond

Daimond User

Lf4 için bir görev var ilk önce onu yaptınmı bilmiyorum onu yapmanı öneririm, kapı olarak ise kappa yapmanı tavsiye ederim hercules şansıda doğar diye düşünüyorum.

3. LF 4 görevini yapınca veriyor mu LF 4 ü?

Bilen var mı?

4. Mαтαdor

Mαтαdor User

Vermiyor kardeşim süs olsun diye yazmışlar oraya lf4 ü.

Konuya gelirsek kappaya devam derim hem lf4 hemde hercules yönünde artın olur. Geliştirmeyide en kısa zamanda bitir.

5. LF4 görevini yaparımda uber tallon ve citadel kesme görevleri var onları nasıl yapıcam bilmioyrum :D başka önerisi olan... Bu arada diroidleri 16 geliştirsem etkisi olurmu gözle görülür biçimde hasar ve kalkan yoksa laf olsun diyemi geliştircem :D

6. llRuLinqll

llRuLinqll User

LF-4 veren Görev Hangisi _?

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

17. seviye görevlerini yaparak en son olan görevi yaptığınızda zaten 18. seviye görevlerine geçiyor. LF-4 veren görevden önceki 17. seviye görevlerini yapmanız gerekiyor.

KIYAMET Smodumdan alıntıdır kendisine teşekür ediyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.