Lf4 mü Havoclar mı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тнєℓαѕтѕαмuяαι tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hangisini yapıyım

Anketin kapanma tarihi 31 Mart 2014.
  1. zeus

oy sayısı 1
    14,3%
  2. havoclar

oy sayısı 1
    14,3%
  3. lf4ler

oy sayısı 5
    71,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar benim 2lf4 35lf3 25bo2 full elit hız 22arge (kalın sıkıyor) 8iris (1havoc) 1apis 3hangarlı (goli Vega spearhead) 18lvl, pet de full carım var sizce bir sonraki adımım zeus mu havoclar mı yoksa lf4ler mi olmalı
    Buradaki tavsiyelerinize güveniyorum daha önce sizin tavsiyelerinizle güve almıştım çok memnunum şimdiden teşekkürler...

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Bence İlk Olarak Zeus'unuzu Alınız 2 Kat Zeus Gününde Kutu Açarsanız Zeus Parçası ve Lf4 Çıkarabilirsiniz Belli Bir Miktar'a Düştükten Sonra Zeus'un Uridium'u Direk Satın Almanızı Tavsiye Ederim.

İyi Forumlar...

3. Bence şu an zeus alma çunku zeusdan önce apis var ve o daha ucuza gelir sana şuan gerekli olan lf4 dür zeusu almış olsan içini doldurması var :) lf4 daha kolay olur bu secenekler arasında, havoc konusunda ırıslerın hepsı havoc olmadıgı surece %20 vurus vermiyecektir ama sen havoc yapma demem ama önceliğini lf4'e ver x2 yakalamaya bak zaten gerisi gelecektir. :)

4. Kral-87

Kral-87 User

zeus , havoç sonra LF-4

5. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Zeus gününde kutu açarsanız yararlı olacağını düşünüyorum çünkü zeus gününde apis parçası lf4 ve zeus parcası bulabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.