Lf4 için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve selenburak tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selenburak

selenburak User

Lf4 için kutu açmak mı epsilon yapmak mı daha mantıklı? Kutudan artık çok az ihtimalle çıkıyo diyorlar tabi epsilondan da çok az çıkıyo ama bi epsilon yaklaşık 120k uri kutuda ise kaç tane çıkacağı belli değil ben alırım 600 tane hiç bi şey çıkmaz şanssızım biraz bu konuda epsilondan da çıkmaz ama hangisi daha mantıklı

2. Bence epsilon /uriyle açmıyorsan) bin basar.

3. selenburak

selenburak User

uriyle açacaksak

4. Bilemiyorum. 50 kutudan 2 lf4 çıkabilirde 300 kutu boş çıkabilirde...

5. selenburak

selenburak User

ki bana 300 değil 600 den bile boş çıkçak

6. 4 kutu açtım lf4 buldum bu işler şans işi hiç belli olmaz çıkacağı varsa çıkar uri ile epsilon açma kutu aç bol bol pala topla onlada epsilon yap :)

7. selenburak

selenburak User

ya palladium toplamak da bi süre sonra sıkıyo insanı toplamaktan oyunu oynayamıyom

8. sen bilirsin ama benim tercihim uri ile kapı oluşturma kutu aç

9. kutu açmak en mantıklısı epsilona vereceğin uriyle belkide 30 tane lf4 çıkarırsın :)

10. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Lf4 2 Kat veya Zeus Gününde Kutu Açmanızı Tavsiye Ederim.

İyi Forumlar...

11. selenburak

selenburak User

O zaman ben yine kutu açıyım belki çıkar bi tane epsilona bakarız ondan sonra

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşlar samimi olarak yazıyorum kendi hesabım da ben LF4 aramalarımda sadece zeus gününde topluyorum geçtiğimiz zeus gününde 100 kutuda 4 tane LF4 12 parça zeus buldum bu önümüzdeki zeus gününde kısmet ise zeusu alır lf4 tende 3-4 daha bulurum hesabım var bakalım ama zeus günü lf4 çıkartmak için bana göre en idealidir tabiki siz daha iyi bilirsiniz.

13. selenburak

selenburak User

100 kutuda 4 lf4 valla çok şanslıymışsınız bende o şansın birazı olsa 100 de 1 bulurum :D

peki altın kutularda apis parçası çok çıkıyor mu?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2014
  14. ben zeus gününde 350 kutu actım sıfır lf4 kutudan lf4 cıkması hayaldi imkansız oldu eskıden bol bol koyulurdu bulurlardı artık şans olayını aştı oyuncular hemen ful olmasın para yatırsınlar dıye beklıyolar..

15. selenburak

selenburak User

işte bende ondan korkuyorum ya zaten normalde çıkmıyodu bana eğer iyice düştüyse ihtimal hiç çıkmıcak

16. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Yazdığınız Durum Şansınıza Göre Sizin 350 Kutu Açıp Hiç Bulamadığınız Günde Belki Aynı Haritalarda 100 Kutuda 5-6 Adet Bulan Oyuncular Vardır. Tamamen Şansınıza Bağlı

İyi Forumlar...

17. modum 10 kutuda 10 lf4 mümkünmü yani öyle bir şans varmı :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  18. ne diye para yatırayım boşuna lf 4 için.gün içinde şirket dengesizliklerinden bahsettik.oyun iyice dengesizleşti ve çekilmez bir hal almaya başladı.çoğu oyuncu şikayetçi.geçmişte program kullananlar kuvvetlendiler bir şekilde.eğer sizin söylediğiniz gibi kutulardan lf4 çıkma olaslığı azaltıldıysa oyun iyice çekilmez bir hal alıyor demektir.çünkü savaş oyuları eğer karşılıklı dengeler var ise anlamlı ve zevkli olur.bu durumda lf4 çıkmıyor diye para yatırmak ahmaklık olur.yöneticiler dengeyi kurabilmek,heyecanı anlamı geri getirebilmek için şanslartı azaltmak yerine çoğaltmalıdırlar.öyle ticarete elit gemi koymkla dengeye konmaz.herkes aegis alıp kullansa ne olacak.kullanmasa ne olacak.bırakamayız sanmayın bu oyunu.ne kadar para sarf edilsede bi yolu bulunup bırakılır.merak etmeyin.bizi sıkıntıya sokmaktan vazgeçin.bıraktığımız zaman anlarsınız.o zaman göz yumduklarınızla birlikte vs yaparsınız ohh ne güzel bütün haritalar sizin geniş geniş oynayın.uri biriktirdim 500 veya daha fazla kutu açacam lf 4 gününde inşallah. en az 10-15 lf 4 bekliyorum.namusumuzla oynuyoruz diye tepemize biniyosunuz.ayıp.

________METİN-(67) bunu beğendi.
  19. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

3 Kutuda 3 Tane Bulan Var Çevremde Fakat 10 kutuda 10 Lf4 Görmedim Şuanda :)

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.